Szukasz producenta z Sławkowa, który wykona dla Ciebie ogrodzenie na miarę Twoich potrzeb? Produkujemy palisadowe płoty aluminiowe, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najwyższej jakości aluminium oraz stali nierdzewnej. Nasze płoty czy bramy to inwestycja na długi czas, która nie będzie sprawiać problemu w eksploatacji. Nasi doświadczeni fachowcy przykładają uwagę do każdego etapu prac, a także instalacji.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty naszej firmy Fello. Działamy na terenie Sławkowa i bliskich miejscowości.

Ogrodzenia aluminiowe zapewniające komfort, bezpieczeństwo i swobodę

Ogrodzenia Fello są masywne, ale i proste - wpasują się w każdy styl architektoniczny. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty, są najlepszego gatunku, aby mogły gwarantować ochronę i bezpieczeństwo przez długie lata, a przy tym zachowując wciąż elegancki wygląd. Nasze płoty dopasowane są do wymagań Klienta — obserwujemy aktualne trendy oraz co jakiś czas rozszerzamy naszą ofertę o kolejne rodzaje. Chętnie podejmiemy się produkcji Twojego wymarzonego ogrodzenia, które zostanie postawione w Sławkowie lub okolicach.

Dlaczego ogrodzenie z aluminium się opłaca?
Na rynku dużym zainteresowaniem cieszą się również nowoczesne płoty panelowe lub metalowe. O czym trzeba wiedzieć przed ich zakupem? Panele ogrodzeniowe wymagają regularnej kosmetyki oraz renowacji. W odróżnieniu od tych produktów, nasze ogrodzenia pozostaną niezmienne — wystarczy je jedynie delikatnie przeczyścić co jakiś czas, nic więcej!

Nasze płoty z aluminium:
mają oryginalny i ponadczasowy wygląd,
są niepodatne na trudne czynniki pogodowe - promieniowanie UV czy wilgoć,
możemy dopasować je do każdego projektu architektonicznego - mamy wiele rodzajów ogrodzeń, możemy także specjalnie dla Ciebie zaprojektować coś niepowtarzalnego, odpowiadającego Twojej autorskiej wizji,
montaże przeprowadzamy ekspresowo, zachowując przy tym sto procent uwagi oraz profesjonalizmu,
lakierujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej - do wyboru masz wachlarz kolorów, które można wpasować w odcienie balustrad czy ścian tak by tworzyły spójny wygląd,
są stworzone bardzo precyzyjnie, co przekłada się na znakomitą trwałość,
to gwarancja solidnego i trwałego zabezpieczenia na długi czas,
to rezultat wieloletniej wprawy i zapału do tworzenia oryginalnych, użytecznych rozwiązań.

Bezawaryjne systemy ogrodzeń Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Możemy pochwalić się długoletnim doświadczeniem w branży projektowej, produkcyjnej i montażowej. Wszystkie zlecenia wykonujemy kompleksowo, dlatego możesz spodziewać się ekspresowej realizacji i indywidualnego podejścia. Oferujemy usługi profesjonalnego montażu, lecz działamy również wysyłkowo — wybór należy do Ciebie. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie płot i bramę dwu-skrzydłową oraz furtki w Sławkowie. Zobacznaszą ofertę balustrad dopasowanych stylem do ogrodzenia!

Sublimacja drewnopodobna

Wszystkie elementy wykonane z aluminium malujemy proszkowo w naszej hali lakierniczej — to dodatkowo chroni ogrodzenie przed uszkodzeniami i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają szczególnej pielęgnacji, co nie tyczy się płotów z drewna czy stali ocynkowanej ogniowo. W swojej ofercie mamy również odcienie w imitacji drewna, które do złudzenia przypominają prawdziwe drewno. Kolory drewnopodobne, które oferujemy: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Warianty palisadowych ogrodzeń najlepszej jakości dla osób prywatnych oraz przedsiębiorców z Sławkowa

Długoletnie doświadczenie decyduje o idealnym dopasowaniu produktu do Twojej wizji. Nasz grafik przed przekazaniem zlecenia na halę na życzenie Klienta może przedstawić wizualizację tak, byś mógł zobaczyć, jaki będzie rezultat. Przez te wszystkie lata istnienia w branży, otrzymaliśmy dużo słów uznania wielu osób z Sławkowa, jak i całej Polski i z zagranicy. Wykonujemy zlecenia dla osób prywatnych i firm.
Oprócz klasycznych elementów płotu oraz bram i bramek, oferujemy także słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem budynku, nazwą ulicy, a nawet modnym ledowym oświetleniem — te produkty cieszą się u nas coraz większym zainteresowaniem. Nie sprzedajemy automatyki do bram wjazdowych, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Rzetelne doradztwo dotyczące budowy płotu — oferujemy darmowe konsultacje

Możesz liczyć na nasze indywidualne podejście do każdego zapytania. Odezwij się do nas po bezpłatną wycenę — opisz dokładnie, czym jesteś zainteresowany, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Sporządzimy wycenę prac.
Fello to zakup, który posłuży na długie lata — gwarancja zadowolenia!

Jesteśmy również w: