Szukasz producenta z Jasienicy, który zrobi dla Ciebie ogrodzenie na miarę Twoich oczekiwań? Produkujemy uniwersalne płoty z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najlepszej jakości aluminium i stali nierdzewnej. Nasze ogrodzenia i bramy wjazdowe to inwestycja na długie lata, która nie będzie generować żadnych kosztów utrzymania. Nasi wykwalifikowani pracownicy przykładają uwagę do każdego etapu prac, a także montażu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy Fello. Zamówienia realizujemy w Jasienicy oraz okolicznych miejscowości.

Ogrodzenia drewnopodobne zapewniające wygodę, bezpieczeństwo i prywatność

Ogrodzenia Fello są trwałe, jak i proste - wpasują się w każdy styl architektoniczny. Tworzywa, z których wykonujemy nasze produkty, są najlepszego gatunku, aby mogły gwarantować ochronę i bezpieczeństwo przez długie lata, a przy tym zachowując wciąż okazały wygląd. Nasze płoty dopasowane są do oczekiwań inwestora — obserwujemy bieżące hity oraz co jakiś okres poszerzamy naszą ofertę o oryginalne wzory. Z przyjemnością zajmiemy się produkcją ogrodzenia dopasowanego do Twoich oczekiwań, które powstanie w Jasienicy czy okolicach.

Dlaczego płot aluminiowy się opłaca?
Na rynku dużą popularnością cieszą się także nowoczesne ogrodzenia panelowe i metalowe. Co musisz wiedzieć przed podjęciem tej decyzji? Panele ogrodzeniowe potrzebują regularnej dbałości i konserwacji. W odróżnieniu od tych produktów, nasze płoty pozostaną w stanie idealnym — jedyne, co możesz zrobić to delikatnie przetrzeć je co jakiś czas, to wszystko!

Nasze płoty z aluminium:
mają oryginalny i ponadczasowy wygląd,
są niepodatne na trudne warunki pogodowe - promieniowanie UV lub też wilgoć,
możemy dopasować je do każdego stylu budynku - oferujemy wiele wariantów płotów, możemy także specjalnie dla Ciebie zaprojektować coś oryginalnego, odpowiadającego Twojej autorskiej wizji,
montaże przeprowadzamy błyskawicznie, dbając przy okazji o profesjonalne wykonanie,
malujemy w naszej lakierni - do wyboru masz wachlarz kolorów, które można dopasować do odcieni balustrad czy elewacji , aby tworzyły wspólną całość,
są stworzone bardzo dokładnie, co przekłada się na największą trwałość,
to pewność mocnego oraz odpornego zabezpieczenia na długi czas,
to wynik wieloletniej wprawy i zapału do tworzenia oryginalnych, funkcjonalnych rozwiązań.

Bezawaryjne systemy płotów Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Z dumą możemy oznajmić, że mamy wieloletnie doświadczenie w branży projektowej, produkcyjnej oraz montażowej. Wszystkie zlecenia wykonujemy kompleksowo, dlatego możesz spodziewać się szybkiej realizacji i indywidualnego podejścia. W ofercie mamy także usługi profesjonalnej instalacji, ale działamy również wysyłkowo — jak Ci wygodniej. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie ogrodzenie i bramę jednoskrzydłową oraz bramki na terenie Jasienicy. Zapoznaj się z naszą ofertą balustrad dopasowanych stylem do ogrodzenia!

Malowanie proszkowe

Wszystkie części zawierające aluminium malujemy farbami proszkowymi w naszej lakierni — to na dodatek chroni płot przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają szczególnej pielęgnacji, w przeciwieństwie do ogrodzeń z drewna lub stali ocynkowanej ogniowo. W swojej ofercie mamy także odcienie drewnopodobne, które wyglądem i dotykiem przypominają prawdziwe drewno. Kolory drewnopodobne, które oferujemy: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Wzory nowoczesnych płotów najwyższej jakości dla osób prywatnych oraz inwestorów z Jasienicy

Długoletnia praktyka decyduje o idealnym dopasowaniu produktu do Twojej wizji. Nasz pracownik przed przekazaniem zlecenia na produkcję na życzenie Klienta może przedstawić wizualizację tak, byś mógł przekonać się, jaki będzie efekt. Przez te wszystkie lata istnienia w branży, otrzymaliśmy dużo słów uznania wielu Klientów z Jasienicy, jak i całej Polski i z zagranicy. Przyjmujemy zamówienia od osób prywatnych i firm.
Oprócz podstawowych części ogrodzenia i bram i bramek, oferujemy także słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem domu, nazwą ulicy, a nawet modnym ledowym oświetleniem — te produkty cieszą się u nas coraz większym zainteresowaniem. Nie zajmujemy się sprzedażą systemów do bram, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Profesjonalne doradztwo dotyczące budowy płotu — skorzystaj z darmowej konsultacji

Możesz liczyć na nasze indywidualne podejście do każdego zapytania. Odezwij się do nas po bezpłatną kalkulację kosztów — opisz konkretnie, czym jesteś zainteresowany, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Wycenimy koszty prac.
Fello to inwestycja na lata — gwarancja zadowolenia!

Sprawdź gdzie jesteśmy: