Planujesz budowę ogrodzenia swojej działki w Lędzinach? Produkujemy nowoczesne ogrodzenia aluminiowe, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najlepszej jakości aluminium oraz stali nierdzewnej. Nasze ogrodzenia lub bramy to inwestycja na lata, która nie będzie generować żadnych kosztów utrzymania. Nasi wykwalifikowani pracownicy przykładają uwagę do każdego etapu prac, a także instalacji.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty naszej firmy Fello. Działamy w Lędzinach i bliskich miejscowości.

Ogrodzenia drewnopodobne zapewniające wygodę, bezpieczeństwo i prywatność

Płoty Fello są masywne, ale i proste - wpasują się w każdy styl architektoniczny. Tworzywa, z których wykonujemy nasze produkty, są najwyższej jakości, aby mogły gwarantować ochronę i bezpieczeństwo na lata, a przy tym zachowując cały czas okazały wygląd. Nasze ogrodzenia dopasowane są do wymagań inwestora — obserwujemy bieżące trendy oraz co jakiś okres rozszerzamy naszą ofertę o ciekawe rodzaje. Chętnie podejmiemy się produkcji ogrodzenia dopasowanego do Twoich oczekiwań, które zostanie postawione w Lędzinach czy okolicznej miejscowości.

Dlaczego płot modułowy się opłaca?
Na rynku dużą popularnością cieszą się również nowoczesne ogrodzenia panelowe lub z metalu. Co musisz wiedzieć przed podjęciem tej decyzji? Panele ogrodzeniowe potrzebują okresowej pielęgnacji i renowacji. W przeciwieństwie do tych produktów, nasze płoty pozostaną w takim samym stanie — jedyne, co możesz zrobić to delikatnie przetrzeć je co jakiś czas, to wystarczy!

Nasze oryginalne płoty:
mają oryginalny i uniwersalny wygląd,
są niepodatne na ciężkie warunki pogodowe - promieniowanie słoneczne lub deszcz,
możemy dopasować je do każdego projektu architektonicznego - mamy wiele wariantów ogrodzeń, możemy także specjalnie dla Ciebie zaprojektować coś niepowtarzalnego, odpowiadającego Twoich autorskim wyobrażeniom,
montaże przeprowadzamy ekspresowo, dbając przy okazji o profesjonalne wykonanie,
malujemy w naszej lakierni proszkowej - w ofercie mamy wiele farb, które można wpasować w odcienie barierek lub ścian tak by tworzyły wspólną całość,
są wykonane dokładnie, co przekłada się na znakomitą trwałość,
to gwarancja mocnego oraz trwałego zabezpieczenia na lata,
to wynik wieloletniego doświadczenia i zapału do produkowania oryginalnych, praktycznych rozwiązań.

Niezawodne systemy płotów Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Z dumą możemy oznajmić, że mamy długoletnie doświadczenie w branży projektowej, produkcyjnej oraz montażowej. Każde zamówienie wykonujemy u nas, więc możesz oczekiwać od nas błyskawicznej realizacji na najwyższym poziomie. W ofercie mamy także usługi profesjonalnego montażu, lecz wysyłamy także swoje produkty za pośrednictwem kuriera — jak wolisz. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie płot i bramę przesuwną i furtki na terenie Lędzin. naszą ofertę barierek dopasowanych stylem do ogrodzenia!

Sublimacja drewnopodobna

Wszystkie elementy wykonane z aluminium malujemy proszkowo w naszej hali lakierniczej — to dodatkowo chroni ogrodzenie przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają szczególnej pielęgnacji, w przeciwieństwie do płotów z drewna czy stali. W swojej ofercie mamy też odcienie w imitacji drewna, które wyglądem i dotykiem przypominają prawdziwą deskę. Kolory drewnopodobne, które oferujemy: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Opcje palisadowych ogrodzeń najlepszej jakości dla osób prywatnych oraz działalności z Lędzin

Długoletnie doświadczenie pozwala nam idealnie dopasować produkt do Twoich wyobrażeń. Nasz pracownik przed przekazaniem projektu na produkcję na życzenie Klienta może przedstawić wizualizację tak, byś mógł sprawdzić, jaki będzie rezultat. Przez te wszystkie lata istnienia na rynku, otrzymaliśmy dużo słów uznania wielu Klientów z Lędzin, jak i całego kraju i z zagranicy. Przyjmujemy zamówienia od osób prywatnych i firm.
Oprócz klasycznych części ogrodzenia oraz bram wjazdowych i furtek, oferujemy również słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem budynku, nazwą ulicy, a nawet modnym ledowym oświetleniem — te produkty cieszą się u nas coraz większą popularnością. Nie zajmujemy się sprzedażą automatyki do bram, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Profesjonalne doradztwo dotyczące budowy ogrodzenia — skorzystaj z darmowej porady

Możesz liczyć na nasze indywidualne podejście do każdego zapytania. Odezwij się do nas po bezpłatną wycenę — opisz dokładnie, czym jesteś zainteresowany, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Sporządzimy wycenę całkowitej pracy.
Produkty Fello to zakup, który posłuży na długie lata — oczekuj od nas profesjonalnej obsługi na każdym etapie zlecenia!

Dostarczamy balustrady również w miastach: