Planujesz budowę ogrodzenia swojej działki na terenie Dobczyc? Produkujemy nowoczesne płoty wykonane z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najwyższej jakości aluminium , a także stali nierdzewnej. Nasze płoty i bramy wjazdowe to inwestycja na lata, która nie będzie sprawiać problemu w eksploatacji. Nasi doświadczeni fachowcy przykładają uwagę do każdego etapu prac, a także instalacji.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Swoje ogrodzenia montujemy w Dobczycach oraz okolic.

Płoty drewnopodobne zapewniające wygodę, bezpieczeństwo i swobodę

Ogrodzenia Fello są masywne, jak i proste - wpasują się w każdy styl architektoniczny. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty, są najwyższej jakości, aby mogły zapewniać ochronę i bezpieczeństwo przez długie lata, a przy tym zachowując wciąż elegancki wygląd. Nasze płoty dopasowane są do oczekiwań inwestora — obserwujemy aktualne hity i co jakiś czas wzbogacamy naszą ofertę o kolejne wzory. Chętnie podejmiemy się produkcji płotu dopasowanego do Twoich oczekiwań, które zostanie postawione w Dobczycach lub okolicznej miejscowości.

Dlaczego płot wykonany z aluminium się opłaca?
Na rynku dużą popularnością cieszą się również nowoczesne płoty panelowe oraz metalowe. Co musisz wiedzieć przed podjęciem tej decyzji? Panele ogrodzeniowe potrzebują okresowej kosmetyki i renowacji. W przeciwieństwie do tych produktów, nasze ogrodzenia pozostaną niezmienne — wystarczy je jedynie delikatnie przeczyścić co jakiś czas, nic więcej!

Nasze nowoczesne ogrodzenia:
mają oryginalny i ponadczasowy wygląd,
są niepodatne na niesprzyjające warunki atmosferyczne - promienie słoneczne lub wilgoć,
możemy dopasować je do każdego projektu architektonicznego - oferujemy wiele opcji płotów, możemy także specjalnie dla Ciebie stworzyć jedyny w swoim rodzaju projekt, który będzie odpowiedzią na Twoją twórczą wizję,
montaże przeprowadzamy w mgnieniu oka, dbając przy okazji o profesjonalne wykonanie,
lakierujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej - do wyboru masz wachlarz farb, które można dopasować do odcieni barierek czy elewacji , aby tworzyły wspólną całość,
są wykonane precyzyjnie, co przekłada się na znakomitą trwałość,
to pewność mocnego oraz trwałego zabezpieczenia na lata,
to wynik wieloletniego doświadczenia i zapału do tworzenia nowoczesnych, przydatnych rozwiązań.

Bezawaryjne systemy ogrodzeń Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Możemy pochwalić się długoletnim doświadczeniem w branży projektowej, produkcyjnej i montażowej. Każde zamówienie wykonujemy kompleksowo, stąd możesz spodziewać się ekspresowej realizacji na najwyższym poziomie. W ofercie mamy także usługi profesjonalnej instalacji, lecz działamy również wysyłkowo — wybór należy do Ciebie. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie ogrodzenie i bramę dwu-skrzydłową i bramki na terenie Dobczyc. naszą ofertę balustrad dopasowanych stylem do ogrodzenia!

Sublimacja drewnopodobna

Wszystkie części zawierające aluminium malujemy proszkowo w naszej hali lakierniczej — to na dodatek chroni ogrodzenie przed działaniem czynników atmosferycznych i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają specjalnej pielęgnacji, co nie tyczy się płotów drewnianych desek czy stali ocynkowanej ogniowo. W swojej ofercie mamy także kolory w imitacji drewna, które do złudzenia przypominają naturalną deskę. Dostępne kolory w imitacji drewna: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Warianty aluminiowych płotów najwyższej jakości dla osób prywatnych i przedsiębiorstw z Dobczyc

Długoletnia praktyka decyduje o idealnym dopasowaniu produktu do Twoich wyobrażeń. Nasz grafik przed przekazaniem zamówienia na halę na życzenie Klienta może przedstawić wizualizację tak, byś mógł zobaczyć, jaki będzie rezultat. Przez te wszystkie lata istnienia w branży, zyskaliśmy prawdziwe zaufanie wielu Klientów z Dobczyc, jak i całej Polski i z zagranicy. Wykonujemy zlecenia dla indywidualnych Klientów i firm.
Oprócz standardowych elementów ogrodzenia i bram wjazdowych i furtek, w ofercie znajduje się również słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem budynku, nazwą ulicy, a także nowoczesnym ledowym oświetleniem — te produkty cieszą się u nas coraz większym zainteresowaniem. Nie sprzedajemy systemów do bram, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Profesjonalne doradztwo dotyczące budowy ogrodzenia — skorzystaj z darmowej porady

Możesz liczyć na nasze profesjonalne podejście. Odezwij się do nas po bezpłatną wycenę — napisz dokładnie, czego oczekujesz, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Wycenimy koszty całkowitej pracy.
Produkty Fello to inwestycja na lata — gwarantujemy profesjonalizm!

Dostarczamy balustrady również w miastach: