Szukasz firmy z Skoczowa, który wykona dla Ciebie ogrodzenie na miarę Twoich wymagań? Produkujemy nowoczesne płoty aluminiowe, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najlepszej jakości aluminium i stali nierdzewnej. Nasze ogrodzenia lub bramy to inwestycja na długi czas, która nie będzie sprawiać problemu w eksploatacji. Nasi wykwalifikowani pracownicy czuwają nad całym procesem produkcji, a także instalacji.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty Fello. Zamówienia realizujemy w Skoczowie i okolicznych miejscowości.

Ogrodzenia aluminiowe zapewniające wygodę, bezpieczeństwo i swobodę

Ogrodzenia Fello są masywne, jak i proste - wpasują się w każdy styl architektoniczny. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty, są najwyższej jakości, aby mogły zapewniać ochronę i bezpieczeństwo na lata, a przy tym zachowując wciąż estetyczny wygląd. Nasze płoty dopasowane są do oczekiwań Klienta — obserwujemy bieżące trendy i co jakiś okres rozszerzamy naszą ofertę o oryginalne rodzaje. Z przyjemnością zajmiemy się produkcją Twojego wymarzonego ogrodzenia, które zostanie wybudowane w Skoczowie czy okolicach.

Dlaczego płot palisadowy się opłaca?
Na rynku dużą popularnością cieszą się także nowoczesne ogrodzenia panelowe oraz z metalu. Co musisz wiedzieć przed podjęciem tej decyzji? Panele ogrodzeniowe wymagają cyklicznej dbałości oraz renowacji. W przeciwieństwie do tych produktów, płoty Fello pozostaną niezmienne — wystarczy je jedynie delikatnie przeczyścić co jakiś czas, i tyle!

Nasze płoty z aluminium:
mają oryginalny i ponadczasowy design,
są odporne na trudne warunki atmosferyczne - promienie słoneczne czy deszcz,
możemy dopasować je do każdego stylu architektonicznego - oferujemy wiele opcji ogrodzeń, możemy także specjalnie dla Ciebie stworzyć jedyny w swoim rodzaju projekt, który będzie odpowiedzią na Twoją twórczą wizję,
montujemy w mgnieniu oka, zachowując przy tym sto procent uwagi i profesjonalizmu,
malujemy w naszej lakierni proszkowej - do wyboru masz wachlarz farb, które można dopasować do odcieni barierek lub elewacji , aby tworzyły wspólną całość,
są stworzone bardzo precyzyjnie, co przekłada się na maksymalną trwałość,
to gwarancja solidnego oraz trwałego zabezpieczenia na lata,
to rezultat wieloletniej wprawy i zapału do tworzenia nowoczesnych, użytecznych rozwiązań.

Niezawodne systemy ogrodzeń Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Możemy pochwalić się długoletnim doświadczeniem w branży projektowej, produkcyjnej oraz montażowej. Wszystkie zlecenia wykonujemy u nas, więc możesz spodziewać się błyskawicznej realizacji na najwyższym poziomie. Oferujemy usługi profesjonalnego montażu, lecz działamy również wysyłkowo — jak Ci wygodniej. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie płot i bramę jednoskrzydłową i bramki w Skoczowie. Zobacznaszą ofertę balustrad dopasowanych stylem do ogrodzenia!

Lakiernia proszkowa

Wszystkie elementy wykonane z aluminium malujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej — to na dodatek chroni płot przed uszkodzeniami oraz utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają dodatkowej pielęgnacji, co nie tyczy się płotów drewnianych desek lub stali. W swojej ofercie mamy też kolory w imitacji drewna, które wyglądem i dotykiem przypominają prawdziwe drewno. Dostępne kolory w imitacji drewna: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Warianty palisadowych płotów najlepszej jakości dla klientów indywidualnych i działalności z Skoczowa

Długoletnia praktyka pozwala nam idealnie dopasować produkt do Twoich wyobrażeń. Nasz pracownik przed przekazaniem projektu na halę na życzenie Klienta może wykonać wizualizację tak, byś mógł sprawdzić, jaki będzie rezultat. Przez te wszystkie lata istnienia w branży, otrzymaliśmy dużo słów uznania wielu Klientów z Skoczowa, jak i całego kraju i z zagranicy. Wykonujemy zlecenia dla indywidualnych Klientów i przedsiębiorstw.
Oprócz podstawowych części płotu i bram i furtek, oferujemy także słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem domu, nazwą ulicy, a też modnym oświetleniem led — te produkty cieszą się u nas coraz większą sławą. Nie zajmujemy się sprzedażą systemów do bram wjazdowych, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Rzetelne doradztwo dotyczące budowy ogrodzenia — skorzystaj z darmowej porady

Możesz liczyć na nasze indywidualne podejście do każdego zapytania. Odezwij się do nas po bezpłatną kalkulację kosztów — napisz konkretnie, czym jesteś zainteresowany, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Wycenimy koszty prac.
Produkty Fello to inwestycja na lata — oczekuj od nas profesjonalnej obsługi na każdym etapie zlecenia!

Dostarczamy balustrady również w miastach: