Planujesz budowę ogrodzenia swojej działki w Sułkowicach? Zajmujemy się produkcją modułowych płotów z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najlepszej jakości aluminium i stali nierdzewnej. Nasze ogrodzenia lub bramy to inwestycja na długi czas, która nie będzie sprawiać problemu w eksploatacji. Nasi wykwalifikowani fachowcy czuwają nad całym procesem produkcji, a także instalacji.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy Fello. Zamówienia realizujemy na terenie Sułkowic i okolicznych miejscowości.

Płoty palisadowe zapewniające wygodę, bezpieczeństwo oraz prywatność

Ogrodzenia Fello są solidne, ale i proste - pasują do każdego stylu architektonicznego. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty, są najlepszego gatunku, aby mogły gwarantować ochronę i bezpieczeństwo przez długie lata, a przy tym uwzględniając wciąż stylowy wygląd. Nasze płoty dopasowane są do oczekiwań Klienta — obserwujemy bieżące trendy i co jakiś okres poszerzamy naszą ofertę o kolejne rodzaje. Z przyjemnością zajmiemy się produkcją ogrodzenia dopasowanego do Twoich wymagań, które zostanie wybudowane w Sułkowicach lub okolicznej miejscowości.

Dlaczego mam wybrać płot modułowy?
Na rynku dużym zainteresowaniem cieszą się również nowoczesne płoty panelowe lub z metalu. Co musisz wiedzieć przed ich zakupem? Panele ogrodzeniowe wymagają regularnej dbałości oraz konserwacji. W przeciwieństwie do tych produktów, płoty Fello pozostaną w stanie idealnym — wystarczy je jedynie delikatnie przetrzeć je co jakiś czas, nic więcej!

Nasze płoty z aluminium:
mają oryginalny i uniwersalny design,
są odporne na niesprzyjające warunki atmosferyczne - promienie słoneczne czy deszcz,
możemy dopasować je do każdego stylu budynku - posiadamy wiele opcji płotów, możemy także specjalnie dla Ciebie zaprojektować coś niepowtarzalnego, odpowiadającego Twojej autorskiej wizji,
montaże przeprowadzamy ekspresowo, dbając przy okazji o profesjonalne wykonanie,
malujemy w naszej lakierni proszkowej - do wyboru masz wachlarz kolorów, które można wpasować w odcienie barierek lub elewacji tak by tworzyły spójny wygląd,
są wykonane precyzyjnie, co przekłada się na znakomitą trwałość,
to pewność mocnego oraz odpornego zabezpieczenia na lata,
to efekt wieloletniej wprawy i pasji do tworzenia nowoczesnych, praktycznych rozwiązań.

Bezawaryjne systemy płotów Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Możemy pochwalić się długoletnim doświadczeniem w branży projektowej, produkcyjnej i montażowej. Wszystkie zlecenia wykonujemy u nas, stąd możesz oczekiwać od nas szybkiej realizacji na najwyższym poziomie. Oferujemy usługi profesjonalnej instalacji, lecz działamy również wysyłkowo — jak wolisz. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie płot i bramę jednoskrzydłową oraz furtki w Sułkowicach. Zobacznaszą ofertę barierek dopasowanych stylem do ogrodzenia!

Lakierowanie farbami proszkowymi

Wszystkie części zawierające aluminium malujemy proszkowo w naszej hali lakierniczej — to na dodatek chroni ogrodzenie przed uszkodzeniami mechanicznymi i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają dodatkowej pielęgnacji, co nie tyczy się ogrodzeń drewnianych lub stali ocynkowanej ogniowo. W swojej ofercie mamy też odcienie drewnopodobne, które do złudzenia przypominają prawdziwą deskę. Dostępne kolory w imitacji drewna: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Projekty nowoczesnych ogrodzeń najlepszej jakości dla osób prywatnych i inwestorów z Sułkowic

Wieloletnie doświadczenie decyduje o idealnym dopasowaniu produktu do Twojej wizji. Nasz pracownik przed przekazaniem projektu na produkcję na życzenie Klienta może przedstawić wizualizację tak, byś mógł zobaczyć, jaki będzie efekt. Przez te wszystkie lata istnienia na rynku, otrzymaliśmy dużo słów uznania wielu inwestorów z Sułkowic, jak i całego kraju i z zagranicy. Wykonujemy zlecenia dla osób prywatnych i firm.
Oprócz podstawowych elementów ogrodzenia i bram i furtek, w ofercie znajduje się też słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem budynku, nazwą ulicy, a też nowoczesnym oświetleniem led — te produkty cieszą się u nas coraz większym zainteresowaniem. Nie zajmujemy się sprzedażą systemów do bram, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Rzetelne doradztwo dotyczące budowy płotu — oferujemy bezpłatne porady

Możesz liczyć na nasze profesjonalne podejście. Odezwij się do nas po bezpłatną wycenę — opisz dokładnie, czym jesteś zainteresowany, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Sporządzimy wycenę całkowitej pracy.
Fello to zakup, który posłuży na długie lata — oczekuj od nas profesjonalnej obsługi na każdym etapie zlecenia!

Dostarczamy balustrady również w miastach: