fbpx
Nowoczesna balustrada Standard

Jakie balustrady balkonowe powinieneś wybrać ?

Przy wyborze balustrad powinniśmy zwrócić uwagę przede wszystkim na trwałość materiałów z jakich wykonana. Najwyższa jakość materiałów pozwoli nam to cieszyć się bezproblemową eksploatacją naszego balkonu lub tarasu, dlatego najlepszym rozwiązaniem jest wykorzystanie stali nierdzewnej oraz aluminium.

Są to materiały całkowicie odporne na korozje. Cechują się solidną i niezawodną wytrzymałością,  która jest wymagana od balustrady balkonowej, tarasowej lub okiennej. Dodatkowo nie wymagają żadnej konserwacji w porównaniu do balustrady drewnianej. Żywotność balustrad nierdzewnych jest zdecydowane najdłuższa co przekłada się na wciąż rosnącą popularność tego rozwiązania.

W celu uzyskania odpowiednich walorów estetycznych warto też wykonać lakierowanie takiej balustrady w kolorze palety Ral lub w kolorach imitacji drewna. Każdy model balustrady znajdujący się w naszej ofercie dostępny jest we wszystkich kolorach palety Ral oraz w 6 kolorach imitacji drewna . Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości farb proszkowych odpornych na działanie promieni UV  barwa lakierowanej balustrady przez wiele lat nie ulega zmianie, a także jest odporna na wszelakie warunki atmosferyczne.

Balustrada powinna być dobrana tak aby dobrze komponować się z całą resztą budynku na jakim jest zainstalowana. Może być masywna- mocno przysłaniająca balkon tak jak model solid lub classic 7 z naszej oferty lub lekka- model standard, w której wypełnienie stanowi rura nierdzewna o średnicy 20mm.  W ofercie fello dostępne są modele z wypełnieniem poziomym jak i pionowym. Jest także możliwość wykonania balustrady z zastosowaniem szyby w różnych konfiguracjach.

Minimalna wysokość barierki w przypadku budynku jednorodzinnego to 90 cm, natomiast przy budynkach wielorodzinnych wysokość wynosi 110cm.

Dodaj komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!