Szukasz firmy z Tarnowa, który wykona dla Ciebie płot na miarę Twoich wymagań? Zajmujemy się projektowaniem modułowych ogrodzeń z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najwyższej jakości aluminium i stali nierdzewnej. Nasze ogrodzenia lub bramy wjazdowe to inwestycja na długie lata, która nie będzie sprawiać problemu w zużyciu. Nasi doświadczeni pracownicy czuwają nad całym procesem produkcji, a także instalacji.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy Fello. Swoje ogrodzenia montujemy w Tarnowie i okolic.

Ogrodzenia palisadowe zapewniające komfort, bezpieczeństwo oraz swobodę

Płoty Fello są masywne, ale i proste - pasują do każdego stylu architektonicznego. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty, są najwyższej jakości, aby mogły gwarantować ochronę i bezpieczeństwo na lata, a przy tym uwzględniając wciąż elegancki wygląd. Nasze ogrodzenia dopasowane są do oczekiwań Klienta — obserwujemy aktualne hity i co jakiś czas wzbogacamy naszą ofertę o kolejne rodzaje. Z przyjemnością podejmiemy się produkcji płotu według Twojej wizji, które zostanie wybudowane w Tarnowie czy okolicach.

Dlaczego mam wybrać ogrodzenie wykonane z aluminium?
Na rynku dużym zainteresowaniem cieszą się także nowoczesne ogrodzenia panelowe i metalowe. O czym trzeba wiedzieć przed ich zakupem? Panele ogrodzeniowe potrzebują cyklicznej dbałości i konserwacji. W odróżnieniu od tych produktów, nasze ogrodzenia pozostaną w stanie idealnym — jedyne, co możesz zrobić to delikatnie przeczyścić co jakiś czas, nic więcej!

Nasze ogrodzenia z aluminium:
mają niepowtarzalny i uniwersalny wygląd,
są odporne na złe warunki atmosferyczne - promieniowanie UV czy wilgoć,
możemy dopasować je do każdego stylu architektonicznego - mamy wiele wariantów płotów, możemy także specjalnie dla Ciebie stworzyć jedyny w swoim rodzaju projekt, który będzie odpowiedzią na Twoją twórczą wizję,
montujemy w tempie ekspresowym, dbając przy okazji o profesjonalne wykonanie,
lakierujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej - do wyboru masz wachlarz barw, które można dopasować do odcieni balustrad lub ścian , aby tworzyły spójny wygląd,
są stworzone bardzo precyzyjnie, co przekłada się na największą trwałość,
to gwarancja solidnego i trwałego zabezpieczenia na długi czas,
to rezultat wieloletniego doświadczenia i pasji do tworzenia nowoczesnych, przydatnych rozwiązań.

Bezawaryjne systemy płotów Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Z dumą możemy oznajmić, że mamy wieloletnie doświadczenie w branży projektowej, produkcyjnej oraz montażowej. Każde zamówienie wykonujemy kompleksowo, więc możesz spodziewać się szybkiej realizacji i indywidualnego podejścia. Oferujemy usługi profesjonalnego montażu, lecz działamy również wysyłkowo — wybór należy do Ciebie. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie płot i bramę dwu-skrzydłową i furtki na terenie Tarnowa. Zapoznaj się z naszą ofertą barierek dopasowanych stylem do ogrodzenia!

Lakierowanie proszkowe

Wszystkie części zawierające aluminium malujemy farbami proszkowymi (nie tylko w kolorach palety ral) w naszej hali produkcyjnej — to na dodatek chroni płot przed działaniem czynników atmosferycznych oraz utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają szczególnej pielęgnacji, co nie tyczy się ogrodzeń drewnianych desek czy stali. W swojej ofercie mamy także odcienie w imitacji drewna, które wyglądem i dotykiem przypominają prawdziwe drewno. Kolory drewnopodobne, które oferujemy: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń, które cechując się niezwykle wysoką estetyką.

Projekty nowoczesnych ogrodzeń najwyższej jakości dla osób prywatnych oraz przedsiębiorców z Tarnowa

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam idealnie dopasować produkt do Twoich wyobrażeń. Nasz grafik przed przekazaniem projektu na halę na życzenie Klienta może wykonać wizualizację tak, byś mógł przekonać się, jaki będzie efekt. Przez te wszystkie lata istnienia na rynku, otrzymaliśmy dużo słów uznania wielu inwestorów z Tarnowa, jak i całego kraju i z zagranicy. Przyjmujemy zamówienia od osób prywatnych i przedsiębiorstw.
Oprócz klasycznych elementów ogrodzenia i bram i bramek, oferujemy również słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem domu, nazwą ulicy, a także nowoczesnym ledowym oświetleniem — te produkty cieszą się u nas coraz większym zainteresowaniem. Nie zajmujemy się sprzedażą automatyki do bram wjazdowych, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać! Nasze ogrodzenia, słupki ogrodzeniowe cechuje wysoka jakość i są malowane proszkowo.

Profesjonalne doradztwo dotyczące budowy ogrodzenia — oferujemy darmowe porady

Możesz liczyć na nasze indywidualne podejście do każdego zapytania. Odezwij się do nas po bezpłatną kalkulację kosztów — opisz konkretnie, czym jesteś zainteresowany, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Wycenimy koszty całkowitej pracy. Stawiamy na szybki czas realizacji i najlepsze materiały przy tworzeniu ogrodzeń. Fachowe doradztwo i profesjonalna obsługa, to coś na co możesz liczyć wchodząc z nami we współpracę. Jesteśmy otwarci na każdy pomysł dotyczący ogrodzenia - serdecznie zapraszamy.
Fello to inwestycja na lata — gwarantujemy profesjonalizm!

Jesteśmy również w miastach: