Planujesz budowę ogrodzenia swojej działki na terenie Wolbromia? Produkujemy palisadowe płoty wykonane z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najlepszej jakości aluminium , a także stali nierdzewnej. Nasze płoty czy bramy wjazdowe to inwestycja na długi czas, która nie będzie sprawiać problemu w zużyciu. Nasi wykwalifikowani pracownicy przykładają uwagę do każdego etapu prac, a także montażu.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy Fello. Swoje ogrodzenia montujemy w Wolbromi i bliskich miejscowości.

Ogrodzenia modułowe zapewniające wygodę, bezpieczeństwo oraz prywatność

Płoty Fello są masywne, ale i proste - pasują do każdego stylu architektonicznego. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty, są najwyższej jakości, aby mogły zapewniać ochronę i bezpieczeństwo przez długie lata, a przy tym uwzględniając cały czas estetyczny wygląd. Nasze ogrodzenia dopasowane są do oczekiwań Klienta — obserwujemy bieżące hity i co jakiś czas wzbogacamy naszą ofertę o kolejne rodzaje. Z przyjemnością podejmiemy się produkcji ogrodzenia dopasowanego do Twoich oczekiwań, które zostanie wybudowane w Wolbromi czy pobliskiej miejscowości.

Dlaczego płot modułowy się opłaca?
Na rynku dużym zainteresowaniem cieszą się też nowoczesne ogrodzenia panelowe i metalowe. Co musisz wiedzieć przed podjęciem tej decyzji? Panele ogrodzeniowe wymagają regularnej dbałości oraz konserwacji. W odróżnieniu od tych produktów, nasze płoty pozostaną w stanie idealnym — wystarczy je jedynie delikatnie przetrzeć je co jakiś czas, to wystarczy!

Nasze płoty z aluminium:
mają oryginalny i ponadczasowy wygląd,
są niepodatne na złe warunki atmosferyczne - promienie słoneczne lub też wilgoć,
możemy dopasować je do każdego stylu budynku - posiadamy wiele rodzajów płotów, możemy także specjalnie dla Ciebie zaprojektować coś oryginalnego, odpowiadającego Twoich autorskim wyobrażeniom,
montaże przeprowadzamy w mgnieniu oka, dbając przy okazji o profesjonalne wykonanie,
malujemy w naszej lakierni proszkowej - do wyboru masz wachlarz farb, które można dopasować do odcieni barierek lub ścian , aby tworzyły spójny wygląd,
są wykonane dokładnie, co przekłada się na największą trwałość,
to gwarancja mocnego i odpornego zabezpieczenia na lata,
to efekt wieloletniego doświadczenia i zapału do produkowania nowoczesnych, praktycznych rozwiązań.

Niezawodne systemy ogrodzeń Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Możemy pochwalić się długoletnim doświadczeniem w branży projektowej, produkcyjnej oraz montażowej. Wszystkie zamówienia wykonujemy kompleksowo, stąd możesz oczekiwać od nas ekspresowej realizacji na najwyższym poziomie. W ofercie mamy także usługi profesjonalnego montażu, lecz wysyłamy także swoje produkty za pośrednictwem kuriera — wybór należy do Ciebie. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie płot i bramę jednoskrzydłową oraz bramki w Wolbromi. Zobacznaszą ofertę barierek dopasowanych stylem do ogrodzenia!

Sublimacja drewnopodobna

Wszystkie części zawierające aluminium malujemy farbami proszkowymi w naszej lakierni — to dodatkowo chroni płot przed działaniem czynników atmosferycznych oraz utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają szczególnej pielęgnacji, w przeciwieństwie do płotów drewnianych czy stali ocynkowanej ogniowo. W swojej ofercie mamy też odcienie drewnopodobne, które wyglądem i dotykiem przypominają prawdziwe drewno. Dostępne kolory w imitacji drewna: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Rodzaje nowoczesnych ogrodzeń najwyższej jakości dla osób prywatnych i przedsiębiorstw z Wolbromia

Długoletnie doświadczenie decyduje o idealnym dopasowaniu produktu do Twoich wyobrażeń. Nasz pracownik przed przekazaniem zamówienia na halę na życzenie Klienta może zrobić wizualizację tak, byś mógł przekonać się, jaki będzie rezultat. Przez te wszystkie lata istnienia w branży, zyskaliśmy prawdziwe zaufanie wielu inwestorów z Wolbromia, jak i całego kraju i z zagranicy. Wykonujemy zlecenia dla osób prywatnych i przedsiębiorstw.
Oprócz standardowych elementów ogrodzenia i bram i bramek, w ofercie znajduje się także słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem budynku, nazwą ulicy, a też nowoczesnym ledowym oświetleniem — te produkty cieszą się u nas coraz większą popularnością. Nie zajmujemy się sprzedażą systemów do bram, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Rzetelne doradztwo dotyczące budowy płotu — skorzystaj z bezpłatnej konsultacji

Możesz liczyć na nasze profesjonalne podejście. Odezwij się do nas po bezpłatną kalkulację kosztów — opisz konkretnie, czego szukasz, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Wycenimy koszty prac.
Produkty Fello to inwestycja na lata — oczekuj od nas profesjonalnej obsługi na każdym etapie zlecenia!

Dostarczamy balustrady również w miastach: