Szukasz firmy z Koziegłów, który zrobi dla Ciebie ogrodzenie na miarę Twoich potrzeb? Zajmujemy się produkcją uniwersalnych ogrodzeń aluminiowych, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najlepszej jakości aluminium , a także stali nierdzewnej. Nasze płoty lub bramy to inwestycja na długi czas, która nie będzie sprawiać problemu w eksploatacji. Nasi wykwalifikowani pracownicy czuwają nad całym procesem produkcji, a także montażu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Fello. Działamy na terenie Koziegłów i bliskich miejscowości.

Płoty palisadowe zapewniające wygodę, bezpieczeństwo i prywatność

Ogrodzenia Fello są trwałe, jak i proste - pasują do każdego stylu architektonicznego. Tworzywa, z których wykonujemy nasze produkty, są najlepszego gatunku, aby mogły zapewniać ochronę i bezpieczeństwo przez długie lata, a przy tym uwzględniając wciąż elegancki wygląd. Nasze ogrodzenia dopasowane są do wymagań inwestora — obserwujemy bieżące trendy oraz co jakiś okres rozszerzamy naszą ofertę o oryginalne pomysły. Chętnie podejmiemy się produkcji płotu dopasowanego do Twoich wymagań, które zostanie wybudowane w Koziegłowie lub okolicach.

Dlaczego mam zdecydować się na płot aluminiowy?
Na rynku dużą popularnością cieszą się też nowoczesne ogrodzenia panelowe lub z metalu. Co musisz wiedzieć przed podjęciem tej decyzji? Panele ogrodzeniowe wymagają okresowej dbałości oraz renowacji. W odróżnieniu od tych produktów, ogrodzenia Fello pozostaną w takim samym stanie — wystarczy je jedynie delikatnie przetrzeć je co jakiś czas, to wszystko!

Nasze aluminiowe ogrodzenia:
mają niepowtarzalny i ponadczasowy wygląd,
są niepodatne na niesprzyjające warunki atmosferyczne - promienie słoneczne lub deszcz,
możemy dopasować je do każdego projektu architektonicznego - oferujemy wiele rodzajów płotów, możemy także specjalnie dla Ciebie zaprojektować coś oryginalnego, odpowiadającego Twojej autorskiej wizji,
montaże przeprowadzamy błyskawicznie, dbając przy okazji o profesjonalne wykonanie,
lakierujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej - do wyboru masz wachlarz kolorów, które można wpasować w odcienie balustrad lub ścian tak by tworzyły wspólną całość,
są wykonane precyzyjnie, co przekłada się na maksymalną trwałość,
to gwarancja mocnego oraz odpornego zabezpieczenia na długi czas,
to rezultat wieloletniego doświadczenia i zapału do tworzenia oryginalnych, funkcjonalnych rozwiązań.

Bezawaryjne systemy płotów Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Z dumą możemy oznajmić, że mamy długoletnie doświadczenie w branży projektowej, produkcyjnej i montażowej. Każde zamówienie wykonujemy kompleksowo, więc możesz oczekiwać od nas błyskawicznej realizacji i indywidualnego podejścia. Oferujemy usługi profesjonalnej instalacji, lecz działamy również wysyłkowo — wybór należy do Ciebie. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie ogrodzenie i bramę jednoskrzydłową oraz bramki w Koziegłowie. Zapoznaj się z naszą ofertą balustrad dopasowanych stylem do płotu!

Sublimacja drewnopodobna

Wszystkie części wykonane z aluminium malujemy farbami proszkowymi w naszej hali produkcyjnej — to na dodatek chroni ogrodzenie przed uszkodzeniami mechanicznymi i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają specjalnej pielęgnacji, w przeciwieństwie do płotów drewnianych czy stali. W swojej ofercie mamy również kolory w imitacji drewna, które wyglądem i dotykiem przypominają naturalną deskę. Kolory drewnopodobne, które oferujemy: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Warianty nowoczesnych płotów najwyższej jakości dla osób prywatnych i działalności z Koziegłów

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam idealnie dopasować produkt do Twojej wizji. Nasz pracownik przed przekazaniem zamówienia na halę produkcyjną na życzenie Klienta może zrobić wizualizację tak, byś mógł zobaczyć, jaki będzie rezultat. Przez te wszystkie lata istnienia na rynku, otrzymaliśmy dużo słów uznania wielu osób z Koziegłów, jak i całego kraju i z zagranicy. Przyjmujemy zamówienia od indywidualnych Klientów i firm.
Oprócz klasycznych elementów ogrodzenia oraz bram wjazdowych i bramek, oferujemy też słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem domu, nazwą ulicy, a też nowoczesnym oświetleniem led — te produkty cieszą się u nas coraz większą popularnością. Nie sprzedajemy systemów do bram, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Profesjonalne doradztwo dotyczące budowy ogrodzenia — skorzystaj z bezpłatnej porady

Możesz liczyć na nasze profesjonalne podejście. Odezwij się do nas po bezpłatną wycenę — opisz konkretnie, czym jesteś zainteresowany, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Wycenimy koszty prac.
Produkty Fello to zakup, który posłuży na długie lata — gwarancja zadowolenia!

Sprawdź gdzie jesteśmy: