Planujesz budowę ogrodzenia swojej działki w Ostródzie? Produkujemy palisadowe ogrodzenia aluminiowe, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najlepszej jakości aluminium , a także stali nierdzewnej. Nasze ogrodzenia lub bramy to inwestycja na długi czas, która nie będzie generować żadnych kosztów utrzymania. Nasi doświadczeni pracownicy czuwają nad całym procesem produkcji, a także montażu.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Zamówienia realizujemy na terenie Ostródy oraz okolic.

Ogrodzenia aluminiowe zapewniające komfort, bezpieczeństwo oraz prywatność

Płoty Fello są solidne, jak i proste - pasują do każdego stylu architektonicznego. Tworzywa, z których wykonujemy nasze produkty, są najwyższej jakości, aby mogły gwarantować ochronę i bezpieczeństwo na lata, a przy tym zachowując wciąż estetyczny wygląd. Nasze płoty dopasowane są do wymagań inwestora — obserwujemy bieżące trendy oraz co jakiś okres wzbogacamy naszą ofertę o oryginalne projekty. Chętnie zajmiemy się produkcją Twojego wymarzonego ogrodzenia, które zostanie wybudowane w Ostródzie lub pobliskiej miejscowości.

Czy warto wybrać ogrodzenie aluminiowe?
Na rynku dużym zainteresowaniem cieszą się także nowoczesne ogrodzenia panelowe lub metalowe. Co musisz wiedzieć przed podjęciem tej decyzji? Panele ogrodzeniowe potrzebują okresowej dbałości oraz renowacji. W przeciwieństwie do tych produktów, płoty Fello pozostaną w takim samym stanie — wystarczy je jedynie delikatnie przetrzeć je co jakiś czas, nic więcej!

Nasze ogrodzenia z aluminium:
mają niepowtarzalny i uniwersalny design,
są niepodatne na trudne czynniki pogodowe - promieniowanie słoneczne lub też wilgoć,
możemy dopasować je do każdego stylu budynku - oferujemy wiele rodzajów ogrodzeń, możemy także specjalnie dla Ciebie zaprojektować coś oryginalnego, odpowiadającego Twoich autorskim wyobrażeniom,
montujemy błyskawicznie, zachowując przy tym sto procent uwagi i profesjonalizmu,
lakierujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej - do wyboru masz wachlarz barw, które można dopasować do odcieni balustrad lub ścian , aby tworzyły spójny wygląd,
są stworzone bardzo precyzyjnie, co przekłada się na największą trwałość,
to gwarancja solidnego oraz odpornego zabezpieczenia na długi czas,
to rezultat wieloletniego doświadczenia i zapału do tworzenia nowoczesnych, funkcjonalnych rozwiązań.

Niezawodne systemy płotów Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Z dumą możemy oznajmić, że mamy długoletnie doświadczenie w branży projektowej, produkcyjnej i montażowej. Każde zamówienie wykonujemy u nas, dlatego możesz oczekiwać od nas ekspresowej realizacji i indywidualnego podejścia. W ofercie mamy także usługi profesjonalnego montażu, ale działamy również wysyłkowo — jak wolisz. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie ogrodzenie i bramę dwu-skrzydłową i bramki na terenie Ostródy. Zapoznaj się z naszą ofertą barierek dopasowanych stylem do ogrodzenia!

Lakierowanie proszkowe

Wszystkie elementy zawierające aluminium malujemy proszkowo w naszej hali lakierniczej — to dodatkowo chroni płot przed działaniem czynników atmosferycznych oraz utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają dodatkowej pielęgnacji, co nie tyczy się ogrodzeń z drewna lub stali. W swojej ofercie mamy też kolory drewnopodobne, które do złudzenia przypominają prawdziwe drewno. Kolory drewnopodobne, które oferujemy: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Opcje nowoczesnych płotów najlepszej jakości dla osób prywatnych oraz przedsiębiorców z Ostródy

Długoletnia praktyka pozwala nam idealnie dopasować produkt do Twoich wyobrażeń. Nasz pracownik przed przekazaniem zlecenia na halę na życzenie Klienta może wykonać wizualizację tak, byś mógł zobaczyć, jaki będzie efekt. Przez te wszystkie lata istnienia na rynku, zyskaliśmy prawdziwe zaufanie wielu osób z Ostródy, jak i całej Polski i z zagranicy. Przyjmujemy zamówienia od osób prywatnych i przedsiębiorstw.
Oprócz standardowych części ogrodzenia i bram i bramek, oferujemy też słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem budynku, nazwą ulicy, a także nowoczesnym ledowym oświetleniem — te produkty cieszą się u nas coraz większym zainteresowaniem. Nie zajmujemy się sprzedażą automatyki do bram wjazdowych, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Profesjonalne doradztwo dotyczące budowy płotu — oferujemy bezpłatne konsultacje

Możesz liczyć na nasze profesjonalne podejście. Odezwij się do nas po bezpłatną kalkulację kosztów — napisz dokładnie, czego oczekujesz, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Wycenimy koszty całkowitej pracy.
Fello to zakup, który posłuży na długie lata — oczekuj od nas profesjonalnej obsługi na każdym etapie zlecenia!

Sprawdź gdzie jesteśmy: