Planujesz budowę ogrodzenia swojej działki na terenie Oświęcimia? Produkujemy nowoczesne ogrodzenia aluminiowe, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najlepszej jakości aluminium oraz stali nierdzewnej. Nasze ogrodzenia lub bramy to inwestycja na lata, która nie będzie sprawiać problemu w eksploatacji. Nasi doświadczeni pracownicy czuwają nad całym procesem produkcji, a także instalacji.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Działamy w Oświęcimiu oraz okolic.

Płoty aluminiowe zapewniające komfort, bezpieczeństwo i swobodę

Ogrodzenia Fello są masywne, jak i proste - wpasują się w każdy styl architektoniczny. Tworzywa, z których wykonujemy nasze produkty, są najwyższej jakości, aby mogły gwarantować ochronę i bezpieczeństwo na lata, a przy tym zachowując wciąż elegancki wygląd. Nasze ogrodzenia dopasowane są do oczekiwań Klienta — obserwujemy aktualne hity oraz co jakiś okres wzbogacamy naszą ofertę o nowe pomysły. Z przyjemnością zajmiemy się produkcją Twojego wymarzonego płotu, które zostanie postawione w Oświęcimiu czy okolicach.

Dlaczego mam wybrać ogrodzenie aluminiowe?
Na rynku dużym zainteresowaniem cieszą się także nowoczesne ogrodzenia panelowe oraz metalowe. O czym trzeba wiedzieć przed podjęciem tej decyzji? Panele ogrodzeniowe wymagają cyklicznej dbałości i konserwacji. W odróżnieniu od tych produktów, ogrodzenia Fello pozostaną w stanie idealnym — jedyne, co możesz zrobić to delikatnie przeczyścić co jakiś czas, i tyle!

Nasze płoty z aluminium:
mają oryginalny i uniwersalny design,
są niepodatne na ciężkie czynniki atmosferyczne - promieniowanie UV lub też wilgoć,
możemy dopasować je do każdego projektu architektonicznego - mamy wiele rodzajów płotów, możemy także specjalnie dla Ciebie zaprojektować coś niepowtarzalnego, odpowiadającego Twojej autorskiej wizji,
montujemy błyskawicznie, dbając przy okazji o profesjonalne wykonanie,
lakierujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej - w ofercie mamy wiele barw, które można wpasować w odcienie barierek lub ścian tak by tworzyły spójny wygląd,
są stworzone bardzo precyzyjnie, co przekłada się na maksymalną trwałość,
to gwarancja mocnego oraz trwałego zabezpieczenia na długi czas,
to rezultat wieloletniego doświadczenia i zapału do tworzenia nowoczesnych, praktycznych rozwiązań.

Niezawodne systemy płotów Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Z dumą możemy oznajmić, że mamy długoletnie doświadczenie w branży projektowej, produkcyjnej i montażowej. Każde zamówienie wykonujemy u nas, dlatego możesz oczekiwać od nas błyskawicznej realizacji na najwyższym poziomie. Oferujemy usługi profesjonalnej instalacji, lecz wysyłamy także swoje produkty za pośrednictwem kuriera — jak Ci wygodniej. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie ogrodzenie i bramę przesuwną i furtki w Oświęcimiu. naszą ofertę balustrad dopasowanych stylem do ogrodzenia!

Malowanie proszkowe

Wszystkie elementy zawierające aluminium malujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej — to na dodatek chroni ogrodzenie przed działaniem czynników atmosferycznych i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają specjalnej pielęgnacji, w przeciwieństwie do płotów drewnianych czy stali ocynkowanej ogniowo. W swojej ofercie mamy również kolory drewnopodobne, które do złudzenia przypominają naturalną deskę. Dostępne kolory w imitacji drewna: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Rodzaje modułowych ogrodzeń najlepszej jakości dla osób prywatnych oraz firm z Oświęcimia

Długoletnia praktyka pozwala nam idealnie dopasować produkt do Twoich wyobrażeń. Nasz pracownik przed przekazaniem projektu na produkcję na życzenie Klienta może zrobić wizualizację tak, byś mógł przekonać się, jaki będzie rezultat. Przez te wszystkie lata istnienia na rynku, otrzymaliśmy dużo słów uznania wielu inwestorów z Oświęcimia, jak i całej Polski i z zagranicy. Przyjmujemy zamówienia od osób prywatnych i firm.
Oprócz klasycznych elementów ogrodzenia oraz bram wjazdowych i furtek, oferujemy również słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem domu, nazwą ulicy, a też modnym ledowym oświetleniem — te produkty cieszą się u nas coraz większym zainteresowaniem. Nie sprzedajemy automatyki do bram, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Rzetelne doradztwo dotyczące budowy płotu — skorzystaj z darmowej konsultacji

Możesz liczyć na nasze profesjonalne podejście. Odezwij się do nas po bezpłatną wycenę — opisz dokładnie, czym jesteś zainteresowany, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Wycenimy koszty całkowitej pracy.
Produkty Fello to zakup, który posłuży na długie lata — gwarancja zadowolenia!

Jesteśmy również w miastach: