Planujesz budowę ogrodzenia swojej działki w Turek? Produkujemy palisadowe ogrodzenia aluminiowe, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najlepszej jakości aluminium , a także stali nierdzewnej. Nasze ogrodzenia i bramy to inwestycja na lata, która nie będzie generować żadnych kosztów utrzymania. Nasi wykwalifikowani fachowcy czuwają nad całym procesem produkcji, a także montażu.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Fello. Zamówienia realizujemy na terenie Turku i bliskich miejscowości.

Ogrodzenia modułowe zapewniające komfort, bezpieczeństwo oraz prywatność

Ogrodzenia Fello są solidne, ale i proste - wpasują się w każdy styl architektoniczny. Tworzywa, z których wykonujemy nasze produkty, są najlepszego gatunku, aby mogły gwarantować ochronę i bezpieczeństwo przez długie lata, a przy tym zachowując cały czas elegancki wygląd. Nasze płoty dopasowane są do wymagań inwestora — obserwujemy aktualne hity i co jakiś okres rozszerzamy naszą ofertę o oryginalne rodzaje. Chętnie podejmiemy się produkcji Twojego wymarzonego płotu, które zostanie postawione w Turek czy pobliskiej miejscowości.

Czy warto wybrać ogrodzenie modułowe?
Na rynku dużą popularnością cieszą się także nowoczesne płoty panelowe lub metalowe. Co musisz wiedzieć przed podjęciem tej decyzji? Panele ogrodzeniowe wymagają regularnej dbałości oraz konserwacji. W odróżnieniu od tych produktów, ogrodzenia Fello pozostaną w stanie idealnym — wystarczy je jedynie delikatnie przeczyścić co jakiś czas, nic więcej!

Nasze nowoczesne płoty:
mają oryginalny i ponadczasowy design,
są odporne na złe czynniki atmosferyczne - promieniowanie słoneczne czy deszcz,
możemy dopasować je do każdego stylu budynku - posiadamy wiele wariantów ogrodzeń, możemy także specjalnie dla Ciebie stworzyć niepowtarzalny projekt, który będzie odpowiedzią na Twoją twórczą wizję,
montujemy w mgnieniu oka, zachowując przy tym sto procent uwagi oraz profesjonalizmu,
malujemy w naszej lakierni proszkowej - do wyboru masz wachlarz farb, które można wpasować w odcienie barierek czy elewacji , aby tworzyły spójny wygląd,
są stworzone bardzo dokładnie, co przekłada się na maksymalną trwałość,
to pewność mocnego oraz odpornego zabezpieczenia na długi czas,
to efekt wieloletniego doświadczenia i pasji do produkowania oryginalnych, użytecznych rozwiązań.

Niezawodne systemy płotów Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Z dumą możemy oznajmić, że mamy wieloletnie doświadczenie w branży projektowej, produkcyjnej i montażowej. Wszystkie zlecenia wykonujemy kompleksowo, dlatego możesz spodziewać się ekspresowej realizacji i indywidualnego podejścia. Oferujemy usługi profesjonalnego montażu, lecz wysyłamy także swoje produkty za pośrednictwem kuriera — jak Ci wygodniej. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie ogrodzenie i bramę jednoskrzydłową i furtki na terenie Turku. naszą ofertę barierek dopasowanych stylem do płotu!

Sublimacja drewnopodobna

Wszystkie części wykonane z aluminium malujemy proszkowo w naszej hali lakierniczej — to dodatkowo chroni ogrodzenie przed działaniem czynników atmosferycznych i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają dodatkowej pielęgnacji, co nie tyczy się ogrodzeń z drewna czy stali. W swojej ofercie mamy też odcienie drewnopodobne, które do złudzenia przypominają prawdziwą deskę. Kolory drewnopodobne, które oferujemy: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Projekty palisadowych płotów najlepszej jakości dla klientów indywidualnych i inwestorów z Turku

Długoletnia praktyka decyduje o idealnym dopasowaniu produktu do Twoich wyobrażeń. Nasz pracownik przed przekazaniem zlecenia na produkcję na życzenie Klienta może przedstawić wizualizację tak, byś mógł sprawdzić, jaki będzie rezultat. Przez te wszystkie lata istnienia na rynku, zyskaliśmy prawdziwe zaufanie wielu inwestorów z Turku, jak i całego kraju i z zagranicy. Wykonujemy zlecenia dla indywidualnych Klientów i przedsiębiorstw.
Oprócz standardowych elementów płotu i bram i bramek, w ofercie znajduje się także słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem budynku, nazwą ulicy, a także nowoczesnym ledowym oświetleniem — te produkty cieszą się u nas coraz większym zainteresowaniem. Nie sprzedajemy automatyki do bram wjazdowych, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Rzetelne doradztwo dotyczące budowy ogrodzenia — oferujemy darmowe konsultacje

Możesz liczyć na nasze profesjonalne podejście. Odezwij się do nas po bezpłatną kalkulację kosztów — napisz konkretnie, czego szukasz, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Sporządzimy wycenę prac.
Produkty Fello to zakup, który posłuży na długie lata — gwarancja zadowolenia!

Dostarczamy balustrady również w miastach: