Planujesz budowę ogrodzenia swojej działki w Żyrardowie? Produkujemy palisadowe płoty z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najwyższej jakości aluminium i stali nierdzewnej. Nasze płoty lub bramy to inwestycja na długi czas, która nie będzie sprawiać problemu w eksploatacji. Nasi wykwalifikowani fachowcy czuwają nad całym procesem produkcji, a także instalacji.

Zapraszamy do sprawdzenia oferty naszej firmy Fello. Swoje ogrodzenia montujemy na terenie Żyrardowa oraz bliskich miejscowości.

Płoty modułowe zapewniające wygodę, bezpieczeństwo oraz swobodę

Płoty Fello są solidne, jak i proste - pasują do każdego stylu architektonicznego. Tworzywa, z których wykonujemy nasze produkty, są najwyższej jakości, aby mogły gwarantować ochronę i bezpieczeństwo przez długie lata, a przy tym uwzględniając cały czas okazały wygląd. Nasze płoty dopasowane są do wymagań inwestora — obserwujemy bieżące hity oraz co jakiś okres poszerzamy naszą ofertę o kolejne projekty. Z przyjemnością zajmiemy się stworzeniem ogrodzenia dopasowanego do Twoich wymagań, które powstanie w Żyrardowie czy pobliskiej miejscowości.

Czy warto wybrać ogrodzenie modułowe?
Na rynku dużym zainteresowaniem cieszą się też nowoczesne płoty panelowe i z metalu. O czym trzeba wiedzieć przed ich zakupem? Panele ogrodzeniowe potrzebują regularnej pielęgnacji oraz renowacji. W przeciwieństwie do tych produktów, ogrodzenia Fello pozostaną w takim samym stanie — wystarczy je jedynie delikatnie przetrzeć je co jakiś czas, nic więcej!

Nasze oryginalne ogrodzenia:
mają oryginalny i uniwersalny design,
są odporne na niesprzyjające czynniki atmosferyczne - promieniowanie UV czy deszcz,
możemy dopasować je do każdego stylu budynku - mamy wiele rodzajów ogrodzeń, możemy także specjalnie dla Ciebie zaprojektować coś oryginalnego, odpowiadającego Twojej autorskiej wizji,
montaże przeprowadzamy ekspresowo, zachowując przy tym sto procent uwagi i profesjonalizmu,
lakierujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej - umożliwiamy wybór różnych barw, które można wpasować w odcienie barierek lub elewacji , aby tworzyły wspólną całość,
są stworzone bardzo dokładnie, co przekłada się na znakomitą trwałość,
to pewność mocnego i trwałego zabezpieczenia na długi czas,
to rezultat wieloletniej wprawy i pasji do tworzenia nowoczesnych, przydatnych rozwiązań.

Bezawaryjne systemy płotów Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Z dumą możemy oznajmić, że mamy długoletnie doświadczenie w branży projektowej, produkcyjnej i montażowej. Wszystkie zamówienia wykonujemy kompleksowo, stąd możesz spodziewać się błyskawicznej realizacji na najwyższym poziomie. Oferujemy usługi profesjonalnego montażu, ale działamy również wysyłkowo — jak wolisz. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie płot i bramę przesuwną i furtki na terenie Żyrardowa. naszą ofertę barierek dopasowanych stylem do ogrodzenia!

Sublimacja drewnopodobna

Wszystkie części wykonane z aluminium malujemy farbami proszkowymi w naszej hali produkcyjnej — to dodatkowo chroni ogrodzenie przed działaniem czynników atmosferycznych i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają specjalnej pielęgnacji, w przeciwieństwie do ogrodzeń drewnianych desek lub stali ocynkowanej ogniowo. W swojej ofercie mamy także odcienie w imitacji drewna, które wyglądem i dotykiem przypominają naturalną deskę. Kolory drewnopodobne, które oferujemy: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Opcje nowoczesnych ogrodzeń najlepszej jakości dla klientów indywidualnych i działalności z Żyrardowa

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam idealnie dopasować produkt do Twoich wyobrażeń. Nasz grafik przed przekazaniem zlecenia na halę produkcyjną na życzenie Klienta może przedstawić wizualizację tak, byś mógł przekonać się, jaki będzie efekt. Przez te wszystkie lata istnienia w branży, zyskaliśmy prawdziwe zaufanie wielu osób z Żyrardowa, jak i całej Polski i z zagranicy. Wykonujemy zlecenia dla osób prywatnych i przedsiębiorstw.
Oprócz klasycznych elementów ogrodzenia oraz bram wjazdowych i bramek, w ofercie znajduje się także słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem budynku, nazwą ulicy, a także nowoczesnym oświetleniem led — te produkty cieszą się u nas coraz większym zainteresowaniem. Nie zajmujemy się sprzedażą automatyki do bram wjazdowych, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Rzetelne doradztwo dotyczące budowy ogrodzenia — skorzystaj z bezpłatnej porady

Możesz liczyć na nasze indywidualne podejście do każdego zapytania. Odezwij się do nas po bezpłatną kalkulację kosztów — opisz konkretnie, czego oczekujesz, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Sporządzimy wycenę prac.
Nasza firma to inwestycja na lata — oczekuj od nas profesjonalnej obsługi na każdym etapie zlecenia!

Sprawdź gdzie jesteśmy: