Szukasz producenta z Tarczyna, który wykona dla Ciebie płot na miarę Twoich oczekiwań? Produkujemy uniwersalne płoty z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najlepszej jakości aluminium , a także stali nierdzewnej. Nasze ogrodzenia czy bramy to inwestycja na długi czas, która nie będzie sprawiać problemu w zużyciu. Nasi doświadczeni pracownicy czuwają nad całym procesem produkcji, a także montażu.

Zapraszamy do sprawdzenia oferty naszej firmy. Swoje ogrodzenia montujemy w Tarczynie oraz okolic.

Płoty aluminiowe zapewniające komfort, bezpieczeństwo oraz swobodę

Płoty Fello są masywne, ale i proste - wpasują się w każdy styl architektoniczny. Tworzywa, z których wykonujemy nasze produkty, są najlepszego gatunku, aby mogły zapewniać ochronę i bezpieczeństwo na lata, a przy tym zachowując cały czas estetyczny wygląd. Nasze płoty dopasowane są do wymagań inwestora — obserwujemy bieżące trendy oraz co jakiś okres wzbogacamy naszą ofertę o kolejne wzory. Chętnie zajmiemy się stworzeniem ogrodzenia dopasowanego do Twoich oczekiwań, które powstanie w Tarczynie lub okolicznej miejscowości.

Dlaczego mam wybrać płot palisadowy?
Na rynku dużą popularnością cieszą się też nowoczesne ogrodzenia panelowe oraz metalowe. O czym trzeba wiedzieć przed podjęciem tej decyzji? Panele ogrodzeniowe wymagają regularnej dbałości oraz renowacji. W przeciwieństwie do tych produktów, nasze płoty pozostaną w takim samym stanie — jedyne, co możesz zrobić to delikatnie przeczyścić co jakiś czas, to wszystko!

Nasze płoty z aluminium:
mają oryginalny i ponadczasowy wygląd,
są odporne na ciężkie warunki pogodowe - promienie słoneczne lub wilgoć,
możemy dopasować je do każdego stylu architektonicznego - posiadamy wiele opcji ogrodzeń, możemy także specjalnie dla Ciebie stworzyć niepowtarzalny projekt, który będzie odpowiedzią na Twoją twórczą wizję,
montujemy ekspresowo, zachowując przy tym sto procent uwagi i profesjonalizmu,
malujemy w naszej lakierni proszkowej - do wyboru masz wachlarz barw, które można wpasować w odcienie balustrad lub ścian , aby tworzyły spójny wygląd,
są wykonane precyzyjnie, co przekłada się na największą trwałość,
to pewność solidnego oraz odpornego zabezpieczenia na lata,
to rezultat wieloletniej wprawy i pasji do produkowania oryginalnych, praktycznych rozwiązań.

Niezawodne systemy ogrodzeń Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Z dumą możemy oznajmić, że mamy wieloletnie doświadczenie w branży projektowej, produkcyjnej oraz montażowej. Wszystkie zlecenia wykonujemy u nas, więc możesz oczekiwać od nas błyskawicznej realizacji i indywidualnego podejścia. Oferujemy usługi profesjonalnego montażu, lecz działamy również wysyłkowo — wybór należy do Ciebie. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie płot i bramę przesuwną oraz furtki na terenie Tarczyna. Zapoznaj się z naszą ofertą balustrad dopasowanych stylem do ogrodzenia!

Sublimacja drewnopodobna

Wszystkie części zawierające aluminium malujemy farbami proszkowymi w naszej hali produkcyjnej — to dodatkowo chroni ogrodzenie przed uszkodzeniami i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają specjalnej pielęgnacji, w przeciwieństwie do płotów z drewna czy stali. W swojej ofercie mamy również odcienie drewnopodobne, które wyglądem i dotykiem przypominają naturalną deskę. Dostępne kolory w imitacji drewna: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Warianty modułowych ogrodzeń najwyższej jakości dla klientów indywidualnych i działalności z Tarczyna

Wieloletnie doświadczenie decyduje o idealnym dopasowaniu produktu do Twojej wizji. Nasz grafik przed przekazaniem zamówienia na produkcję na życzenie Klienta może przedstawić wizualizację tak, byś mógł zobaczyć, jaki będzie efekt. Przez te wszystkie lata istnienia w branży, zyskaliśmy prawdziwe zaufanie wielu inwestorów z Tarczyna, jak i całego kraju i z zagranicy. Przyjmujemy zamówienia od osób prywatnych i firm.
Oprócz standardowych elementów ogrodzenia i bram wjazdowych i bramek, w ofercie znajduje się także słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem budynku, nazwą ulicy, a też nowoczesnym ledowym oświetleniem — te produkty cieszą się u nas coraz większym zainteresowaniem. Nie zajmujemy się sprzedażą automatyki do bram wjazdowych, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Profesjonalne doradztwo dotyczące budowy ogrodzenia — oferujemy bezpłatne konsultacje

Możesz liczyć na nasze indywidualne podejście do każdego zapytania. Odezwij się do nas po bezpłatną kalkulację kosztów — opisz konkretnie, czego szukasz, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Sporządzimy wycenę całkowitej pracy.
Nasza firma to zakup, który posłuży na długie lata — oczekuj od nas profesjonalnej obsługi na każdym etapie zlecenia!

Sprawdź gdzie jesteśmy: