Szukasz firmy z Ostrołęki, który wykona dla Ciebie ogrodzenie na miarę Twoich potrzeb? Zajmujemy się tworzeniem modułowych płotów aluminiowych, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najwyższej jakości aluminium i stali nierdzewnej. Nasze płoty i bramy to inwestycja na długi czas, która nie będzie sprawiać problemu w zużyciu. Nasi wykwalifikowani fachowcy czuwają nad całym procesem produkcji, a także instalacji.

Zapraszamy do sprawdzenia oferty naszej firmy Fello. Swoje ogrodzenia montujemy na terenie Ostrołęki i bliskich miejscowości.

Ogrodzenia drewnopodobne zapewniające wygodę, bezpieczeństwo oraz prywatność

Płoty Fello są trwałe, jak i proste - wpasują się w każdy styl architektoniczny. Tworzywa, z których wykonujemy nasze produkty, są najlepszego gatunku, aby mogły gwarantować ochronę i bezpieczeństwo na lata, a przy tym zachowując wciąż elegancki wygląd. Nasze płoty dopasowane są do wymagań inwestora — obserwujemy bieżące hity i co jakiś czas wzbogacamy naszą ofertę o nowe rodzaje. Z przyjemnością zajmiemy się produkcją ogrodzenia dopasowanego do Twoich wymagań, które zostanie wybudowane w Ostrołęce czy pobliskiej miejscowości.

Dlaczego mam zdecydować się na płot aluminiowy?
Na rynku dużym zainteresowaniem cieszą się również nowoczesne ogrodzenia panelowe i z metalu. O czym trzeba wiedzieć przed podjęciem tej decyzji? Panele ogrodzeniowe wymagają okresowej kosmetyki oraz konserwacji. W odróżnieniu od tych produktów, ogrodzenia Fello pozostaną w stanie idealnym — jedyne, co możesz zrobić to delikatnie przetrzeć je co jakiś czas, nic więcej!

Nasze aluminiowe płoty:
mają oryginalny i uniwersalny wygląd,
są odporne na ciężkie warunki pogodowe - promieniowanie słoneczne lub też deszcz,
możemy dopasować je do każdego projektu budynku - mamy wiele rodzajów ogrodzeń, możemy także specjalnie dla Ciebie stworzyć jedyny w swoim rodzaju projekt, który będzie odpowiedzią na Twoją twórczą wizję,
montujemy błyskawicznie, zachowując przy tym sto procent uwagi i profesjonalizmu,
malujemy w naszej lakierni - w ofercie mamy wiele farb, które można dopasować do odcieni balustrad czy elewacji tak by tworzyły wspólną całość,
są stworzone bardzo precyzyjnie, co przekłada się na największą trwałość,
to gwarancja solidnego oraz odpornego zabezpieczenia na lata,
to efekt wieloletniej wprawy i zapału do produkowania oryginalnych, praktycznych rozwiązań.

Niezawodne systemy płotów Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Możemy pochwalić się długoletnim doświadczeniem w branży projektowej, produkcyjnej i montażowej. Każde zamówienie wykonujemy kompleksowo, stąd możesz spodziewać się szybkiej realizacji i indywidualnego podejścia. Oferujemy usługi profesjonalnej instalacji, ale wysyłamy także swoje produkty za pośrednictwem kuriera — jak Ci wygodniej. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie płot i bramę przesuwną oraz bramki w Ostrołęce. naszą ofertę barierek dopasowanych stylem do płotu!

Lakierowanie proszkowe

Wszystkie elementy wykonane z aluminium malujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej — to dodatkowo chroni ogrodzenie przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają dodatkowej pielęgnacji, w przeciwieństwie do płotów z drewna lub stali ocynkowanej ogniowo. W swojej ofercie mamy również kolory w imitacji drewna, które do złudzenia przypominają prawdziwe drewno. Kolory drewnopodobne, które oferujemy: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Wzory nowoczesnych ogrodzeń najlepszej jakości dla osób prywatnych oraz przedsiębiorstw z Ostrołęki

Długoletnia praktyka pozwala nam idealnie dopasować produkt do Twojej wizji. Nasz grafik przed przekazaniem zlecenia na produkcję na życzenie Klienta może wykonać wizualizację tak, byś mógł sprawdzić, jaki będzie rezultat. Przez te wszystkie lata istnienia w branży, zyskaliśmy prawdziwe zaufanie wielu osób z Ostrołęki, jak i całej Polski i z zagranicy. Przyjmujemy zamówienia od indywidualnych Klientów i firm.
Oprócz podstawowych części ogrodzenia oraz bram i bramek, oferujemy również słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem domu, nazwą ulicy, a także modnym oświetleniem led — te produkty cieszą się u nas coraz większym zainteresowaniem. Nie zajmujemy się sprzedażą systemów do bram, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Rzetelne doradztwo dotyczące budowy płotu — skorzystaj z bezpłatnej konsultacji

Możesz liczyć na nasze profesjonalne podejście. Odezwij się do nas po bezpłatną wycenę — opisz konkretnie, czego oczekujesz, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Sporządzimy wycenę prac.
Nasza firma to inwestycja na lata — gwarancja zadowolenia!

Dostarczamy balustrady również w miastach: