Szukasz firmy z Goczałkowic-Zdroju, który wykona dla Ciebie ogrodzenie na miarę Twoich wymagań? Zajmujemy się projektowaniem palisadowych płotów aluminiowych, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najlepszej jakości aluminium i stali nierdzewnej. Nasze ogrodzenia lub bramy wjazdowe to inwestycja na długie lata, która nie będzie sprawiać problemu w eksploatacji. Nasi wykwalifikowani pracownicy czuwają nad całym procesem produkcji, a także montażu.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty naszej firmy. Działamy na terenie Goczałkowic-Zdroju oraz okolicznych miejscowości.

Płoty drewnopodobne zapewniające komfort, bezpieczeństwo oraz swobodę

Płoty Fello są masywne, ale i proste - wpasują się w każdy styl architektoniczny. Tworzywa, z których wykonujemy nasze produkty, są najwyższej jakości, aby mogły zapewniać ochronę i bezpieczeństwo przez długie lata, a przy tym uwzględniając wciąż elegancki wygląd. Nasze płoty dopasowane są do wymagań inwestora — obserwujemy bieżące trendy oraz co jakiś okres wzbogacamy naszą ofertę o kolejne wzory. Chętnie podejmiemy się produkcji ogrodzenia według Twojej wizji, które zostanie wybudowane w Goczałkowicach-zdrój czy pobliskiej miejscowości.

Dlaczego ogrodzenie palisadowe aluminiowe się opłaca?
Na rynku dużym zainteresowaniem cieszą się też nowoczesne ogrodzenia panelowe i z metalu. Co musisz wiedzieć przed ich zakupem? Panele ogrodzeniowe wymagają regularnej kosmetyki oraz konserwacji. W przeciwieństwie do tych produktów, płoty Fello pozostaną w takim samym stanie — wystarczy je jedynie delikatnie przetrzeć je co jakiś czas, nic więcej!

Nasze aluminiowe płoty:
mają niepowtarzalny i uniwersalny design,
są niepodatne na niesprzyjające warunki atmosferyczne - słońce lub też wilgoć,
możemy dopasować je do każdego projektu architektonicznego - oferujemy wiele wariantów ogrodzeń, możemy także specjalnie dla Ciebie zaprojektować coś niepowtarzalnego, odpowiadającego Twoich autorskim wyobrażeniom,
montujemy ekspresowo, dbając przy okazji o profesjonalne wykonanie,
malujemy w naszej lakierni proszkowej - do wyboru masz wachlarz farb, które można wpasować w odcienie barierek lub elewacji , aby tworzyły wspólną całość,
są wykonane dokładnie, co przekłada się na największą trwałość,
to pewność mocnego i odpornego zabezpieczenia na długi czas,
to rezultat wieloletniej wprawy i pasji do tworzenia oryginalnych, funkcjonalnych rozwiązań.

Niezawodne systemy ogrodzeń Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Możemy pochwalić się długoletnim doświadczeniem w branży projektowej, produkcyjnej oraz montażowej. Każde zamówienie wykonujemy u nas, stąd możesz spodziewać się błyskawicznej realizacji na najwyższym poziomie. W ofercie mamy także usługi profesjonalnego montażu, ale działamy również wysyłkowo — wybór należy do Ciebie. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie płot i bramę przesuwną oraz furtki w Goczałkowicach-zdrój. naszą ofertę barierek dopasowanych stylem do ogrodzenia!

Sublimacja drewnopodobna

Wszystkie elementy zawierające aluminium malujemy proszkowo w naszej hali lakierniczej — to na dodatek chroni ogrodzenie przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają specjalnej pielęgnacji, w przeciwieństwie do ogrodzeń drewnianych desek czy stali ocynkowanej ogniowo. W swojej ofercie mamy także kolory w imitacji drewna, które do złudzenia przypominają prawdziwe drewno. Kolory drewnopodobne, które oferujemy: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Wzory nowoczesnych ogrodzeń najwyższej jakości dla osób prywatnych oraz przedsiębiorców z Goczałkowic-Zdroju

Długoletnia praktyka pozwala nam idealnie dopasować produkt do Twoich wyobrażeń. Nasz grafik przed przekazaniem zlecenia na halę produkcyjną na życzenie Klienta może zrobić wizualizację tak, byś mógł sprawdzić, jaki będzie rezultat. Przez te wszystkie lata istnienia na rynku, otrzymaliśmy dużo słów uznania wielu inwestorów z Goczałkowic-Zdroju, jak i całego kraju i z zagranicy. Wykonujemy zlecenia dla osób prywatnych i przedsiębiorstw.
Oprócz klasycznych elementów ogrodzenia oraz bram i bramek, w ofercie znajduje się również słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem domu, nazwą ulicy, a też modnym ledowym oświetleniem — te produkty cieszą się u nas coraz większą popularnością. Nie sprzedajemy systemów do bram, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Rzetelne doradztwo dotyczące budowy płotu — skorzystaj z darmowej porady

Możesz liczyć na nasze profesjonalne podejście. Odezwij się do nas po bezpłatną wycenę — opisz konkretnie, czego szukasz, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Sporządzimy wycenę prac.
Fello to inwestycja na lata — gwarancja zadowolenia!

Dostarczamy balustrady również w miastach: