Planujesz budowę ogrodzenia swojej działki na terenie Żor? Produkujemy modułowe ogrodzenia z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najwyższej jakości aluminium oraz stali nierdzewnej. Nasze płoty czy bramy to inwestycja na lata, która nie będzie sprawiać problemu w zużyciu. Nasi doświadczeni fachowcy przykładają uwagę do każdego etapu prac, a także instalacji.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty naszej firmy Fello. Swoje ogrodzenia montujemy w Żorach oraz okolicznych miejscowości.

Płoty aluminiowe zapewniające komfort, bezpieczeństwo i prywatność

Ogrodzenia Fello są solidne, ale i proste - pasują do każdego stylu architektonicznego. Tworzywa, z których wykonujemy nasze produkty, są najwyższej jakości, aby mogły zapewniać ochronę i bezpieczeństwo na lata, a przy tym zachowując wciąż okazały wygląd. Nasze płoty dopasowane są do wymagań inwestora — obserwujemy aktualne hity i co jakiś okres rozszerzamy naszą ofertę o kolejne projekty. Chętnie podejmiemy się produkcji ogrodzenia według Twojej wizji, które powstanie w Żorach lub okolicznej miejscowości.

Dlaczego ogrodzenie z aluminium się opłaca?
Na rynku dużym zainteresowaniem cieszą się także nowoczesne płoty panelowe i metalowe. Co musisz wiedzieć przed ich zakupem? Panele ogrodzeniowe potrzebują okresowej pielęgnacji oraz konserwacji. W odróżnieniu od tych produktów, nasze ogrodzenia pozostaną w takim samym stanie — wystarczy je jedynie delikatnie przetrzeć je co jakiś czas, i tyle!

Nasze ogrodzenia z aluminium:
mają niepowtarzalny i uniwersalny design,
są odporne na trudne czynniki pogodowe - promieniowanie słoneczne lub też deszcz,
możemy dopasować je do każdego projektu budynku - posiadamy wiele opcji płotów, możemy także specjalnie dla Ciebie zaprojektować coś oryginalnego, odpowiadającego Twojej autorskiej wizji,
montaże przeprowadzamy ekspresowo, zachowując przy tym sto procent uwagi i profesjonalizmu,
malujemy w naszej lakierni - w ofercie mamy wiele kolorów, które można dopasować do odcieni barierek czy elewacji , aby tworzyły wspólną całość,
są wykonane dokładnie, co przekłada się na maksymalną trwałość,
to pewność mocnego i odpornego zabezpieczenia na lata,
to wynik wieloletniej wprawy i pasji do produkowania oryginalnych, przydatnych rozwiązań.

Niezawodne systemy ogrodzeń Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Możemy pochwalić się długoletnim doświadczeniem w branży projektowej, produkcyjnej oraz montażowej. Każde zamówienie wykonujemy kompleksowo, stąd możesz spodziewać się szybkiej realizacji i indywidualnego podejścia. W ofercie mamy także usługi profesjonalnego montażu, ale działamy również wysyłkowo — jak Ci wygodniej. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie płot i bramę jednoskrzydłową i furtki na terenie Żor. Zapoznaj się z naszą ofertą barierek dopasowanych stylem do płotu!

Lakiernia proszkowa

Wszystkie elementy zawierające aluminium malujemy proszkowo w naszej lakierni — to na dodatek chroni płot przed działaniem czynników atmosferycznych i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają dodatkowej pielęgnacji, w przeciwieństwie do ogrodzeń drewnianych desek czy stali ocynkowanej ogniowo. W swojej ofercie mamy też kolory w imitacji drewna, które wyglądem i dotykiem przypominają naturalną deskę. Kolory drewnopodobne, które oferujemy: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Projekty modułowych płotów najwyższej jakości dla osób prywatnych i inwestorów z Żor

Długoletnie doświadczenie pozwala nam idealnie dopasować produkt do Twojej wizji. Nasz pracownik przed przekazaniem projektu na halę na życzenie Klienta może przedstawić wizualizację tak, byś mógł przekonać się, jaki będzie efekt. Przez te wszystkie lata istnienia w branży, zyskaliśmy prawdziwe zaufanie wielu osób z Żor, jak i całego kraju i z zagranicy. Przyjmujemy zamówienia od indywidualnych Klientów i firm.
Oprócz podstawowych elementów płotu oraz bram i bramek, oferujemy też słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem budynku, nazwą ulicy, a też nowoczesnym ledowym oświetleniem — te produkty cieszą się u nas coraz większym zainteresowaniem. Nie zajmujemy się sprzedażą automatyki do bram wjazdowych, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Profesjonalne doradztwo dotyczące budowy płotu — oferujemy bezpłatne porady

Możesz liczyć na nasze profesjonalne podejście. Odezwij się do nas po bezpłatną kalkulację kosztów — opisz dokładnie, czym jesteś zainteresowany, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Sporządzimy wycenę całkowitej pracy.
Nasza firma to inwestycja na lata — oczekuj od nas profesjonalnej obsługi na każdym etapie zlecenia!

Jesteśmy również w: