Planujesz budowę ogrodzenia swojej działki w Markach? Zajmujemy się produkcją uniwersalnych ogrodzeń wykonanych z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najwyższej jakości aluminium , a także stali nierdzewnej. Nasze płoty lub bramy wjazdowe to inwestycja na lata, która nie będzie sprawiać problemu w zużyciu. Nasi doświadczeni pracownicy czuwają nad całym procesem produkcji, a także instalacji.

Zapraszamy do sprawdzenia oferty naszej firmy. Działamy w Markach oraz bliskich miejscowości.

Ogrodzenia palisadowe zapewniające komfort, bezpieczeństwo oraz prywatność

Płoty Fello są trwałe, ale i proste - pasują do każdego stylu architektonicznego. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty, są najlepszego gatunku, aby mogły gwarantować ochronę i bezpieczeństwo na lata, a przy tym uwzględniając cały czas estetyczny wygląd. Nasze płoty dopasowane są do oczekiwań inwestora — obserwujemy aktualne trendy i co jakiś okres wzbogacamy naszą ofertę o oryginalne rodzaje. Z przyjemnością zajmiemy się produkcją ogrodzenia według Twojej wizji, które zostanie wybudowane w Markach lub okolicznej miejscowości.

Dlaczego ogrodzenie modułowe aluminiowe się opłaca?
Na rynku dużą popularnością cieszą się także nowoczesne płoty panelowe lub z metalu. Co musisz wiedzieć przed ich zakupem? Panele ogrodzeniowe potrzebują regularnej kosmetyki i renowacji. W przeciwieństwie do tych produktów, nasze płoty pozostaną niezmienne — wystarczy je jedynie delikatnie przeczyścić co jakiś czas, nic więcej!

Nasze drewnopodobne ogrodzenia:
mają oryginalny i uniwersalny design,
są odporne na ciężkie warunki atmosferyczne - promieniowanie UV lub deszcz,
możemy dopasować je do każdego stylu budynku - mamy wiele rodzajów ogrodzeń, możemy także specjalnie dla Ciebie stworzyć jedyny w swoim rodzaju projekt, który będzie odpowiedzią na Twoją twórczą wizję,
montaże przeprowadzamy błyskawicznie, zachowując przy tym sto procent uwagi oraz profesjonalizmu,
lakierujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej - umożliwiamy wybór różnych barw, które można dopasować do odcieni balustrad lub ścian , aby tworzyły spójny wygląd,
są wykonane dokładnie, co przekłada się na maksymalną trwałość,
to gwarancja solidnego oraz trwałego zabezpieczenia na lata,
to rezultat wieloletniej wprawy i pasji do tworzenia oryginalnych, użytecznych rozwiązań.

Niezawodne systemy ogrodzeń Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Możemy pochwalić się długoletnim doświadczeniem w branży projektowej, produkcyjnej i montażowej. Każde zamówienie wykonujemy u nas, stąd możesz oczekiwać od nas błyskawicznej realizacji na najwyższym poziomie. Oferujemy usługi profesjonalnego montażu, lecz działamy również wysyłkowo — wybór należy do Ciebie. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie płot i bramę jednoskrzydłową i furtki w Markach. Zobacznaszą ofertę barierek dopasowanych stylem do ogrodzenia!

Lakiernia proszkowa

Wszystkie elementy wykonane z aluminium malujemy farbami proszkowymi w naszej lakierni — to na dodatek chroni płot przed uszkodzeniami mechanicznymi i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają specjalnej pielęgnacji, w przeciwieństwie do płotów drewnianych lub stali. W swojej ofercie mamy także odcienie drewnopodobne, które do złudzenia przypominają naturalną deskę. Kolory drewnopodobne, które oferujemy: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Opcje palisadowych ogrodzeń najlepszej jakości dla osób prywatnych oraz przedsiębiorstw z Marek

Długoletnie doświadczenie decyduje o idealnym dopasowaniu produktu do Twoich wyobrażeń. Nasz grafik przed przekazaniem projektu na produkcję na życzenie Klienta może przedstawić wizualizację tak, byś mógł sprawdzić, jaki będzie rezultat. Przez te wszystkie lata istnienia w branży, otrzymaliśmy dużo słów uznania wielu osób z Marek, jak i całego kraju i z zagranicy. Wykonujemy zlecenia dla osób prywatnych i przedsiębiorstw.
Oprócz podstawowych elementów płotu i bram i bramek, w ofercie znajduje się także słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem domu, nazwą ulicy, a też modnym oświetleniem led — te produkty cieszą się u nas coraz większym zainteresowaniem. Nie zajmujemy się sprzedażą systemów do bram, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Rzetelne doradztwo dotyczące budowy ogrodzenia — skorzystaj z bezpłatnej porady

Możesz liczyć na nasze indywidualne podejście do każdego zapytania. Odezwij się do nas po bezpłatną kalkulację kosztów — napisz konkretnie, czym jesteś zainteresowany, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Sporządzimy wycenę prac.
Fello to zakup, który posłuży na długie lata — gwarantujemy profesjonalizm!

Dostarczamy balustrady również w miastach: