Szukasz producenta z Jastrzębia-Zdroju, który zrobi dla Ciebie ogrodzenie na miarę Twoich oczekiwań? Zajmujemy się tworzeniem nowoczesnych płotów aluminiowych, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najlepszej jakości aluminium , a także stali nierdzewnej. Nasze płoty lub bramy wjazdowe to inwestycja na długie lata, która nie będzie sprawiać problemu w eksploatacji. Nasi wykwalifikowani fachowcy czuwają nad całym procesem produkcji, a także montażu.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Swoje ogrodzenia montujemy w Jastrzębiu Zdroju oraz bliskich miejscowości.

Ogrodzenia palisadowe zapewniające wygodę, bezpieczeństwo i swobodę

Płoty Fello są solidne, ale i proste - wpasują się w każdy styl architektoniczny. Tworzywa, z których wykonujemy nasze produkty, są najlepszego gatunku, aby mogły zapewniać ochronę i bezpieczeństwo przez długie lata, a przy tym zachowując cały czas estetyczny wygląd. Nasze ogrodzenia dopasowane są do oczekiwań Klienta — obserwujemy bieżące trendy oraz co jakiś okres poszerzamy naszą ofertę o kolejne pomysły. Z przyjemnością podejmiemy się produkcji płotu dopasowanego do Twoich potrzeb, które zostanie wybudowane w Jastrzębiu Zdroju czy pobliskiej miejscowości.

Dlaczego płot aluminiowy się opłaca?
Na rynku dużą popularnością cieszą się również nowoczesne płoty panelowe oraz z metalu. O czym trzeba wiedzieć przed ich zakupem? Panele ogrodzeniowe wymagają cyklicznej pielęgnacji i konserwacji. W przeciwieństwie do tych produktów, ogrodzenia Fello pozostaną w stanie idealnym — wystarczy je jedynie delikatnie przeczyścić co jakiś czas, to wystarczy!

Nasze ogrodzenia z aluminium:
mają oryginalny i ponadczasowy wygląd,
są odporne na niesprzyjające czynniki atmosferyczne - słońce lub wilgoć,
możemy dopasować je do każdego stylu architektonicznego - posiadamy wiele wariantów płotów, możemy także specjalnie dla Ciebie stworzyć jedyny w swoim rodzaju projekt, który będzie odpowiedzią na Twoją twórczą wizję,
montaże przeprowadzamy ekspresowo, dbając przy okazji o profesjonalne wykonanie,
malujemy w naszej lakierni - umożliwiamy wybór różnych kolorów, które można wpasować w odcienie balustrad czy elewacji tak by tworzyły wspólną całość,
są stworzone bardzo precyzyjnie, co przekłada się na największą trwałość,
to pewność mocnego i odpornego zabezpieczenia na lata,
to wynik wieloletniej wprawy i pasji do tworzenia nowoczesnych, praktycznych rozwiązań.

Niezawodne systemy ogrodzeń Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Z dumą możemy oznajmić, że mamy wieloletnie doświadczenie w branży projektowej, produkcyjnej i montażowej. Wszystkie zlecenia wykonujemy kompleksowo, więc możesz spodziewać się błyskawicznej realizacji na najwyższym poziomie. W ofercie mamy także usługi profesjonalnej instalacji, lecz działamy również wysyłkowo — wybór należy do Ciebie. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie ogrodzenie i bramę przesuwną i furtki w Jastrzębiu Zdroju. Zapoznaj się z naszą ofertą barierek dopasowanych stylem do płotu!

Sublimacja drewnopodobna

Wszystkie elementy zawierające aluminium malujemy farbami proszkowymi w naszej hali produkcyjnej — to na dodatek chroni ogrodzenie przed uszkodzeniami mechanicznymi i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają szczególnej pielęgnacji, co nie tyczy się ogrodzeń drewnianych czy stali ocynkowanej ogniowo. W swojej ofercie mamy również odcienie drewnopodobne, które wyglądem i dotykiem przypominają naturalną deskę. Kolory drewnopodobne, które oferujemy: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Warianty modułowych płotów najwyższej jakości dla osób prywatnych i firm z Jastrzębia-Zdroju

Długoletnia praktyka decyduje o idealnym dopasowaniu produktu do Twoich wyobrażeń. Nasz grafik przed przekazaniem zlecenia na halę produkcyjną na życzenie Klienta może wykonać wizualizację tak, byś mógł zobaczyć, jaki będzie efekt. Przez te wszystkie lata istnienia na rynku, otrzymaliśmy dużo słów uznania wielu osób z Jastrzębia-Zdroju, jak i całej Polski i z zagranicy. Wykonujemy zlecenia dla osób prywatnych i przedsiębiorstw.
Oprócz klasycznych elementów płotu i bram i bramek, w ofercie znajduje się także słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem budynku, nazwą ulicy, a także modnym oświetleniem led — te produkty cieszą się u nas coraz większą popularnością. Nie zajmujemy się sprzedażą automatyki do bram wjazdowych, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Profesjonalne doradztwo dotyczące budowy ogrodzenia — oferujemy bezpłatne porady

Możesz liczyć na nasze indywidualne podejście do każdego zapytania. Odezwij się do nas po bezpłatną kalkulację kosztów — opisz konkretnie, czego szukasz, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Sporządzimy wycenę całkowitej pracy.
Produkty Fello to zakup, który posłuży na długie lata — oczekuj od nas profesjonalnej obsługi na każdym etapie zlecenia!

Jesteśmy również w miastach: