Szukasz producenta z Żor, który wykona dla Ciebie ogrodzenie na miarę Twoich oczekiwań? Zajmujemy się projektowaniem nowoczesnych płotów z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najwyższej jakości aluminium , a także stali nierdzewnej. Nasze płoty lub bramy wjazdowe to inwestycja na długi czas, która nie będzie generować żadnych kosztów utrzymania. Nasi doświadczeni pracownicy czuwają nad całym procesem produkcji, a także montażu.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty naszej firmy. Zamówienia realizujemy na terenie Żor oraz okolicznych miejscowości.

Płoty modułowe zapewniające komfort, bezpieczeństwo i swobodę

Ogrodzenia Fello są solidne, ale i proste - wpasują się w każdy styl architektoniczny. Tworzywa, z których wykonujemy nasze produkty, są najwyższej jakości, aby mogły zapewniać ochronę i bezpieczeństwo przez długie lata, a przy tym uwzględniając wciąż estetyczny wygląd. Nasze ogrodzenia dopasowane są do wymagań inwestora — obserwujemy aktualne trendy oraz co jakiś czas rozszerzamy naszą ofertę o nowe wzory. Z przyjemnością podejmiemy się produkcji płotu dopasowanego do Twoich oczekiwań, które powstanie w Żorach czy pobliskiej miejscowości.

Dlaczego mam zdecydować się na płot wykonany z aluminium?
Na rynku dużą popularnością cieszą się także nowoczesne płoty panelowe oraz metalowe. Co musisz wiedzieć przed podjęciem tej decyzji? Panele ogrodzeniowe wymagają okresowej dbałości i renowacji. W przeciwieństwie do tych produktów, nasze ogrodzenia pozostaną w stanie idealnym — wystarczy je jedynie delikatnie przeczyścić co jakiś czas, nic więcej!

Nasze płoty z aluminium:
mają oryginalny i uniwersalny wygląd,
są odporne na niesprzyjające warunki atmosferyczne - promienie słoneczne czy wilgoć,
możemy dopasować je do każdego projektu architektonicznego - oferujemy wiele opcji ogrodzeń, możemy także specjalnie dla Ciebie zaprojektować coś niepowtarzalnego, odpowiadającego Twoich autorskim wyobrażeniom,
montujemy w mgnieniu oka, zachowując przy tym sto procent uwagi i profesjonalizmu,
lakierujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej - w ofercie mamy wiele farb, które można wpasować w odcienie balustrad czy elewacji tak by tworzyły spójny wygląd,
są wykonane precyzyjnie, co przekłada się na maksymalną trwałość,
to pewność mocnego i odpornego zabezpieczenia na lata,
to efekt wieloletniego doświadczenia i zapału do produkowania oryginalnych, użytecznych rozwiązań.

Niezawodne systemy ogrodzeń Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Możemy pochwalić się długoletnim doświadczeniem w branży projektowej, produkcyjnej oraz montażowej. Wszystkie zlecenia wykonujemy u nas, stąd możesz oczekiwać od nas ekspresowej realizacji i indywidualnego podejścia. W ofercie mamy także usługi profesjonalnej instalacji, lecz wysyłamy także swoje produkty za pośrednictwem kuriera — jak wolisz. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie ogrodzenie i bramę przesuwną i bramki w Żorach. Zapoznaj się z naszą ofertą balustrad dopasowanych stylem do płotu!

Sublimacja drewnopodobna

Wszystkie części zawierające aluminium malujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej — to na dodatek chroni ogrodzenie przed działaniem czynników atmosferycznych i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają szczególnej pielęgnacji, w przeciwieństwie do ogrodzeń drewnianych desek lub stali. W swojej ofercie mamy również kolory w imitacji drewna, które wyglądem i dotykiem przypominają naturalną deskę. Dostępne kolory w imitacji drewna: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Opcje nowoczesnych ogrodzeń najlepszej jakości dla osób prywatnych oraz przedsiębiorców z Żor

Długoletnia praktyka pozwala nam idealnie dopasować produkt do Twoich wyobrażeń. Nasz pracownik przed przekazaniem projektu na halę na życzenie Klienta może przedstawić wizualizację tak, byś mógł zobaczyć, jaki będzie rezultat. Przez te wszystkie lata istnienia na rynku, zyskaliśmy prawdziwe zaufanie wielu inwestorów z Żor, jak i całego kraju i z zagranicy. Przyjmujemy zamówienia od osób prywatnych i przedsiębiorstw.
Oprócz klasycznych elementów płotu i bram i furtek, w ofercie znajduje się też słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem domu, nazwą ulicy, a także modnym oświetleniem led — te produkty cieszą się u nas coraz większą popularnością. Nie sprzedajemy automatyki do bram wjazdowych, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Rzetelne doradztwo dotyczące budowy ogrodzenia — skorzystaj z bezpłatnej porady

Możesz liczyć na nasze indywidualne podejście do każdego zapytania. Odezwij się do nas po bezpłatną kalkulację kosztów — napisz dokładnie, czym jesteś zainteresowany, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Sporządzimy wycenę prac.
Produkty Fello to zakup, który posłuży na długie lata — oczekuj od nas profesjonalnej obsługi na każdym etapie zlecenia!

Dostarczamy balustrady również w miastach: