Planujesz budowę ogrodzenia swojej działki na terenie Świdnika? Zajmujemy się tworzeniem nowoczesnych ogrodzeń aluminiowych, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najlepszej jakości aluminium i stali nierdzewnej. Nasze ogrodzenia czy bramy wjazdowe to inwestycja na długi czas, która nie będzie generować żadnych kosztów utrzymania. Nasi wykwalifikowani pracownicy przykładają uwagę do każdego etapu prac, a także montażu.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Działamy na terenie Świdnika oraz okolicznych miejscowości.

Płoty drewnopodobne zapewniające wygodę, bezpieczeństwo oraz swobodę

Płoty Fello są trwałe, ale i proste - wpasują się w każdy styl architektoniczny. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty, są najlepszego gatunku, aby mogły gwarantować ochronę i bezpieczeństwo przez długie lata, a przy tym zachowując wciąż elegancki wygląd. Nasze ogrodzenia dopasowane są do oczekiwań inwestora — obserwujemy bieżące trendy i co jakiś czas wzbogacamy naszą ofertę o ciekawe wzory. Z przyjemnością podejmiemy się produkcji ogrodzenia według Twojej wizji, które zostanie wybudowane w Świdniku lub pobliskiej miejscowości.

Dlaczego płot aluminiowy się opłaca?
Na rynku dużą popularnością cieszą się również nowoczesne ogrodzenia panelowe oraz metalowe. Co musisz wiedzieć przed podjęciem tej decyzji? Panele ogrodzeniowe wymagają cyklicznej kosmetyki i konserwacji. W przeciwieństwie do tych produktów, ogrodzenia Fello pozostaną w stanie idealnym — jedyne, co możesz zrobić to delikatnie przeczyścić co jakiś czas, i tyle!

Nasze aluminiowe ogrodzenia:
mają niepowtarzalny i uniwersalny design,
są niepodatne na ciężkie warunki atmosferyczne - promieniowanie UV czy wilgoć,
możemy dopasować je do każdego stylu architektonicznego - oferujemy wiele rodzajów płotów, możemy także specjalnie dla Ciebie zaprojektować coś niepowtarzalnego, odpowiadającego Twojej autorskiej wizji,
montujemy błyskawicznie, zachowując przy tym sto procent uwagi i profesjonalizmu,
malujemy w naszej lakierni proszkowej - w ofercie mamy wiele farb, które można wpasować w odcienie balustrad czy elewacji , aby tworzyły spójny wygląd,
są wykonane dokładnie, co przekłada się na znakomitą trwałość,
to pewność solidnego oraz odpornego zabezpieczenia na lata,
to wynik wieloletniego doświadczenia i zapału do produkowania oryginalnych, przydatnych rozwiązań.

Niezawodne systemy ogrodzeń Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Z dumą możemy oznajmić, że mamy długoletnie doświadczenie w branży projektowej, produkcyjnej i montażowej. Każde zamówienie wykonujemy kompleksowo, dlatego możesz oczekiwać od nas ekspresowej realizacji i indywidualnego podejścia. W ofercie mamy także usługi profesjonalnego montażu, lecz wysyłamy także swoje produkty za pośrednictwem kuriera — jak wolisz. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie płot i bramę jednoskrzydłową i furtki na terenie Świdnika. Zapoznaj się z naszą ofertą barierek dopasowanych stylem do ogrodzenia!

Lakiernia proszkowa

Wszystkie elementy zawierające aluminium malujemy proszkowo w naszej hali lakierniczej — to na dodatek chroni ogrodzenie przed uszkodzeniami i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają specjalnej pielęgnacji, co nie tyczy się płotów drewnianych czy stali ocynkowanej ogniowo. W swojej ofercie mamy też odcienie w imitacji drewna, które do złudzenia przypominają prawdziwą deskę. Dostępne kolory w imitacji drewna: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Opcje modułowych płotów najlepszej jakości dla klientów indywidualnych oraz firm z Świdnika

Długoletnie doświadczenie pozwala nam idealnie dopasować produkt do Twojej wizji. Nasz grafik przed przekazaniem zlecenia na halę na życzenie Klienta może zrobić wizualizację tak, byś mógł przekonać się, jaki będzie efekt. Przez te wszystkie lata istnienia w branży, otrzymaliśmy dużo słów uznania wielu inwestorów z Świdnika, jak i całego kraju i z zagranicy. Przyjmujemy zamówienia od indywidualnych Klientów i firm.
Oprócz podstawowych części płotu i bram i bramek, w ofercie znajduje się także słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem budynku, nazwą ulicy, a także nowoczesnym ledowym oświetleniem — te produkty cieszą się u nas coraz większą sławą. Nie sprzedajemy systemów do bram wjazdowych, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Rzetelne doradztwo dotyczące budowy ogrodzenia — skorzystaj z bezpłatnej konsultacji

Możesz liczyć na nasze profesjonalne podejście. Odezwij się do nas po bezpłatną kalkulację kosztów — opisz dokładnie, czym jesteś zainteresowany, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Wycenimy koszty prac.
Nasza firma to inwestycja na lata — gwarancja zadowolenia!

Jesteśmy również w miastach: