Planujesz budowę ogrodzenia swojej działki na terenie Turku? Zajmujemy się tworzeniem modułowych płotów z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najwyższej jakości aluminium i stali nierdzewnej. Nasze płoty lub bramy wjazdowe to inwestycja na długie lata, która nie będzie generować żadnych kosztów utrzymania. Nasi wykwalifikowani pracownicy czuwają nad całym procesem produkcji, a także montażu.

Zapraszamy do sprawdzenia oferty Fello. Swoje ogrodzenia montujemy w Turek i okolicznych miejscowości.

Płoty palisadowe zapewniające wygodę, bezpieczeństwo i swobodę

Płoty Fello są masywne, ale i proste - wpasują się w każdy styl architektoniczny. Tworzywa, z których wykonujemy nasze produkty, są najlepszego gatunku, aby mogły zapewniać ochronę i bezpieczeństwo na lata, a przy tym zachowując wciąż stylowy wygląd. Nasze ogrodzenia dopasowane są do wymagań Klienta — obserwujemy aktualne hity i co jakiś okres rozszerzamy naszą ofertę o nowe pomysły. Z przyjemnością podejmiemy się produkcji ogrodzenia według Twojej wizji, które zostanie postawione w Turek czy okolicznej miejscowości.

Dlaczego mam zdecydować się na ogrodzenie palisadowe?
Na rynku dużą popularnością cieszą się też nowoczesne ogrodzenia panelowe lub metalowe. Co musisz wiedzieć przed ich zakupem? Panele ogrodzeniowe wymagają cyklicznej dbałości i konserwacji. W odróżnieniu od tych produktów, ogrodzenia Fello pozostaną niezmienne — jedyne, co możesz zrobić to delikatnie przetrzeć je co jakiś czas, nic więcej!

Nasze płoty z aluminium:
mają niepowtarzalny i uniwersalny wygląd,
są niepodatne na złe czynniki pogodowe - słońce czy wilgoć,
możemy dopasować je do każdego stylu architektonicznego - oferujemy wiele rodzajów ogrodzeń, możemy także specjalnie dla Ciebie stworzyć oryginalny projekt, który będzie odpowiedzią na Twoją twórczą wizję,
montujemy w mgnieniu oka, dbając przy okazji o profesjonalne wykonanie,
lakierujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej - w ofercie mamy wiele farb, które można wpasować w odcienie barierek czy ścian tak by tworzyły wspólną całość,
są stworzone bardzo dokładnie, co przekłada się na znakomitą trwałość,
to gwarancja mocnego i trwałego zabezpieczenia na długi czas,
to rezultat wieloletniego doświadczenia i pasji do tworzenia oryginalnych, funkcjonalnych rozwiązań.

Bezawaryjne systemy ogrodzeń Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Możemy pochwalić się długoletnim doświadczeniem w branży projektowej, produkcyjnej i montażowej. Wszystkie zlecenia wykonujemy kompleksowo, więc możesz spodziewać się błyskawicznej realizacji na najwyższym poziomie. Oferujemy usługi profesjonalnej instalacji, lecz działamy również wysyłkowo — jak Ci wygodniej. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie płot i bramę dwu-skrzydłową oraz furtki w Turek. Sprawdź takżenaszą ofertę balustrad dopasowanych stylem do płotu!

Sublimacja drewnopodobna

Wszystkie części wykonane z aluminium malujemy farbami proszkowymi w naszej lakierni — to na dodatek chroni płot przed uszkodzeniami i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają specjalnej pielęgnacji, co nie tyczy się płotów drewnianych lub stali ocynkowanej ogniowo. W swojej ofercie mamy też kolory drewnopodobne, które wyglądem i dotykiem przypominają prawdziwą deskę. Kolory drewnopodobne, które oferujemy: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Opcje modułowych ogrodzeń najwyższej jakości dla osób prywatnych i przedsiębiorców z Turku

Długoletnia praktyka decyduje o idealnym dopasowaniu produktu do Twojej wizji. Nasz grafik przed przekazaniem zamówienia na produkcję na życzenie Klienta może przedstawić wizualizację tak, byś mógł zobaczyć, jaki będzie efekt. Przez te wszystkie lata istnienia na rynku, otrzymaliśmy dużo słów uznania wielu osób z Turku, jak i całego kraju i z zagranicy. Wykonujemy zlecenia dla indywidualnych Klientów i firm.
Oprócz standardowych elementów płotu oraz bram wjazdowych i furtek, w ofercie znajduje się także słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem budynku, nazwą ulicy, a nawet nowoczesnym oświetleniem led — te produkty cieszą się u nas coraz większym zainteresowaniem. Nie sprzedajemy systemów do bram wjazdowych, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Profesjonalne doradztwo dotyczące budowy płotu — oferujemy darmowe konsultacje

Możesz liczyć na nasze indywidualne podejście do każdego zapytania. Odezwij się do nas po bezpłatną kalkulację kosztów — opisz dokładnie, czego oczekujesz, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Wycenimy koszty całkowitej pracy.
Fello to inwestycja na lata — oczekuj od nas profesjonalnej obsługi na każdym etapie zlecenia!

Dostarczamy balustrady również w miastach: