Szukasz producenta z Malborka, który zrobi dla Ciebie ogrodzenie na miarę Twoich wymagań? Produkujemy palisadowe ogrodzenia z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najwyższej jakości aluminium i stali nierdzewnej. Nasze płoty czy bramy to inwestycja na długie lata, która nie będzie generować żadnych kosztów utrzymania. Nasi wykwalifikowani fachowcy czuwają nad całym procesem produkcji, a także montażu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy Fello. Zamówienia realizujemy w Malborku i okolic.

Płoty aluminiowe zapewniające wygodę, bezpieczeństwo i prywatność

Ogrodzenia Fello są solidne, jak i proste - pasują do każdego stylu architektonicznego. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty, są najlepszego gatunku, aby mogły zapewniać ochronę i bezpieczeństwo na lata, a przy tym zachowując cały czas okazały wygląd. Nasze ogrodzenia dopasowane są do oczekiwań Klienta — obserwujemy aktualne hity i co jakiś okres rozszerzamy naszą ofertę o oryginalne projekty. Chętnie podejmiemy się produkcji Twojego wymarzonego ogrodzenia, które zostanie postawione w Malborku czy pobliskiej miejscowości.

Dlaczego mam zdecydować się na ogrodzenie wykonane z aluminium?
Na rynku dużym zainteresowaniem cieszą się również nowoczesne płoty panelowe oraz z metalu. Co musisz wiedzieć przed podjęciem tej decyzji? Panele ogrodzeniowe potrzebują regularnej dbałości i renowacji. W odróżnieniu od tych produktów, płoty Fello pozostaną niezmienne — wystarczy je jedynie delikatnie przeczyścić co jakiś czas, to wszystko!

Nasze płoty z aluminium:
mają niepowtarzalny i uniwersalny design,
są niepodatne na ciężkie czynniki atmosferyczne - promieniowanie słoneczne czy deszcz,
możemy dopasować je do każdego stylu budynku - oferujemy wiele wariantów płotów, możemy także specjalnie dla Ciebie zaprojektować coś oryginalnego, odpowiadającego Twoich autorskim wyobrażeniom,
montaże przeprowadzamy w mgnieniu oka, zachowując przy tym sto procent uwagi i profesjonalizmu,
malujemy w naszej lakierni proszkowej - w ofercie mamy wiele farb, które można dopasować do odcieni barierek lub elewacji tak by tworzyły wspólną całość,
są stworzone bardzo precyzyjnie, co przekłada się na największą trwałość,
to pewność solidnego i trwałego zabezpieczenia na długi czas,
to rezultat wieloletniego doświadczenia i pasji do tworzenia nowoczesnych, praktycznych rozwiązań.

Bezawaryjne systemy płotów Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Z dumą możemy oznajmić, że mamy wieloletnie doświadczenie w branży projektowej, produkcyjnej i montażowej. Każde zamówienie wykonujemy u nas, dlatego możesz spodziewać się błyskawicznej realizacji i indywidualnego podejścia. W ofercie mamy także usługi profesjonalnej instalacji, ale działamy również wysyłkowo — wybór należy do Ciebie. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie płot i bramę dwu-skrzydłową oraz bramki na terenie Malborka. naszą ofertę barierek dopasowanych stylem do ogrodzenia!

Lakiernia proszkowa

Wszystkie części wykonane z aluminium malujemy proszkowo w naszej lakierni — to na dodatek chroni ogrodzenie przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają specjalnej pielęgnacji, w przeciwieństwie do ogrodzeń z drewna lub stali. W swojej ofercie mamy też odcienie drewnopodobne, które wyglądem i dotykiem przypominają prawdziwe drewno. Dostępne kolory w imitacji drewna: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Rodzaje modułowych płotów najlepszej jakości dla klientów indywidualnych i inwestorów z Malborka

Długoletnie doświadczenie decyduje o idealnym dopasowaniu produktu do Twoich wyobrażeń. Nasz pracownik przed przekazaniem zamówienia na produkcję na życzenie Klienta może przedstawić wizualizację tak, byś mógł zobaczyć, jaki będzie efekt. Przez te wszystkie lata istnienia w branży, otrzymaliśmy dużo słów uznania wielu Klientów z Malborka, jak i całego kraju i z zagranicy. Wykonujemy zlecenia dla indywidualnych Klientów i przedsiębiorstw.
Oprócz klasycznych elementów ogrodzenia i bram wjazdowych i furtek, oferujemy również słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem budynku, nazwą ulicy, a nawet nowoczesnym ledowym oświetleniem — te produkty cieszą się u nas coraz większą popularnością. Nie zajmujemy się sprzedażą automatyki do bram wjazdowych, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Rzetelne doradztwo dotyczące budowy płotu — oferujemy darmowe konsultacje

Możesz liczyć na nasze profesjonalne podejście. Odezwij się do nas po bezpłatną kalkulację kosztów — opisz konkretnie, czym jesteś zainteresowany, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Wycenimy koszty całkowitej pracy.
Produkty Fello to zakup, który posłuży na długie lata — oczekuj od nas profesjonalnej obsługi na każdym etapie zlecenia!

Jesteśmy również w: