Planujesz budowę ogrodzenia swojej działki na terenie Redy? Zajmujemy się produkcją nowoczesnych płotów aluminiowych, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najlepszej jakości aluminium i stali nierdzewnej. Nasze płoty i bramy wjazdowe to inwestycja na długi czas, która nie będzie generować żadnych kosztów utrzymania. Nasi doświadczeni fachowcy czuwają nad całym procesem produkcji, a także instalacji.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Fello. Swoje ogrodzenia montujemy na terenie Redy i okolic.

Ogrodzenia palisadowe zapewniające komfort, bezpieczeństwo i swobodę

Ogrodzenia Fello są trwałe, ale i proste - wpasują się w każdy styl architektoniczny. Tworzywa, z których wykonujemy nasze produkty, są najlepszego gatunku, aby mogły zapewniać ochronę i bezpieczeństwo na lata, a przy tym zachowując cały czas elegancki wygląd. Nasze płoty dopasowane są do oczekiwań inwestora — obserwujemy bieżące hity i co jakiś czas rozszerzamy naszą ofertę o oryginalne rodzaje. Z przyjemnością podejmiemy się produkcji Twojego wymarzonego ogrodzenia, które powstanie w Redzie czy okolicach.

Czy warto wybrać płot modułowy?
Na rynku dużym zainteresowaniem cieszą się także nowoczesne ogrodzenia panelowe lub z metalu. Co musisz wiedzieć przed ich zakupem? Panele ogrodzeniowe wymagają cyklicznej dbałości i renowacji. W odróżnieniu od tych produktów, nasze ogrodzenia pozostaną niezmienne — jedyne, co możesz zrobić to delikatnie przeczyścić co jakiś czas, i tyle!

Nasze nowoczesne ogrodzenia:
mają niepowtarzalny i ponadczasowy wygląd,
są niepodatne na trudne czynniki pogodowe - promienie słoneczne czy wilgoć,
możemy dopasować je do każdego projektu budynku - oferujemy wiele wariantów ogrodzeń, możemy także specjalnie dla Ciebie stworzyć jedyny w swoim rodzaju projekt, który będzie odpowiedzią na Twoją twórczą wizję,
montaże przeprowadzamy błyskawicznie, zachowując przy tym sto procent uwagi i profesjonalizmu,
lakierujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej - do wyboru masz wachlarz kolorów, które można wpasować w odcienie balustrad czy ścian , aby tworzyły spójny wygląd,
są stworzone bardzo dokładnie, co przekłada się na największą trwałość,
to gwarancja solidnego oraz trwałego zabezpieczenia na lata,
to wynik wieloletniego doświadczenia i pasji do produkowania nowoczesnych, użytecznych rozwiązań.

Bezawaryjne systemy płotów Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Możemy pochwalić się długoletnim doświadczeniem w branży projektowej, produkcyjnej i montażowej. Wszystkie zamówienia wykonujemy kompleksowo, więc możesz oczekiwać od nas szybkiej realizacji na najwyższym poziomie. W ofercie mamy także usługi profesjonalnego montażu, lecz działamy również wysyłkowo — jak Ci wygodniej. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie płot i bramę dwu-skrzydłową i furtki na terenie Redy. Zapoznaj się z naszą ofertą balustrad dopasowanych stylem do ogrodzenia!

Lakiernia proszkowa

Wszystkie elementy wykonane z aluminium malujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej — to dodatkowo chroni płot przed uszkodzeniami mechanicznymi i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają dodatkowej pielęgnacji, w przeciwieństwie do ogrodzeń z drewna czy stali. W swojej ofercie mamy też kolory drewnopodobne, które wyglądem i dotykiem przypominają naturalną deskę. Kolory drewnopodobne, które oferujemy: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Wzory aluminiowych płotów najlepszej jakości dla osób prywatnych i przedsiębiorstw z Redy

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam idealnie dopasować produkt do Twoich wyobrażeń. Nasz pracownik przed przekazaniem zlecenia na halę produkcyjną na życzenie Klienta może wykonać wizualizację tak, byś mógł sprawdzić, jaki będzie rezultat. Przez te wszystkie lata istnienia w branży, otrzymaliśmy dużo słów uznania wielu inwestorów z Redy, jak i całej Polski i z zagranicy. Przyjmujemy zamówienia od indywidualnych Klientów i firm.
Oprócz klasycznych elementów ogrodzenia oraz bram i furtek, w ofercie znajduje się też słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem domu, nazwą ulicy, a też nowoczesnym oświetleniem led — te produkty cieszą się u nas coraz większym zainteresowaniem. Nie zajmujemy się sprzedażą automatyki do bram, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Profesjonalne doradztwo dotyczące budowy ogrodzenia — oferujemy bezpłatne konsultacje

Możesz liczyć na nasze profesjonalne podejście. Odezwij się do nas po bezpłatną wycenę — opisz dokładnie, czym jesteś zainteresowany, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Sporządzimy wycenę prac.
Produkty Fello to zakup, który posłuży na długie lata — gwarantujemy profesjonalizm!

Jesteśmy również w: