Szukasz firmy z Jastrzębia-Zdroju, który zrobi dla Ciebie płot na miarę Twoich wymagań? Produkujemy nowoczesne płoty aluminiowe, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najwyższej jakości aluminium , a także stali nierdzewnej. Nasze płoty i bramy wjazdowe to inwestycja na długi czas, która nie będzie generować żadnych kosztów utrzymania. Nasi wykwalifikowani fachowcy czuwają nad całym procesem produkcji, a także montażu.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy Fello. Działamy na terenie Jastrzębia-Zdroju i okolicznych miejscowości.

Płoty modułowe zapewniające komfort, bezpieczeństwo i prywatność

Ogrodzenia Fello są solidne, ale i proste - wpasują się w każdy styl architektoniczny. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty, są najlepszego gatunku, aby mogły zapewniać ochronę i bezpieczeństwo przez długie lata, a przy tym uwzględniając cały czas elegancki wygląd. Nasze płoty dopasowane są do oczekiwań Klienta — obserwujemy bieżące trendy oraz co jakiś okres rozszerzamy naszą ofertę o nowe wzory. Chętnie zajmiemy się produkcją płotu dopasowanego do Twoich wymagań, które zostanie postawione w Jastrzębiu Zdroju czy okolicach.

Dlaczego płot z aluminium się opłaca?
Na rynku dużym zainteresowaniem cieszą się też nowoczesne płoty panelowe (ogrodzenia panelowe) oraz z metalu. Co musisz wiedzieć przed ich zakupem? Panele ogrodzeniowe potrzebują cyklicznej pielęgnacji oraz renowacji. W odróżnieniu od tych produktów, nasze ogrodzenia pozostaną niezmienne — jedyne, co możesz zrobić to delikatnie przeczyścić co jakiś czas, nic więcej!

Nasze drewnopodobne płoty:

mają oryginalny i ponadczasowy design,
są niepodatne na ciężkie czynniki atmosferyczne - promienie słoneczne czy wilgoć,
możemy dopasować je do każdego projektu budynku - oferujemy wiele wariantów płotów, możemy także specjalnie dla Ciebie zaprojektować coś niepowtarzalnego, odpowiadającego Twojej autorskiej wizji,
montaże przeprowadzamy w mgnieniu oka, zachowując przy tym sto procent uwagi i profesjonalizmu,
lakierujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej - umożliwiamy wybór różnych barw, które można wpasować w odcienie barierek lub elewacji , aby tworzyły wspólną całość,
są wykonane precyzyjnie, co przekłada się na największą trwałość,
to gwarancja solidnego i odpornego zabezpieczenia na długi czas,
to efekt wieloletniej wprawy i zapału do tworzenia nowoczesnych, praktycznych rozwiązań.

Bezawaryjne systemy ogrodzeń Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Z dumą możemy oznajmić, że mamy wieloletnie doświadczenie w branży projektowej, produkcyjnej oraz montażowej. Wszystkie zlecenia wykonujemy u nas, dlatego możesz oczekiwać od nas ekspresowej realizacji i indywidualnego podejścia. Oferujemy usługi profesjonalnej instalacji, lecz wysyłamy także swoje produkty za pośrednictwem kuriera — jak Ci wygodniej. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie płot i bramę dwu-skrzydłową, bramę przesuwną oraz bramki na terenie Jastrzębia-Zdroju. Ogrodzenia panelowe, ogrodzenia palisadowe charakteryzują się wyjątkową trwałością i estetycznym wyglądem. Zobacz naszą ofertę barierek dopasowanych stylem do płotu!

Lakiernia proszkowa

Wszystkie elementy zawierające aluminium malujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej — to dodatkowo chroni ogrodzenie przed uszkodzeniami mechanicznymi i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają dodatkowej pielęgnacji, w przeciwieństwie do płotów drewnianych lub stali ocynkowanej ogniowo. W swojej ofercie mamy także kolory drewnopodobne, które do złudzenia przypominają prawdziwe drewno. Dostępne kolory w imitacji drewna: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Opcje aluminiowych płotów najwyższej jakości dla osób prywatnych oraz przedsiębiorców z Jastrzębia-Zdroju

Długoletnie doświadczenie pozwala nam idealnie dopasować produkt do Twoich wyobrażeń. Nasz grafik przed przekazaniem projektu na halę produkcyjną na życzenie Klienta może wykonać wizualizację tak, byś mógł przekonać się, jaki będzie efekt. Przez te wszystkie lata istnienia na rynku, zyskaliśmy prawdziwe zaufanie wielu inwestorów z Jastrzębia-Zdroju, jak i całego kraju i z zagranicy. Ogrodzenia Jastrzębie-Zdrój - przyjmujemy zamówienia od indywidualnych Klientów i przedsiębiorstw.
Oprócz klasycznych części ogrodzenia oraz bram wjazdowych i furtek, oferujemy też słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem budynku, nazwą ulicy, a także modnym ledowym oświetleniem — te produkty cieszą się u nas coraz większą sławą. Nie sprzedajemy automatyki do bram, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Profesjonalne doradztwo dotyczące budowy płotu — oferujemy darmowe konsultacje

Możesz liczyć na nasze indywidualne podejście do każdego zapytania. Odezwij się do nas po bezpłatną kalkulację kosztów — napisz konkretnie, czym jesteś zainteresowany, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Wycenimy koszty całkowitej pracy.
Nasza firma to inwestycja na lata — oczekuj od nas profesjonalnej obsługi na każdym etapie zlecenia! Postaw na doświadczony zespół i produkty z wysokiej jakości materiałów, a także profesjonalny montaż ogrodzeń.

Jesteśmy również w: