Planujesz budowę ogrodzenia swojej działki na terenie Bełchatowa? Zajmujemy się produkcją uniwersalnych ogrodzeń z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najwyższej jakości aluminium i stali nierdzewnej. Nasze ogrodzenia lub bramy to inwestycja na długie lata, która nie będzie sprawiać problemu w zużyciu. Nasi doświadczeni fachowcy czuwają nad całym procesem produkcji, a także montażu.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty Fello. Działamy na terenie Bełchatowa oraz bliskich miejscowości.

Ogrodzenia aluminiowe zapewniające komfort, bezpieczeństwo i prywatność

Płoty Fello są masywne, jak i proste - pasują do każdego stylu architektonicznego. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty, są najlepszego gatunku, aby mogły zapewniać ochronę i bezpieczeństwo przez długie lata, a przy tym uwzględniając wciąż estetyczny wygląd. Nasze ogrodzenia dopasowane są do oczekiwań inwestora — obserwujemy aktualne trendy i co jakiś czas rozszerzamy naszą ofertę o nowe projekty. Z przyjemnością podejmiemy się produkcji ogrodzenia dopasowanego do Twoich wymagań, które zostanie postawione w Bełchatowie lub pobliskiej miejscowości.

Dlaczego płot aluminiowy się opłaca?
Na rynku dużym zainteresowaniem cieszą się też nowoczesne płoty panelowe oraz z metalu. Co musisz wiedzieć przed podjęciem tej decyzji? Panele ogrodzeniowe potrzebują okresowej kosmetyki i renowacji. W odróżnieniu od tych produktów, płoty Fello pozostaną niezmienne — wystarczy je jedynie delikatnie przeczyścić co jakiś czas, to wystarczy! 

Nasze drewnopodobne płoty:

mają niepowtarzalny i ponadczasowy wygląd,
są odporne na ciężkie czynniki pogodowe - promieniowanie UV lub wilgoć,
możemy dopasować je do każdego projektu budynku - mamy wiele rodzajów ogrodzeń, możemy także specjalnie dla Ciebie zaprojektować coś niepowtarzalnego, odpowiadającego Twoich autorskim wyobrażeniom,
montujemy błyskawicznie, dbając przy okazji o profesjonalne wykonanie,
malujemy w naszej lakierni - w ofercie mamy wiele barw, które można dopasować do odcieni barierek czy ścian tak by tworzyły spójny wygląd,
są wykonane dokładnie, co przekłada się na maksymalną trwałość,
to pewność mocnego oraz trwałego zabezpieczenia na długi czas,
to rezultat wieloletniego doświadczenia i pasji do produkowania nowoczesnych, przydatnych rozwiązań.

Bezawaryjne systemy płotów Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Z dumą możemy oznajmić, że mamy wieloletnie doświadczenie w branży projektowej, produkcyjnej i montażowej. Wszystkie zamówienia wykonujemy u nas, więc możesz spodziewać się szybkiej realizacji i indywidualnego podejścia. W ofercie mamy także usługi profesjonalnej instalacji, lecz wysyłamy także swoje produkty za pośrednictwem kuriera — wybór należy do Ciebie. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie płot i bramę jednoskrzydłową oraz furtki na terenie Bełchatowa. Zapoznaj się z naszą ofertą barierek dopasowanych stylem do ogrodzenia!

Sublimacja drewnopodobna

Jako producent ogrodzeń wszystkie elementy zawierające aluminium malujemy farbami proszkowymi w naszej lakierni — to dodatkowo chroni ogrodzenie przed uszkodzeniami oraz utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają dodatkowej pielęgnacji, w przeciwieństwie do płotów drewnianych desek czy stali ocynkowanej ogniowo. W swojej ofercie mamy też odcienie w imitacji drewna, które wyglądem i dotykiem przypominają prawdziwe drewno. Kolory drewnopodobne, które oferujemy: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Wzory nowoczesnych ogrodzeń najwyższej jakości dla klientów indywidualnych oraz inwestorów z Bełchatowa

Długoletnie doświadczenie pozwala nam idealnie dopasować produkt do Twojej wizji. Nasz grafik przed przekazaniem zlecenia na produkcję na życzenie Klienta może zrobić wizualizację tak, byś mógł zobaczyć, jaki będzie efekt. Przez te wszystkie lata istnienia na rynku, otrzymaliśmy dużo słów uznania wielu inwestorów z Bełchatowa, jak i całego kraju i z zagranicy. Ogrodzenia panelowe Bełchatów - przyjmujemy zamówienia od indywidualnych Klientów i firm.
Oprócz standardowych elementów płotu oraz bram i furtek, oferujemy też słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem budynku, nazwą ulicy, a też modnym ledowym oświetleniem — te produkty cieszą się u nas coraz większym zainteresowaniem. Nie sprzedajemy automatyki do bram wjazdowych, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Profesjonalne doradztwo dotyczące budowy płotu — oferujemy bezpłatne konsultacje

Możesz liczyć na nasze indywidualne podejście do każdego zapytania. Interesuje Cię ogrodzenie panelowe? Odezwij się do nas po bezpłatną kalkulację kosztów — napisz konkretnie, czego oczekujesz, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Sporządzimy wycenę całkowitej pracy.
Fello to inwestycja na lata — oczekuj od nas profesjonalnej obsługi na każdym etapie zlecenia!

Jesteśmy również w: