Szukasz producenta z Sułkowic, który wykona dla Ciebie ogrodzenie na miarę Twoich potrzeb? Zajmujemy się tworzeniem modułowych płotów wykonanych z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najlepszej jakości aluminium oraz stali nierdzewnej. Nasze płoty czy bramy to inwestycja na lata, która nie będzie sprawiać problemu w zużyciu. Nasi doświadczeni fachowcy przykładają uwagę do każdego etapu prac, a także instalacji.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Swoje ogrodzenia montujemy w Sułkowicach i okolic.

Ogrodzenia drewnopodobne zapewniające komfort, bezpieczeństwo i prywatność

Ogrodzenia Fello są masywne, ale i proste - pasują do każdego stylu architektonicznego. Tworzywa, z których wykonujemy nasze produkty, są najlepszego gatunku, aby mogły zapewniać ochronę i bezpieczeństwo na lata, a przy tym uwzględniając cały czas estetyczny wygląd. Nasze ogrodzenia dopasowane są do wymagań Klienta — obserwujemy bieżące trendy oraz co jakiś czas poszerzamy naszą ofertę o nowe pomysły. Z przyjemnością zajmiemy się produkcją ogrodzenia dopasowanego do Twoich potrzeb, które zostanie wybudowane w Sułkowicach lub okolicznej miejscowości.

Czy warto zdecydować się na ogrodzenie wykonane z aluminium?
Na rynku dużym zainteresowaniem cieszą się także nowoczesne ogrodzenia panelowe lub metalowe. O czym trzeba wiedzieć przed podjęciem tej decyzji? Panele ogrodzeniowe potrzebują regularnej kosmetyki i konserwacji. W odróżnieniu od tych produktów, nasze ogrodzenia pozostaną w takim samym stanie — jedyne, co możesz zrobić to delikatnie przetrzeć je co jakiś czas, i tyle!

Nasze ogrodzenia z aluminium:
mają oryginalny i ponadczasowy wygląd,
są niepodatne na złe warunki atmosferyczne - promieniowanie słoneczne lub wilgoć,
możemy dopasować je do każdego stylu architektonicznego - oferujemy wiele opcji ogrodzeń, możemy także specjalnie dla Ciebie zaprojektować coś oryginalnego, odpowiadającego Twojej autorskiej wizji,
montaże przeprowadzamy ekspresowo, zachowując przy tym sto procent uwagi i profesjonalizmu,
lakierujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej - w ofercie mamy wiele barw, które można dopasować do odcieni balustrad czy ścian , aby tworzyły spójny wygląd,
są stworzone bardzo dokładnie, co przekłada się na maksymalną trwałość,
to gwarancja solidnego oraz odpornego zabezpieczenia na lata,
to efekt wieloletniej wprawy i zapału do tworzenia oryginalnych, praktycznych rozwiązań.

Niezawodne systemy ogrodzeń Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Możemy pochwalić się długoletnim doświadczeniem w branży projektowej, produkcyjnej oraz montażowej. Wszystkie zamówienia wykonujemy kompleksowo, dlatego możesz spodziewać się błyskawicznej realizacji na najwyższym poziomie. W ofercie mamy także usługi profesjonalnej instalacji, lecz wysyłamy także swoje produkty za pośrednictwem kuriera — wybór należy do Ciebie. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie ogrodzenie i bramę przesuwną i furtki w Sułkowicach. Zapoznaj się z naszą ofertą balustrad dopasowanych stylem do ogrodzenia!

Lakierowanie farbami proszkowymi

Wszystkie części wykonane z aluminium malujemy farbami proszkowymi w naszej lakierni — to na dodatek chroni ogrodzenie przed działaniem czynników atmosferycznych i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają dodatkowej pielęgnacji, w przeciwieństwie do ogrodzeń drewnianych desek czy stali ocynkowanej ogniowo. W swojej ofercie mamy także kolory drewnopodobne, które wyglądem i dotykiem przypominają prawdziwą deskę. Kolory drewnopodobne, które oferujemy: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Opcje palisadowych płotów najwyższej jakości dla klientów indywidualnych oraz firm z Sułkowic

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam idealnie dopasować produkt do Twojej wizji. Nasz pracownik przed przekazaniem zlecenia na produkcję na życzenie Klienta może przedstawić wizualizację tak, byś mógł przekonać się, jaki będzie rezultat. Przez te wszystkie lata istnienia w branży, otrzymaliśmy dużo słów uznania wielu inwestorów z Sułkowic, jak i całego kraju i z zagranicy. Wykonujemy zlecenia dla indywidualnych Klientów i przedsiębiorstw.
Oprócz podstawowych elementów ogrodzenia i bram wjazdowych i furtek, w ofercie znajduje się również słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem budynku, nazwą ulicy, a też modnym oświetleniem led — te produkty cieszą się u nas coraz większym zainteresowaniem. Nie zajmujemy się sprzedażą automatyki do bram, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Profesjonalne doradztwo dotyczące budowy płotu — oferujemy darmowe porady

Możesz liczyć na nasze profesjonalne podejście. Odezwij się do nas po bezpłatną kalkulację kosztów — napisz dokładnie, czego szukasz, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Wycenimy koszty prac.
Produkty Fello to inwestycja na lata — gwarantujemy profesjonalizm!

Dostarczamy balustrady również w miastach: