Szukasz firmy z Kutna, który zrobi dla Ciebie ogrodzenie na miarę Twoich potrzeb? Produkujemy modułowe płoty wykonane z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najlepszej jakości aluminium i stali nierdzewnej. Nasze płoty lub bramy to inwestycja na długie lata, która nie będzie sprawiać problemu w eksploatacji. Nasi wykwalifikowani fachowcy przykładają uwagę do każdego etapu prac, a także instalacji.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy Fello. Działamy na terenie Kutna oraz bliskich miejscowości.

Ogrodzenia palisadowe zapewniające komfort, bezpieczeństwo oraz prywatność

Płoty Fello są trwałe, ale i proste - wpasują się w każdy styl architektoniczny. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty, są najwyższej jakości, aby mogły gwarantować ochronę i bezpieczeństwo przez długie lata, a przy tym zachowując cały czas elegancki wygląd. Nasze ogrodzenia dopasowane są do oczekiwań inwestora — obserwujemy aktualne trendy oraz co jakiś okres poszerzamy naszą ofertę o nowe pomysły. Chętnie zajmiemy się stworzeniem ogrodzenia według Twojej wizji, które zostanie wybudowane w Kutnie lub okolicach.

Dlaczego ogrodzenie wykonane z aluminium się opłaca?
Na rynku dużym zainteresowaniem cieszą się także nowoczesne ogrodzenia panelowe oraz z metalu. Co musisz wiedzieć przed podjęciem tej decyzji? Panele ogrodzeniowe wymagają okresowej pielęgnacji oraz renowacji. W odróżnieniu od tych produktów, nasze ogrodzenia pozostaną niezmienne — jedyne, co możesz zrobić to delikatnie przetrzeć je co jakiś czas, to wszystko!

Nasze aluminiowe płoty:
mają oryginalny i ponadczasowy wygląd,
są niepodatne na złe warunki pogodowe - promieniowanie słoneczne lub wilgoć,
możemy dopasować je do każdego stylu architektonicznego - posiadamy wiele rodzajów płotów, możemy także specjalnie dla Ciebie zaprojektować coś oryginalnego, odpowiadającego Twojej autorskiej wizji,
montaże przeprowadzamy ekspresowo, dbając przy okazji o profesjonalne wykonanie,
malujemy w naszej lakierni proszkowej - do wyboru masz wachlarz barw, które można wpasować w odcienie balustrad czy ścian , aby tworzyły spójny wygląd,
są wykonane precyzyjnie, co przekłada się na największą trwałość,
to pewność mocnego oraz odpornego zabezpieczenia na lata,
to rezultat wieloletniego doświadczenia i pasji do produkowania nowoczesnych, funkcjonalnych rozwiązań.

Ogrodzenia panelowe — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Możemy pochwalić się długoletnim doświadczeniem w branży projektowej, produkcyjnej oraz montażowej. Wszystkie zlecenia wykonujemy u nas, stąd możesz oczekiwać od nas ekspresowej realizacji na najwyższym poziomie. W ofercie mamy także usługi profesjonalnego montażu, lecz wysyłamy także swoje produkty za pośrednictwem kuriera — jak wolisz. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie ogrodzenie i bramę jednoskrzydłową oraz furtki na terenie Kutna. Zapoznaj się z naszą ofertą barierek dopasowanych stylem do ogrodzenia!

Sublimacja drewnopodobna

Wszystkie części zawierające aluminium malujemy proszkowo w naszej hali lakierniczej — to dodatkowo chroni ogrodzenie przed działaniem czynników atmosferycznych i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają szczególnej pielęgnacji, w przeciwieństwie do płotów drewnianych czy stali ocynkowanej ogniowo. W swojej ofercie mamy też odcienie drewnopodobne, które wyglądem i dotykiem przypominają prawdziwe drewno. Dostępne kolory w imitacji drewna: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Bramy ogrodzeniowe w Kutnie

Długoletnia praktyka decyduje o idealnym dopasowaniu produktu do Twojej wizji. Nasz pracownik przed przekazaniem zlecenia na halę produkcyjną na życzenie Klienta może zrobić wizualizację tak, byś mógł przekonać się, jaki będzie efekt. Przez te wszystkie lata istnienia w branży, otrzymaliśmy dużo słów uznania wielu inwestorów z Kutna, jak i całej Polski i z zagranicy. Wykonujemy zlecenia dla osób prywatnych i przedsiębiorstw.
Oprócz klasycznych części płotu oraz bram wjazdowych i bramek, w ofercie znajduje się też słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem budynku, nazwą ulicy, a też modnym oświetleniem led — te produkty cieszą się u nas coraz większym zainteresowaniem. Nie zajmujemy się sprzedażą systemów do bram wjazdowych, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Rzetelne doradztwo dotyczące budowy ogrodzenia — oferujemy bezpłatne porady

Możesz liczyć na nasze indywidualne podejście do każdego zapytania. Odezwij się do nas po bezpłatną wycenę — opisz dokładnie, czym jesteś zainteresowany, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Sporządzimy wycenę prac.
Nasza firma to inwestycja na lata — gwarancja zadowolenia!

Sprawdź gdzie jesteśmy: