Szukasz firmy z Redy, który wykona dla Ciebie płot na miarę Twoich oczekiwań? Zajmujemy się tworzeniem nowoczesnych ogrodzeń wykonanych z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najwyższej jakości aluminium , a także stali nierdzewnej. Nasze ogrodzenia czy bramy wjazdowe to inwestycja na lata, która nie będzie generować żadnych kosztów utrzymania. Nasi wykwalifikowani pracownicy czuwają nad całym procesem produkcji, a także instalacji.

Zapraszamy do sprawdzenia oferty naszej firmy. Zamówienia realizujemy w Redzie i bliskich miejscowości.

Ogrodzenia modułowe zapewniające wygodę, bezpieczeństwo i prywatność

Płoty Fello są solidne, ale i proste - pasują do każdego stylu architektonicznego. Tworzywa, z których wykonujemy nasze produkty, są najwyższej jakości, aby mogły gwarantować ochronę i bezpieczeństwo na lata, a przy tym uwzględniając wciąż estetyczny wygląd. Nasze ogrodzenia dopasowane są do oczekiwań inwestora — obserwujemy aktualne hity i co jakiś czas poszerzamy naszą ofertę o ciekawe projekty. Chętnie zajmiemy się stworzeniem płotu według Twojej wizji, które zostanie wybudowane w Redzie czy okolicach.

Dlaczego mam zdecydować się na ogrodzenie modułowe?
Na rynku dużą popularnością cieszą się również nowoczesne ogrodzenia panelowe lub z metalu. O czym trzeba wiedzieć przed ich zakupem? Panele ogrodzeniowe potrzebują cyklicznej pielęgnacji oraz konserwacji. W przeciwieństwie do tych produktów, ogrodzenia Fello pozostaną w takim samym stanie — wystarczy je jedynie delikatnie przetrzeć je co jakiś czas, i tyle!

Nasze nowoczesne ogrodzenia:
mają oryginalny i ponadczasowy design,
są niepodatne na złe czynniki pogodowe - promieniowanie słoneczne lub deszcz,
możemy dopasować je do każdego projektu budynku - mamy wiele wariantów płotów, możemy także specjalnie dla Ciebie stworzyć jedyny w swoim rodzaju projekt, który będzie odpowiedzią na Twoją twórczą wizję,
montaże przeprowadzamy ekspresowo, dbając przy okazji o profesjonalne wykonanie,
malujemy w naszej lakierni proszkowej - w ofercie mamy wiele farb, które można dopasować do odcieni barierek czy elewacji tak by tworzyły spójny wygląd,
są wykonane precyzyjnie, co przekłada się na maksymalną trwałość,
to gwarancja mocnego i odpornego zabezpieczenia na lata,
to wynik wieloletniego doświadczenia i pasji do produkowania nowoczesnych, użytecznych rozwiązań.

Bezawaryjne systemy ogrodzeń Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Możemy pochwalić się długoletnim doświadczeniem w branży projektowej, produkcyjnej i montażowej. Wszystkie zamówienia wykonujemy kompleksowo, stąd możesz oczekiwać od nas ekspresowej realizacji i indywidualnego podejścia. Oferujemy usługi profesjonalnego montażu, lecz działamy również wysyłkowo — jak wolisz. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie ogrodzenie i bramę dwu-skrzydłową oraz bramki w Redzie. Zobacznaszą ofertę barierek dopasowanych stylem do ogrodzenia!

Lakiernia proszkowa

Wszystkie części wykonane z aluminium malujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej — to na dodatek chroni płot przed uszkodzeniami mechanicznymi i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają specjalnej pielęgnacji, w przeciwieństwie do ogrodzeń drewnianych lub stali. W swojej ofercie mamy także odcienie drewnopodobne, które wyglądem i dotykiem przypominają naturalną deskę. Kolory drewnopodobne, które oferujemy: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Warianty palisadowych ogrodzeń najwyższej jakości dla osób prywatnych oraz przedsiębiorców z Redy

Długoletnia praktyka decyduje o idealnym dopasowaniu produktu do Twoich wyobrażeń. Nasz grafik przed przekazaniem zlecenia na halę na życzenie Klienta może wykonać wizualizację tak, byś mógł przekonać się, jaki będzie rezultat. Przez te wszystkie lata istnienia w branży, zyskaliśmy prawdziwe zaufanie wielu osób z Redy, jak i całego kraju i z zagranicy. Przyjmujemy zamówienia od indywidualnych Klientów i firm.
Oprócz podstawowych części płotu i bram i bramek, w ofercie znajduje się też słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem domu, nazwą ulicy, a także nowoczesnym oświetleniem led — te produkty cieszą się u nas coraz większą popularnością. Nie sprzedajemy automatyki do bram wjazdowych, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Profesjonalne doradztwo dotyczące budowy ogrodzenia — skorzystaj z darmowej konsultacji

Możesz liczyć na nasze indywidualne podejście do każdego zapytania. Odezwij się do nas po bezpłatną wycenę — opisz dokładnie, czego oczekujesz, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Wycenimy koszty całkowitej pracy.
Produkty Fello to inwestycja na lata — oczekuj od nas profesjonalnej obsługi na każdym etapie zlecenia!

Sprawdź gdzie jesteśmy: