Planujesz budowę ogrodzenia swojej działki w Pile Kościeleckiej? Zajmujemy się tworzeniem nowoczesnych płotów aluminiowych, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najwyższej jakości aluminium i stali nierdzewnej. Nasze płoty lub bramy wjazdowe to inwestycja na długi czas, która nie będzie generować żadnych kosztów utrzymania. Nasi doświadczeni fachowcy przykładają uwagę do każdego etapu prac, a także montażu.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Działamy w Pile Kościeleckiej oraz okolic.

Ogrodzenia palisadowe zapewniające wygodę, bezpieczeństwo oraz prywatność

Ogrodzenia Fello są masywne, jak i proste - pasują do każdego stylu architektonicznego. Tworzywa, z których wykonujemy nasze produkty, są najlepszego gatunku, aby mogły gwarantować ochronę i bezpieczeństwo na lata, a przy tym uwzględniając cały czas stylowy wygląd. Nasze ogrodzenia dopasowane są do wymagań inwestora — obserwujemy aktualne trendy i co jakiś okres poszerzamy naszą ofertę o nowe rodzaje. Z przyjemnością podejmiemy się produkcji Twojego wymarzonego płotu, które zostanie wybudowane w Pile Kościeleckiej lub okolicznej miejscowości.

Dlaczego mam zdecydować się na płot aluminiowy?
Na rynku dużą popularnością cieszą się także nowoczesne płoty panelowe oraz metalowe. O czym trzeba wiedzieć przed podjęciem tej decyzji? Panele ogrodzeniowe wymagają regularnej dbałości i konserwacji. W przeciwieństwie do tych produktów, nasze ogrodzenia pozostaną w takim samym stanie — wystarczy je jedynie delikatnie przetrzeć je co jakiś czas, nic więcej!

Nasze oryginalne ogrodzenia:
mają niepowtarzalny i ponadczasowy wygląd,
są odporne na ciężkie czynniki pogodowe - promieniowanie UV lub wilgoć,
możemy dopasować je do każdego projektu budynku - oferujemy wiele opcji płotów, możemy także specjalnie dla Ciebie stworzyć niepowtarzalny projekt, który będzie odpowiedzią na Twoją twórczą wizję,
montaże przeprowadzamy ekspresowo, zachowując przy tym sto procent uwagi oraz profesjonalizmu,
lakierujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej - w ofercie mamy wiele barw, które można dopasować do odcieni barierek czy ścian , aby tworzyły wspólną całość,
są wykonane precyzyjnie, co przekłada się na największą trwałość,
to pewność mocnego oraz trwałego zabezpieczenia na lata,
to efekt wieloletniej wprawy i pasji do produkowania nowoczesnych, przydatnych rozwiązań.

Niezawodne systemy ogrodzeń Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Z dumą możemy oznajmić, że mamy długoletnie doświadczenie w branży projektowej, produkcyjnej i montażowej. Wszystkie zlecenia wykonujemy u nas, więc możesz oczekiwać od nas ekspresowej realizacji i indywidualnego podejścia. W ofercie mamy także usługi profesjonalnego montażu, ale wysyłamy także swoje produkty za pośrednictwem kuriera — wybór należy do Ciebie. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie płot i bramę jednoskrzydłową i bramki na terenie Piły Kościeleckiej. Zapoznaj się z naszą ofertą barierek dopasowanych stylem do ogrodzenia!

Lakierowanie farbami proszkowymi

Wszystkie części zawierające aluminium malujemy proszkowo w naszej hali lakierniczej — to dodatkowo chroni płot przed działaniem czynników atmosferycznych i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają specjalnej pielęgnacji, co nie tyczy się płotów z drewna czy stali ocynkowanej ogniowo. W swojej ofercie mamy także kolory w imitacji drewna, które do złudzenia przypominają prawdziwą deskę. Dostępne kolory w imitacji drewna: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Rodzaje palisadowych ogrodzeń najlepszej jakości dla klientów indywidualnych i inwestorów z Piły Kościeleckiej

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam idealnie dopasować produkt do Twojej wizji. Nasz grafik przed przekazaniem zamówienia na produkcję na życzenie Klienta może wykonać wizualizację tak, byś mógł zobaczyć, jaki będzie efekt. Przez te wszystkie lata istnienia na rynku, otrzymaliśmy dużo słów uznania wielu inwestorów z Piły Kościeleckiej, jak i całego kraju i z zagranicy. Wykonujemy zlecenia dla indywidualnych Klientów i przedsiębiorstw.
Oprócz standardowych elementów ogrodzenia i bram i bramek, oferujemy też słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem domu, nazwą ulicy, a nawet nowoczesnym ledowym oświetleniem — te produkty cieszą się u nas coraz większą popularnością. Nie zajmujemy się sprzedażą systemów do bram, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Rzetelne doradztwo dotyczące budowy ogrodzenia — oferujemy darmowe konsultacje

Możesz liczyć na nasze profesjonalne podejście. Odezwij się do nas po bezpłatną wycenę — opisz konkretnie, czego szukasz, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Sporządzimy wycenę całkowitej pracy.
Fello to inwestycja na lata — gwarancja zadowolenia!

Jesteśmy również w miastach: