Szukasz producenta z Nowego Dworu Mazowieckiego, który wykona dla Ciebie ogrodzenie na miarę Twoich wymagań? Zajmujemy się projektowaniem uniwersalnych ogrodzeń z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najlepszej jakości aluminium oraz stali nierdzewnej. Nasze ogrodzenia i bramy to inwestycja na lata, która nie będzie generować żadnych kosztów utrzymania. Nasi doświadczeni fachowcy czuwają nad całym procesem produkcji, a także instalacji.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty naszej firmy Fello. Zamówienia realizujemy w Nowym Dworze Mazowieckim i okolicznych miejscowości.

Ogrodzenia drewnopodobne zapewniające wygodę, bezpieczeństwo oraz prywatność

Ogrodzenia Fello są masywne, jak i proste - wpasują się w każdy styl architektoniczny. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty, są najwyższej jakości, aby mogły gwarantować ochronę i bezpieczeństwo przez długie lata, a przy tym zachowując cały czas okazały wygląd. Nasze płoty dopasowane są do oczekiwań Klienta — obserwujemy bieżące trendy i co jakiś okres wzbogacamy naszą ofertę o oryginalne wzory. Z przyjemnością zajmiemy się produkcją ogrodzenia według Twojej wizji, które zostanie wybudowane w Nowym Dworze Mazowieckim lub pobliskiej miejscowości.

Dlaczego ogrodzenie palisadowe wykonane z aluminium się opłaca?
Na rynku dużą popularnością cieszą się też nowoczesne ogrodzenia panelowe oraz z metalu. O czym trzeba wiedzieć przed ich zakupem? Panele ogrodzeniowe potrzebują cyklicznej pielęgnacji oraz renowacji. W przeciwieństwie do tych produktów, nasze ogrodzenia pozostaną w takim samym stanie — wystarczy je jedynie delikatnie przeczyścić co jakiś czas, i tyle!

Nasze aluminiowe ogrodzenia:
mają niepowtarzalny i uniwersalny design,
są odporne na ciężkie warunki pogodowe - słońce czy wilgoć,
możemy dopasować je do każdego projektu architektonicznego - posiadamy wiele opcji płotów, możemy także specjalnie dla Ciebie stworzyć niepowtarzalny projekt, który będzie odpowiedzią na Twoją twórczą wizję,
montujemy błyskawicznie, dbając przy okazji o profesjonalne wykonanie,
lakierujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej - umożliwiamy wybór różnych barw, które można wpasować w odcienie barierek lub ścian , aby tworzyły spójny wygląd,
są stworzone bardzo precyzyjnie, co przekłada się na maksymalną trwałość,
to pewność mocnego i trwałego zabezpieczenia na lata,
to rezultat wieloletniego doświadczenia i zapału do tworzenia oryginalnych, praktycznych rozwiązań.

Bezawaryjne systemy ogrodzeń Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Z dumą możemy oznajmić, że mamy długoletnie doświadczenie w branży projektowej, produkcyjnej oraz montażowej. Każde zamówienie wykonujemy u nas, dlatego możesz spodziewać się szybkiej realizacji i indywidualnego podejścia. Oferujemy usługi profesjonalnej instalacji, ale działamy również wysyłkowo — wybór należy do Ciebie. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie płot i bramę przesuwną i bramki w Nowym Dworze Mazowieckim. Zobacznaszą ofertę barierek dopasowanych stylem do płotu!

Lakiernia proszkowa

Wszystkie części wykonane z aluminium malujemy farbami proszkowymi w naszej hali produkcyjnej — to dodatkowo chroni płot przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają szczególnej pielęgnacji, w przeciwieństwie do ogrodzeń drewnianych desek czy stali. W swojej ofercie mamy też kolory w imitacji drewna, które do złudzenia przypominają prawdziwe drewno. Dostępne kolory w imitacji drewna: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Rodzaje palisadowych ogrodzeń najwyższej jakości dla osób prywatnych oraz firm z Nowego Dworu Mazowieckiego

Długoletnia praktyka decyduje o idealnym dopasowaniu produktu do Twoich wyobrażeń. Nasz grafik przed przekazaniem zamówienia na halę produkcyjną na życzenie Klienta może zrobić wizualizację tak, byś mógł sprawdzić, jaki będzie efekt. Przez te wszystkie lata istnienia na rynku, otrzymaliśmy dużo słów uznania wielu osób z Nowego Dworu Mazowieckiego, jak i całego kraju i z zagranicy. Przyjmujemy zamówienia od osób prywatnych i przedsiębiorstw.
Oprócz klasycznych części ogrodzenia i bram wjazdowych i bramek, w ofercie znajduje się również słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem budynku, nazwą ulicy, a także nowoczesnym oświetleniem led — te produkty cieszą się u nas coraz większym zainteresowaniem. Nie sprzedajemy systemów do bram wjazdowych, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Profesjonalne doradztwo dotyczące budowy płotu — oferujemy bezpłatne porady

Możesz liczyć na nasze indywidualne podejście do każdego zapytania. Odezwij się do nas po bezpłatną kalkulację kosztów — opisz dokładnie, czym jesteś zainteresowany, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Sporządzimy wycenę całkowitej pracy.
Nasza firma to zakup, który posłuży na długie lata — gwarancja zadowolenia!

Jesteśmy również w: