Planujesz budowę ogrodzenia swojej działki na terenie Imielina? Zajmujemy się tworzeniem palisadowych płotów aluminiowych, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najlepszej jakości aluminium i stali nierdzewnej. Nasze ogrodzenia lub bramy wjazdowe to inwestycja na długi czas, która nie będzie generować żadnych kosztów utrzymania. Nasi wykwalifikowani fachowcy czuwają nad całym procesem produkcji, a także instalacji.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Fello. Działamy na terenie Imielina i bliskich miejscowości.

Płoty aluminiowe zapewniające wygodę, bezpieczeństwo i prywatność

Płoty Fello są masywne, jak i proste - wpasują się w każdy styl architektoniczny. Tworzywa, z których wykonujemy nasze produkty, są najlepszego gatunku, aby mogły zapewniać ochronę i bezpieczeństwo na lata, a przy tym uwzględniając wciąż elegancki wygląd. Nasze płoty dopasowane są do wymagań inwestora — obserwujemy bieżące trendy i co jakiś okres wzbogacamy naszą ofertę o ciekawe rodzaje. Z przyjemnością podejmiemy się produkcji Twojego wymarzonego płotu, które powstanie w Imielinie czy okolicznej miejscowości.

Dlaczego ogrodzenie wykonane z aluminium się opłaca?
Na rynku dużą popularnością cieszą się też nowoczesne ogrodzenia panelowe i metalowe. O czym trzeba wiedzieć przed ich zakupem? Panele ogrodzeniowe potrzebują cyklicznej pielęgnacji oraz konserwacji. W odróżnieniu od tych produktów, płoty Fello pozostaną w takim samym stanie — wystarczy je jedynie delikatnie przeczyścić co jakiś czas, to wszystko!

Nasze oryginalne ogrodzenia:
mają niepowtarzalny i uniwersalny wygląd,
są niepodatne na ciężkie warunki pogodowe - słońce lub też deszcz,
możemy dopasować je do każdego stylu architektonicznego - mamy wiele wariantów ogrodzeń, możemy także specjalnie dla Ciebie zaprojektować coś oryginalnego, odpowiadającego Twojej autorskiej wizji,
montujemy w mgnieniu oka, dbając przy okazji o profesjonalne wykonanie,
lakierujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej - w ofercie mamy wiele farb, które można wpasować w odcienie barierek czy ścian , aby tworzyły wspólną całość,
są stworzone bardzo precyzyjnie, co przekłada się na maksymalną trwałość,
to pewność solidnego oraz trwałego zabezpieczenia na długi czas,
to efekt wieloletniego doświadczenia i pasji do produkowania oryginalnych, przydatnych rozwiązań.

Niezawodne systemy ogrodzeń Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Z dumą możemy oznajmić, że mamy wieloletnie doświadczenie w branży projektowej, produkcyjnej oraz montażowej. Każde zamówienie wykonujemy u nas, więc możesz oczekiwać od nas szybkiej realizacji i indywidualnego podejścia. W ofercie mamy także usługi profesjonalnej instalacji, lecz działamy również wysyłkowo — wybór należy do Ciebie. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie płot i bramę dwu-skrzydłową oraz furtki na terenie Imielina. Sprawdź takżenaszą ofertę balustrad dopasowanych stylem do ogrodzenia!

Sublimacja drewnopodobna

Wszystkie elementy zawierające aluminium malujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej — to dodatkowo chroni ogrodzenie przed działaniem czynników atmosferycznych i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają szczególnej pielęgnacji, co nie tyczy się płotów z drewna lub stali ocynkowanej ogniowo. W swojej ofercie mamy także kolory w imitacji drewna, które do złudzenia przypominają prawdziwe drewno. Kolory drewnopodobne, które oferujemy: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Opcje nowoczesnych ogrodzeń najwyższej jakości dla osób prywatnych i działalności z Imielina

Wieloletnie doświadczenie decyduje o idealnym dopasowaniu produktu do Twoich wyobrażeń. Nasz grafik przed przekazaniem zamówienia na produkcję na życzenie Klienta może zrobić wizualizację tak, byś mógł przekonać się, jaki będzie rezultat. Przez te wszystkie lata istnienia na rynku, zyskaliśmy prawdziwe zaufanie wielu inwestorów z Imielina, jak i całej Polski i z zagranicy. Wykonujemy zlecenia dla indywidualnych Klientów i firm.
Oprócz standardowych elementów płotu i bram i bramek, oferujemy też słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem domu, nazwą ulicy, a nawet modnym ledowym oświetleniem — te produkty cieszą się u nas coraz większą popularnością. Nie sprzedajemy systemów do bram wjazdowych, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Profesjonalne doradztwo dotyczące budowy płotu — skorzystaj z bezpłatnej konsultacji

Możesz liczyć na nasze profesjonalne podejście. Odezwij się do nas po bezpłatną wycenę — napisz dokładnie, czym jesteś zainteresowany, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Sporządzimy wycenę prac.
Produkty Fello to zakup, który posłuży na długie lata — oczekuj od nas profesjonalnej obsługi na każdym etapie zlecenia!

Dostarczamy balustrady również w miastach: