Szukasz firmy z Rawy Mazowieckiej, który zrobi dla Ciebie ogrodzenie na miarę Twoich oczekiwań? Produkujemy modułowe płoty z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najlepszej jakości aluminium oraz stali nierdzewnej. Nasze płoty czy bramy wjazdowe to inwestycja na lata, która nie będzie generować żadnych kosztów utrzymania. Nasi wykwalifikowani pracownicy czuwają nad całym procesem produkcji, a także instalacji.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty naszej firmy Fello. Działamy na terenie Rawy Mazowieckiej i okolicznych miejscowości.

Ogrodzenia modułowe zapewniające komfort, bezpieczeństwo i prywatność

Płoty Fello są trwałe, jak i proste - pasują do każdego stylu architektonicznego. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty, są najlepszego gatunku, aby mogły gwarantować ochronę i bezpieczeństwo przez długie lata, a przy tym zachowując wciąż estetyczny wygląd. Nasze ogrodzenia dopasowane są do oczekiwań inwestora — obserwujemy bieżące trendy i co jakiś okres poszerzamy naszą ofertę o kolejne wzory. Z przyjemnością zajmiemy się stworzeniem ogrodzenia według Twojej wizji, które zostanie postawione w Rawie Mazowieckiej lub okolicach.

Dlaczego płot wykonany z aluminium się opłaca?
Na rynku dużą popularnością cieszą się także nowoczesne płoty panelowe i metalowe. Co musisz wiedzieć przed podjęciem tej decyzji? Panele ogrodzeniowe potrzebują cyklicznej pielęgnacji oraz konserwacji. W odróżnieniu od tych produktów, ogrodzenia Fello pozostaną w stanie idealnym — wystarczy je jedynie delikatnie przetrzeć je co jakiś czas, nic więcej!

Nasze płoty z aluminium:
mają niepowtarzalny i uniwersalny wygląd,
są odporne na niesprzyjające warunki atmosferyczne - słońce lub deszcz,
możemy dopasować je do każdego stylu budynku - oferujemy wiele rodzajów ogrodzeń, możemy także specjalnie dla Ciebie zaprojektować coś oryginalnego, odpowiadającego Twojej autorskiej wizji,
montaże przeprowadzamy w mgnieniu oka, zachowując przy tym sto procent uwagi oraz profesjonalizmu,
lakierujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej - umożliwiamy wybór różnych farb, które można dopasować do odcieni barierek lub ścian , aby tworzyły wspólną całość,
są stworzone bardzo dokładnie, co przekłada się na maksymalną trwałość,
to gwarancja solidnego i trwałego zabezpieczenia na długi czas,
to wynik wieloletniego doświadczenia i zapału do tworzenia nowoczesnych, przydatnych rozwiązań.

Bezawaryjne systemy płotów Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Możemy pochwalić się długoletnim doświadczeniem w branży projektowej, produkcyjnej i montażowej. Wszystkie zlecenia wykonujemy kompleksowo, więc możesz spodziewać się błyskawicznej realizacji na najwyższym poziomie. Oferujemy usługi profesjonalnej instalacji, ale działamy również wysyłkowo — wybór należy do Ciebie. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie płot i bramę przesuwną i furtki w Rawie Mazowieckiej. Zapoznaj się z naszą ofertą barierek dopasowanych stylem do ogrodzenia!

Lakiernia proszkowa

Wszystkie części wykonane z aluminium malujemy farbami proszkowymi w naszej hali lakierniczej — to na dodatek chroni ogrodzenie przed uszkodzeniami mechanicznymi i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają specjalnej pielęgnacji, co nie tyczy się płotów drewnianych czy stali ocynkowanej ogniowo. W swojej ofercie mamy także kolory drewnopodobne, które do złudzenia przypominają prawdziwe drewno. Dostępne kolory w imitacji drewna: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Rodzaje nowoczesnych płotów najwyższej jakości dla klientów indywidualnych i firm z Rawy Mazowieckiej

Długoletnia praktyka decyduje o idealnym dopasowaniu produktu do Twoich wyobrażeń. Nasz pracownik przed przekazaniem zamówienia na produkcję na życzenie Klienta może przedstawić wizualizację tak, byś mógł sprawdzić, jaki będzie rezultat. Przez te wszystkie lata istnienia na rynku, zyskaliśmy prawdziwe zaufanie wielu Klientów z Rawy Mazowieckiej, jak i całego kraju i z zagranicy. Wykonujemy zlecenia dla osób prywatnych i przedsiębiorstw.
Oprócz podstawowych elementów płotu i bram wjazdowych i bramek, w ofercie znajduje się również słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem domu, nazwą ulicy, a także nowoczesnym oświetleniem led — te produkty cieszą się u nas coraz większym zainteresowaniem. Nie sprzedajemy systemów do bram wjazdowych, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Rzetelne doradztwo dotyczące budowy płotu — oferujemy darmowe konsultacje

Możesz liczyć na nasze indywidualne podejście do każdego zapytania. Odezwij się do nas po bezpłatną wycenę — opisz dokładnie, czego szukasz, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Sporządzimy wycenę prac.
Produkty Fello to zakup, który posłuży na długie lata — oczekuj od nas profesjonalnej obsługi na każdym etapie zlecenia!

Dostarczamy balustrady również w miastach: