Szukasz producenta z Mysłowic, który zrobi dla Ciebie płot na miarę Twoich wymagań? Produkujemy nowoczesne ogrodzenia aluminiowe, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najwyższej jakości aluminium i stali nierdzewnej. Nasze ogrodzenia czy bramy wjazdowe to inwestycja na długi czas, która nie będzie sprawiać problemu w zużyciu. Nasi doświadczeni fachowcy czuwają nad całym procesem produkcji, a także instalacji.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Fello. Zamówienia realizujemy w Mysłowicach i okolicznych miejscowości.

Płoty palisadowe zapewniające wygodę, bezpieczeństwo oraz prywatność

Ogrodzenia Fello są solidne, ale i proste - wpasują się w każdy styl architektoniczny. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty, są najlepszego gatunku, aby mogły zapewniać ochronę i bezpieczeństwo na lata, a przy tym zachowując wciąż stylowy wygląd. Nasze płoty dopasowane są do oczekiwań inwestora — obserwujemy bieżące trendy i co jakiś okres poszerzamy naszą ofertę o nowe projekty. Z przyjemnością zajmiemy się produkcją ogrodzenia według Twojej wizji, które zostanie postawione w Mysłowicach czy pobliskiej miejscowości.

Dlaczego płot z aluminium się opłaca?
Na rynku dużym zainteresowaniem cieszą się również nowoczesne ogrodzenia panelowe lub metalowe. Co musisz wiedzieć przed ich zakupem? Panele ogrodzeniowe potrzebują okresowej dbałości i renowacji. W przeciwieństwie do tych produktów, nasze ogrodzenia pozostaną w takim samym stanie — jedyne, co możesz zrobić to delikatnie przetrzeć je co jakiś czas, i tyle!

Nasze ogrodzenia z aluminium:
mają niepowtarzalny i ponadczasowy design,
są odporne na ciężkie warunki atmosferyczne - promieniowanie słoneczne czy deszcz,
możemy dopasować je do każdego stylu architektonicznego - mamy wiele wariantów ogrodzeń, możemy także specjalnie dla Ciebie stworzyć oryginalny projekt, który będzie odpowiedzią na Twoją twórczą wizję,
montaże przeprowadzamy błyskawicznie, zachowując przy tym sto procent uwagi oraz profesjonalizmu,
malujemy w naszej lakierni - w ofercie mamy wiele kolorów, które można dopasować do odcieni barierek czy ścian tak by tworzyły wspólną całość,
są wykonane dokładnie, co przekłada się na znakomitą trwałość,
to gwarancja solidnego i trwałego zabezpieczenia na długi czas,
to rezultat wieloletniego doświadczenia i pasji do tworzenia oryginalnych, praktycznych rozwiązań.

Ogrodzenia panelowe — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Z dumą możemy oznajmić, że mamy długoletnie doświadczenie w branży projektowej, produkcyjnej i montażowej. Każde zamówienie wykonujemy u nas, dlatego możesz spodziewać się szybkiej realizacji na najwyższym poziomie. W naszej ofercie nie znajduje się ogrodzenie panelowe, jak również i ogrodzenia kute - oferujemy profesjonalne ogrodzenie palisadowe dla najbardziej wymagających klientów. Znajdziesz u nas także bramy segmentowe, słupki ogrodzeniowe i furtki. W ofercie mamy także usługi profesjonalnego montażu, lecz wysyłamy także swoje produkty za pośrednictwem kuriera — jak Ci wygodniej. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie płot i bramę jednoskrzydłową i bramki na terenie Mysłowic. Sprawdź także naszą ofertę na balustrady zewnętrzne dopasowane stylem do ogrodzenia!

Malowanie farbami proszkowymi

Wszystkie elementy wykonane z aluminium malujemy farbami proszkowymi w naszej lakierni — to na dodatek chroni płot przed działaniem czynników atmosferycznych oraz utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają szczególnej pielęgnacji, co nie tyczy się ogrodzeń z drewna lub stali ocynkowanej ogniowo. W swojej ofercie mamy też odcienie drewnopodobne, które do złudzenia przypominają prawdziwe drewno. Dostępne kolory w imitacji drewna: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Bramy ogrodzeniowe w Mysłowicach

Długoletnia praktyka decyduje o idealnym dopasowaniu produktu do Twojej wizji. Nasz grafik przed przekazaniem zlecenia na halę na życzenie Klienta może przedstawić wizualizację tak, byś mógł sprawdzić, jaki będzie efekt. Przez te wszystkie lata istnienia na rynku, otrzymaliśmy dużo słów uznania wielu inwestorów z Mysłowic, jak i całej Polski i z zagranicy. Wykonujemy zlecenia dla indywidualnych Klientów i przedsiębiorstw.
Oprócz podstawowych elementów płotu i bram i bramek, w ofercie znajduje się też słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem domu, nazwą ulicy, a też modnym ledowym oświetleniem — te produkty cieszą się u nas coraz większym zainteresowaniem. Nie zajmujemy się sprzedażą automatyki do bram wjazdowych, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Profesjonalne doradztwo dotyczące budowy ogrodzenia — skorzystaj z bezpłatnej konsultacji

Możesz liczyć na nasze profesjonalne podejście. Odezwij się do nas po bezpłatną kalkulację kosztów — opisz dokładnie, czym jesteś zainteresowany, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Wycenimy koszty całkowitej pracy.
Nasza firma to zakup, który posłuży na długie lata — gwarantujemy profesjonalizm!

Sprawdź gdzie jesteśmy: