Planujesz budowę ogrodzenia swojej działki na terenie Makowa Mazowieckiego? Produkujemy nowoczesne ogrodzenia aluminiowe, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najlepszej jakości aluminium oraz stali nierdzewnej. Nasze płoty i bramy wjazdowe to inwestycja na długie lata, która nie będzie sprawiać problemu w zużyciu. Nasi wykwalifikowani fachowcy czuwają nad całym procesem produkcji, a także instalacji.

Zapraszamy do sprawdzenia oferty naszej firmy. Swoje ogrodzenia montujemy w Makowie Mazowieckim oraz okolicznych miejscowości.

Płoty aluminiowe zapewniające wygodę, bezpieczeństwo oraz swobodę

Ogrodzenia Fello są solidne, jak i proste - pasują do każdego stylu architektonicznego. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty, są najlepszego gatunku, aby mogły zapewniać ochronę i bezpieczeństwo na lata, a przy tym uwzględniając cały czas estetyczny wygląd. Nasze ogrodzenia dopasowane są do wymagań inwestora — obserwujemy bieżące hity i co jakiś okres wzbogacamy naszą ofertę o kolejne wzory. Z przyjemnością podejmiemy się produkcji płotu dopasowanego do Twoich oczekiwań, które powstanie w Makowie Mazowieckim czy pobliskiej miejscowości.

Dlaczego ogrodzenie palisadowe wykonane z aluminium się opłaca?
Na rynku dużą popularnością cieszą się także nowoczesne płoty panelowe i metalowe. O czym trzeba wiedzieć przed ich zakupem? Panele ogrodzeniowe potrzebują regularnej pielęgnacji oraz konserwacji. W odróżnieniu od tych produktów, płoty Fello pozostaną niezmienne — wystarczy je jedynie delikatnie przeczyścić co jakiś czas, to wystarczy!

Nasze płoty z aluminium:
mają niepowtarzalny i ponadczasowy wygląd,
są niepodatne na złe warunki pogodowe - słońce lub deszcz,
możemy dopasować je do każdego projektu architektonicznego - oferujemy wiele rodzajów ogrodzeń, możemy także specjalnie dla Ciebie stworzyć oryginalny projekt, który będzie odpowiedzią na Twoją twórczą wizję,
montujemy w mgnieniu oka, dbając przy okazji o profesjonalne wykonanie,
lakierujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej - w ofercie mamy wiele kolorów, które można dopasować do odcieni balustrad czy elewacji , aby tworzyły spójny wygląd,
są stworzone bardzo dokładnie, co przekłada się na znakomitą trwałość,
to pewność mocnego i odpornego zabezpieczenia na lata,
to efekt wieloletniego doświadczenia i pasji do produkowania oryginalnych, funkcjonalnych rozwiązań.

Niezawodne systemy ogrodzeń Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Możemy pochwalić się długoletnim doświadczeniem w branży projektowej, produkcyjnej i montażowej. Wszystkie zlecenia wykonujemy kompleksowo, więc możesz oczekiwać od nas szybkiej realizacji na najwyższym poziomie. W ofercie mamy także usługi profesjonalnego montażu, lecz wysyłamy także swoje produkty za pośrednictwem kuriera — jak Ci wygodniej. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie ogrodzenie i bramę dwu-skrzydłową oraz furtki na terenie Makowa Mazowieckiego. Sprawdź takżenaszą ofertę barierek dopasowanych stylem do płotu!

Lakierowanie proszkowe

Wszystkie części wykonane z aluminium malujemy farbami proszkowymi w naszej hali produkcyjnej — to dodatkowo chroni ogrodzenie przed uszkodzeniami mechanicznymi i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają dodatkowej pielęgnacji, w przeciwieństwie do płotów z drewna lub stali. W swojej ofercie mamy też odcienie drewnopodobne, które do złudzenia przypominają naturalną deskę. Dostępne kolory w imitacji drewna: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Projekty modułowych ogrodzeń najlepszej jakości dla osób prywatnych i przedsiębiorstw z Makowa Mazowieckiego

Długoletnie doświadczenie decyduje o idealnym dopasowaniu produktu do Twojej wizji. Nasz pracownik przed przekazaniem projektu na produkcję na życzenie Klienta może wykonać wizualizację tak, byś mógł zobaczyć, jaki będzie rezultat. Przez te wszystkie lata istnienia na rynku, zyskaliśmy prawdziwe zaufanie wielu inwestorów z Makowa Mazowieckiego, jak i całej Polski i z zagranicy. Wykonujemy zlecenia dla osób prywatnych i firm.
Oprócz podstawowych elementów ogrodzenia i bram i furtek, w ofercie znajduje się również słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem budynku, nazwą ulicy, a nawet nowoczesnym ledowym oświetleniem — te produkty cieszą się u nas coraz większym zainteresowaniem. Nie zajmujemy się sprzedażą automatyki do bram, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Profesjonalne doradztwo dotyczące budowy ogrodzenia — skorzystaj z darmowej porady

Możesz liczyć na nasze indywidualne podejście do każdego zapytania. Odezwij się do nas po bezpłatną wycenę — napisz konkretnie, czego oczekujesz, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Sporządzimy wycenę prac.
Fello to inwestycja na lata — gwarantujemy profesjonalizm!

Dostarczamy balustrady również w miastach: