Planujesz budowę ogrodzenia swojej działki w Rokietnicy? Produkujemy uniwersalne płoty z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najwyższej jakości aluminium , a także stali nierdzewnej. Nasze płoty czy bramy to inwestycja na długi czas, która nie będzie generować żadnych kosztów utrzymania. Nasi wykwalifikowani fachowcy przykładają uwagę do każdego etapu prac, a także montażu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Swoje ogrodzenia montujemy w Rokietnicy i okolic.

Płoty drewnopodobne zapewniające komfort, bezpieczeństwo i swobodę

Płoty Fello są trwałe, jak i proste - pasują do każdego stylu architektonicznego. Tworzywa, z których wykonujemy nasze produkty, są najlepszego gatunku, aby mogły gwarantować ochronę i bezpieczeństwo na lata, a przy tym zachowując cały czas okazały wygląd. Nasze płoty dopasowane są do wymagań inwestora — obserwujemy bieżące hity i co jakiś okres poszerzamy naszą ofertę o nowe rodzaje. Z przyjemnością podejmiemy się produkcji płotu dopasowanego do Twoich potrzeb, które zostanie wybudowane w Rokietnicy lub okolicach.

Dlaczego mam zdecydować się na ogrodzenie modułowe?
Na rynku dużym zainteresowaniem cieszą się również nowoczesne płoty panelowe lub z metalu. Co musisz wiedzieć przed podjęciem tej decyzji? Panele ogrodzeniowe potrzebują cyklicznej pielęgnacji oraz konserwacji. W przeciwieństwie do tych produktów, ogrodzenia Fello pozostaną w stanie idealnym — wystarczy je jedynie delikatnie przetrzeć je co jakiś czas, to wszystko!

Nasze ogrodzenia z aluminium:
mają niepowtarzalny i uniwersalny wygląd,
są niepodatne na niesprzyjające czynniki atmosferyczne - promieniowanie słoneczne lub wilgoć,
możemy dopasować je do każdego stylu budynku - mamy wiele opcji płotów, możemy także specjalnie dla Ciebie stworzyć niepowtarzalny projekt, który będzie odpowiedzią na Twoją autorską wizję,
montaże przeprowadzamy ekspresowo, dbając przy okazji o profesjonalne wykonanie,
malujemy w naszej lakierni - do wyboru masz wachlarz barw, które można wpasować w odcienie barierek lub elewacji , aby tworzyły wspólną całość,
są wykonane precyzyjnie, co przekłada się na znakomitą trwałość,
to pewność solidnego i trwałego zabezpieczenia na lata,
to efekt wieloletniego doświadczenia i pasji do tworzenia oryginalnych, funkcjonalnych rozwiązań.

Bezawaryjne systemy ogrodzeń Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Z dumą możemy oznajmić, że mamy długoletnie doświadczenie w branży projektowej, produkcyjnej oraz montażowej. Wszystkie zlecenia wykonujemy u nas, stąd możesz spodziewać się szybkiej realizacji i indywidualnego podejścia. Oferujemy usługi profesjonalnego montażu, ale działamy również wysyłkowo — jak wolisz. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie ogrodzenie i bramę przesuwną oraz furtki w Rokietnicy. Zapoznaj się z naszą ofertą balustrad dopasowanych stylem do płotu!

Sublimacja drewnopodobna

Wszystkie części wykonane z aluminium malujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej — to dodatkowo chroni płot przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają szczególnej pielęgnacji, w przeciwieństwie do płotów drewnianych czy stali. W swojej ofercie mamy także odcienie drewnopodobne, które wyglądem i dotykiem przypominają prawdziwe drewno. Dostępne kolory w imitacji drewna: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Rodzaje nowoczesnych płotów najwyższej jakości dla osób prywatnych i firm z Rokietnicy

Długoletnia praktyka decyduje o idealnym dopasowaniu produktu do Twoich wyobrażeń. Nasz pracownik przed przekazaniem zlecenia na produkcję na życzenie Klienta może zrobić wizualizację tak, byś mógł sprawdzić, jaki będzie rezultat. Przez te wszystkie lata istnienia w branży, zyskaliśmy prawdziwe zaufanie wielu osób z Rokietnicy, jak i całego kraju i z zagranicy. Przyjmujemy zamówienia od indywidualnych Klientów i firm.
Oprócz klasycznych elementów ogrodzenia i bram wjazdowych i furtek, w ofercie znajduje się również słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem budynku, nazwą ulicy, a także modnym ledowym oświetleniem — te produkty cieszą się u nas coraz większą popularnością. Nie zajmujemy się sprzedażą automatyki do bram, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Profesjonalne doradztwo dotyczące budowy ogrodzenia — skorzystaj z bezpłatnej konsultacji

Możesz liczyć na nasze indywidualne podejście do każdego zapytania. Odezwij się do nas po bezpłatną kalkulację kosztów — napisz dokładnie, czego szukasz, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Wycenimy koszty prac.
Nasza firma to zakup, który posłuży na długie lata — gwarancja zadowolenia!

Jesteśmy również w: