Planujesz budowę ogrodzenia swojej działki na terenie Leszna? Produkujemy nowoczesne ogrodzenia z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najlepszej jakości aluminium , a także stali nierdzewnej. Nasze ogrodzenia czy bramy to inwestycja na długie lata, która nie będzie generować żadnych kosztów utrzymania. Nasi wykwalifikowani fachowcy czuwają nad całym procesem produkcji, a także montażu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Fello. Swoje ogrodzenia montujemy na terenie Leszna oraz okolicznych miejscowości.

Płoty palisadowe zapewniające komfort, bezpieczeństwo oraz swobodę

Płoty Fello są trwałe, jak i proste - wpasują się w każdy styl architektoniczny. Tworzywa, z których wykonujemy nasze produkty, są najlepszego gatunku, aby mogły gwarantować ochronę i bezpieczeństwo przez długie lata, a przy tym uwzględniając wciąż estetyczny wygląd. Nasze płoty dopasowane są do wymagań Klienta — obserwujemy aktualne trendy oraz co jakiś okres poszerzamy naszą ofertę o nowe projekty. Chętnie zajmiemy się stworzeniem ogrodzenia dopasowanego do Twoich oczekiwań, które zostanie postawione w Lesznie czy okolicach.

Dlaczego mam zdecydować się na płot wykonany z aluminium?
Na rynku dużym zainteresowaniem cieszą się też nowoczesne płoty panelowe oraz metalowe. O czym trzeba wiedzieć przed podjęciem tej decyzji? Panele ogrodzeniowe potrzebują cyklicznej kosmetyki oraz renowacji. W odróżnieniu od tych produktów, nasze ogrodzenia pozostaną w stanie idealnym — jedyne, co możesz zrobić to delikatnie przeczyścić co jakiś czas, nic więcej!

Nasze płoty z aluminium:
mają oryginalny i ponadczasowy design,
są odporne na złe czynniki pogodowe - promieniowanie słoneczne czy wilgoć,
możemy dopasować je do każdego stylu architektonicznego - oferujemy wiele wariantów płotów, możemy także specjalnie dla Ciebie stworzyć jedyny w swoim rodzaju projekt, który będzie odpowiedzią na Twoją twórczą wizję,
montaże przeprowadzamy błyskawicznie, dbając przy okazji o profesjonalne wykonanie,
malujemy w naszej lakierni - umożliwiamy wybór różnych farb, które można dopasować do odcieni balustrad czy ścian , aby tworzyły wspólną całość,
są wykonane precyzyjnie, co przekłada się na największą trwałość,
to gwarancja solidnego oraz odpornego zabezpieczenia na lata,
to efekt wieloletniego doświadczenia i pasji do tworzenia oryginalnych, funkcjonalnych rozwiązań.

Bezawaryjne systemy ogrodzeń Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Możemy pochwalić się długoletnim doświadczeniem w branży projektowej, produkcyjnej oraz montażowej. Wszystkie zlecenia wykonujemy u nas, dlatego możesz oczekiwać od nas szybkiej realizacji i indywidualnego podejścia. W ofercie mamy także usługi profesjonalnego montażu, lecz działamy również wysyłkowo — jak Ci wygodniej. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie ogrodzenie i bramę dwu-skrzydłową oraz bramki na terenie Leszna. naszą ofertę balustrad dopasowanych stylem do płotu!

Lakiernia proszkowa

Wszystkie elementy wykonane z aluminium malujemy farbami proszkowymi w naszej hali produkcyjnej — to dodatkowo chroni płot przed działaniem czynników atmosferycznych oraz utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają szczególnej pielęgnacji, w przeciwieństwie do płotów z drewna czy stali ocynkowanej ogniowo. W swojej ofercie mamy także kolory drewnopodobne, które wyglądem i dotykiem przypominają prawdziwe drewno. Dostępne kolory w imitacji drewna: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Warianty palisadowych ogrodzeń najwyższej jakości dla osób prywatnych oraz działalności z Leszna

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam idealnie dopasować produkt do Twojej wizji. Nasz grafik przed przekazaniem zamówienia na produkcję na życzenie Klienta może wykonać wizualizację tak, byś mógł sprawdzić, jaki będzie rezultat. Przez te wszystkie lata istnienia w branży, otrzymaliśmy dużo słów uznania wielu Klientów z Leszna, jak i całego kraju i z zagranicy. Przyjmujemy zamówienia od osób prywatnych i firm.
Oprócz klasycznych elementów ogrodzenia oraz bram wjazdowych i bramek, oferujemy także słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem domu, nazwą ulicy, a też modnym oświetleniem led — te produkty cieszą się u nas coraz większym zainteresowaniem. Nie zajmujemy się sprzedażą automatyki do bram wjazdowych, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Profesjonalne doradztwo dotyczące budowy płotu — skorzystaj z darmowej konsultacji

Możesz liczyć na nasze indywidualne podejście do każdego zapytania. Odezwij się do nas po bezpłatną wycenę — opisz dokładnie, czym jesteś zainteresowany, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Sporządzimy wycenę prac.
Nasza firma to inwestycja na lata — oczekuj od nas profesjonalnej obsługi na każdym etapie zlecenia!

Jesteśmy również w miastach: