Planujesz budowę ogrodzenia swojej działki na terenie Krotoszyna? Zajmujemy się tworzeniem nowoczesnych ogrodzeń wykonanych z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najlepszej jakości aluminium oraz stali nierdzewnej. Nasze płoty i bramy wjazdowe to inwestycja na długie lata, która nie będzie sprawiać problemu w zużyciu. Nasi doświadczeni fachowcy przykładają uwagę do każdego etapu prac, a także montażu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Fello. Swoje ogrodzenia montujemy w Krotoszynie oraz bliskich miejscowości.

Ogrodzenia modułowe zapewniające wygodę, bezpieczeństwo oraz swobodę

Płoty Fello są solidne, ale i proste - wpasują się w każdy styl architektoniczny. Tworzywa, z których wykonujemy nasze produkty, są najlepszego gatunku, aby mogły gwarantować ochronę i bezpieczeństwo przez długie lata, a przy tym zachowując wciąż elegancki wygląd. Nasze ogrodzenia dopasowane są do oczekiwań Klienta — obserwujemy bieżące trendy oraz co jakiś okres rozszerzamy naszą ofertę o oryginalne wzory. Chętnie zajmiemy się stworzeniem Twojego wymarzonego ogrodzenia, które powstanie w Krotoszynie czy pobliskiej miejscowości.

Dlaczego ogrodzenie wykonane z aluminium się opłaca?
Na rynku dużym zainteresowaniem cieszą się również nowoczesne ogrodzenia panelowe i z metalu. O czym trzeba wiedzieć przed ich zakupem? Panele ogrodzeniowe wymagają okresowej kosmetyki oraz konserwacji. W przeciwieństwie do tych produktów, nasze płoty pozostaną w stanie idealnym — jedyne, co możesz zrobić to delikatnie przeczyścić co jakiś czas, to wszystko!

Nasze aluminiowe ogrodzenia:
mają oryginalny i uniwersalny wygląd,
są niepodatne na złe warunki atmosferyczne - promieniowanie słoneczne lub też deszcz,
możemy dopasować je do każdego stylu architektonicznego - oferujemy wiele rodzajów płotów, możemy także specjalnie dla Ciebie stworzyć oryginalny projekt, który będzie odpowiedzią na Twoją twórczą wizję,
montaże przeprowadzamy błyskawicznie, dbając przy okazji o profesjonalne wykonanie,
lakierujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej - umożliwiamy wybór różnych barw, które można dopasować do odcieni balustrad czy ścian tak by tworzyły spójny wygląd,
są stworzone bardzo precyzyjnie, co przekłada się na znakomitą trwałość,
to gwarancja mocnego oraz trwałego zabezpieczenia na lata,
to wynik wieloletniego doświadczenia i zapału do tworzenia nowoczesnych, funkcjonalnych rozwiązań.

Bezawaryjne systemy płotów Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Z dumą możemy oznajmić, że mamy długoletnie doświadczenie w branży projektowej, produkcyjnej i montażowej. Wszystkie zlecenia wykonujemy kompleksowo, więc możesz oczekiwać od nas błyskawicznej realizacji i indywidualnego podejścia. Oferujemy usługi profesjonalnej instalacji, ale wysyłamy także swoje produkty za pośrednictwem kuriera — jak Ci wygodniej. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie płot i bramę przesuwną oraz furtki w Krotoszynie. Zapoznaj się z naszą ofertą barierek dopasowanych stylem do płotu!

Malowanie proszkowe

Wszystkie części wykonane z aluminium malujemy proszkowo w naszej hali lakierniczej — to na dodatek chroni płot przed uszkodzeniami i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają dodatkowej pielęgnacji, co nie tyczy się płotów drewnianych desek czy stali. W swojej ofercie mamy także kolory drewnopodobne, które wyglądem i dotykiem przypominają prawdziwą deskę. Kolory drewnopodobne, które oferujemy: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Projekty modułowych ogrodzeń najlepszej jakości dla osób prywatnych i przedsiębiorców z Krotoszyna

Długoletnia praktyka decyduje o idealnym dopasowaniu produktu do Twoich wyobrażeń. Nasz pracownik przed przekazaniem projektu na halę na życzenie Klienta może wykonać wizualizację tak, byś mógł sprawdzić, jaki będzie rezultat. Przez te wszystkie lata istnienia na rynku, otrzymaliśmy dużo słów uznania wielu osób z Krotoszyna, jak i całego kraju i z zagranicy. Wykonujemy zlecenia dla indywidualnych Klientów i przedsiębiorstw.
Oprócz podstawowych elementów ogrodzenia oraz bram wjazdowych i furtek, oferujemy również słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem budynku, nazwą ulicy, a też modnym ledowym oświetleniem — te produkty cieszą się u nas coraz większą popularnością. Nie sprzedajemy automatyki do bram wjazdowych, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Profesjonalne doradztwo dotyczące budowy płotu — oferujemy darmowe porady

Możesz liczyć na nasze profesjonalne podejście. Odezwij się do nas po bezpłatną wycenę — opisz dokładnie, czego szukasz, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Wycenimy koszty całkowitej pracy.
Produkty Fello to inwestycja na lata — oczekuj od nas profesjonalnej obsługi na każdym etapie zlecenia!

Sprawdź gdzie jesteśmy: