Szukasz producenta z Polic, który zrobi dla Ciebie płot na miarę Twoich wymagań? Produkujemy uniwersalne ogrodzenia wykonane z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najwyższej jakości aluminium , a także stali nierdzewnej. Nasze płoty czy bramy wjazdowe to inwestycja na długi czas, która nie będzie sprawiać problemu w zużyciu. Nasi doświadczeni fachowcy czuwają nad całym procesem produkcji, a także instalacji.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty naszej firmy. Działamy w Polic oraz okolic.

Płoty drewnopodobne zapewniające komfort, bezpieczeństwo oraz swobodę

Płoty Fello są solidne, ale i proste - wpasują się w każdy styl architektoniczny. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty, są najlepszego gatunku, aby mogły gwarantować ochronę i bezpieczeństwo przez długie lata, a przy tym zachowując cały czas okazały wygląd. Nasze płoty dopasowane są do oczekiwań Klienta — obserwujemy aktualne trendy i co jakiś czas wzbogacamy naszą ofertę o oryginalne pomysły. Z przyjemnością podejmiemy się produkcji Twojego wymarzonego ogrodzenia, które zostanie postawione w Polic czy okolicach.

Czy warto wybrać ogrodzenie wykonane z aluminium?
Na rynku dużą popularnością cieszą się także nowoczesne płoty panelowe i metalowe. O czym trzeba wiedzieć przed ich zakupem? Panele ogrodzeniowe wymagają okresowej pielęgnacji i renowacji. W odróżnieniu od tych produktów, ogrodzenia Fello pozostaną niezmienne — jedyne, co możesz zrobić to delikatnie przeczyścić co jakiś czas, nic więcej!

Nasze aluminiowe ogrodzenia:
mają niepowtarzalny i uniwersalny design,
są odporne na ciężkie warunki atmosferyczne - promieniowanie słoneczne czy wilgoć,
możemy dopasować je do każdego projektu architektonicznego - mamy wiele rodzajów ogrodzeń, możemy także specjalnie dla Ciebie zaprojektować coś oryginalnego, odpowiadającego Twoich autorskim wyobrażeniom,
montujemy ekspresowo, zachowując przy tym sto procent uwagi i profesjonalizmu,
malujemy w naszej lakierni proszkowej - umożliwiamy wybór różnych barw, które można wpasować w odcienie barierek lub elewacji , aby tworzyły wspólną całość,
są stworzone bardzo precyzyjnie, co przekłada się na maksymalną trwałość,
to gwarancja mocnego oraz trwałego zabezpieczenia na lata,
to efekt wieloletniego doświadczenia i pasji do produkowania nowoczesnych, funkcjonalnych rozwiązań.

Bezawaryjne systemy płotów Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Z dumą możemy oznajmić, że mamy wieloletnie doświadczenie w branży projektowej, produkcyjnej oraz montażowej. Każde zamówienie wykonujemy kompleksowo, stąd możesz spodziewać się błyskawicznej realizacji na najwyższym poziomie. W ofercie mamy także usługi profesjonalnego montażu, lecz działamy również wysyłkowo — jak Ci wygodniej. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie ogrodzenie i bramę jednoskrzydłową oraz furtki na terenie Polic. Zapoznaj się z naszą ofertą barierek dopasowanych stylem do ogrodzenia!

Lakierowanie farbami proszkowymi

Wszystkie elementy wykonane z aluminium malujemy farbami proszkowymi w naszej lakierni — to dodatkowo chroni ogrodzenie przed uszkodzeniami i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają dodatkowej pielęgnacji, w przeciwieństwie do ogrodzeń drewnianych desek lub stali. W swojej ofercie mamy też kolory w imitacji drewna, które wyglądem i dotykiem przypominają prawdziwe drewno. Kolory drewnopodobne, które oferujemy: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Opcje aluminiowych płotów najlepszej jakości dla osób prywatnych i inwestorów z Polic

Wieloletnie doświadczenie decyduje o idealnym dopasowaniu produktu do Twojej wizji. Nasz grafik przed przekazaniem zamówienia na halę na życzenie Klienta może przedstawić wizualizację tak, byś mógł przekonać się, jaki będzie rezultat. Przez te wszystkie lata istnienia na rynku, zyskaliśmy prawdziwe zaufanie wielu inwestorów z Polic, jak i całego kraju i z zagranicy. Przyjmujemy zamówienia od indywidualnych Klientów i firm.
Oprócz podstawowych części płotu oraz bram wjazdowych i bramek, oferujemy także słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem domu, nazwą ulicy, a nawet modnym ledowym oświetleniem — te produkty cieszą się u nas coraz większą sławą. Nie sprzedajemy systemów do bram wjazdowych, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Rzetelne doradztwo dotyczące budowy płotu — skorzystaj z bezpłatnej konsultacji

Możesz liczyć na nasze profesjonalne podejście. Odezwij się do nas po bezpłatną wycenę — napisz dokładnie, czym jesteś zainteresowany, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Wycenimy koszty całkowitej pracy.
Produkty Fello to zakup, który posłuży na długie lata — oczekuj od nas profesjonalnej obsługi na każdym etapie zlecenia!

Jesteśmy również w miastach: