Planujesz budowę ogrodzenia swojej działki w Lęborku? Produkujemy modułowe ogrodzenia wykonane z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najlepszej jakości aluminium i stali nierdzewnej. Nasze ogrodzenia i bramy wjazdowe to inwestycja na lata, która nie będzie generować żadnych kosztów utrzymania. Nasi doświadczeni fachowcy przykładają uwagę do każdego etapu prac, a także montażu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy Fello. Działamy na terenie Lęborka oraz bliskich miejscowości.

Ogrodzenia palisadowe zapewniające komfort, bezpieczeństwo i prywatność

Ogrodzenia Fello są solidne, ale i proste - wpasują się w każdy styl architektoniczny. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty, są najwyższej jakości, aby mogły gwarantować ochronę i bezpieczeństwo na lata, a przy tym uwzględniając cały czas stylowy wygląd. Nasze ogrodzenia dopasowane są do oczekiwań inwestora — obserwujemy bieżące trendy i co jakiś okres rozszerzamy naszą ofertę o kolejne wzory. Chętnie zajmiemy się stworzeniem Twojego wymarzonego ogrodzenia, które powstanie w Lęborku lub okolicznej miejscowości.

Dlaczego ogrodzenie aluminiowe się opłaca?
Na rynku dużą popularnością cieszą się też nowoczesne płoty panelowe i z metalu. Co musisz wiedzieć przed ich zakupem? Panele ogrodzeniowe potrzebują regularnej dbałości i konserwacji. W przeciwieństwie do tych produktów, nasze ogrodzenia pozostaną w takim samym stanie — jedyne, co możesz zrobić to delikatnie przeczyścić co jakiś czas, to wszystko!

Nasze oryginalne płoty:
mają niepowtarzalny i uniwersalny wygląd,
są niepodatne na niesprzyjające warunki atmosferyczne - promieniowanie słoneczne lub też deszcz,
możemy dopasować je do każdego stylu budynku - mamy wiele opcji ogrodzeń, możemy także specjalnie dla Ciebie zaprojektować coś niepowtarzalnego, odpowiadającego Twoich autorskim wyobrażeniom,
montaże przeprowadzamy błyskawicznie, zachowując przy tym sto procent uwagi i profesjonalizmu,
malujemy w naszej lakierni proszkowej - umożliwiamy wybór różnych farb, które można wpasować w odcienie barierek lub elewacji tak by tworzyły spójny wygląd,
są stworzone bardzo dokładnie, co przekłada się na znakomitą trwałość,
to gwarancja solidnego oraz odpornego zabezpieczenia na lata,
to wynik wieloletniej wprawy i pasji do tworzenia nowoczesnych, użytecznych rozwiązań.

Niezawodne systemy płotów Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Z dumą możemy oznajmić, że mamy długoletnie doświadczenie w branży projektowej, produkcyjnej i montażowej. Każde zamówienie wykonujemy u nas, stąd możesz oczekiwać od nas szybkiej realizacji na najwyższym poziomie. Oferujemy usługi profesjonalnego montażu, ale wysyłamy także swoje produkty za pośrednictwem kuriera — jak wolisz. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie ogrodzenie i bramę przesuwną oraz furtki na terenie Lęborka. Zapoznaj się z naszą ofertą balustrad dopasowanych stylem do ogrodzenia!

Sublimacja drewnopodobna

Wszystkie części zawierające aluminium malujemy proszkowo w naszej hali lakierniczej — to na dodatek chroni płot przed działaniem czynników atmosferycznych i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają specjalnej pielęgnacji, w przeciwieństwie do płotów drewnianych desek czy stali. W swojej ofercie mamy również kolory w imitacji drewna, które do złudzenia przypominają naturalną deskę. Dostępne kolory w imitacji drewna: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Wzory palisadowych płotów najlepszej jakości dla osób prywatnych oraz przedsiębiorców z Lęborka

Długoletnia praktyka pozwala nam idealnie dopasować produkt do Twojej wizji. Nasz grafik przed przekazaniem zlecenia na produkcję na życzenie Klienta może zrobić wizualizację tak, byś mógł przekonać się, jaki będzie efekt. Przez te wszystkie lata istnienia w branży, zyskaliśmy prawdziwe zaufanie wielu osób z Lęborka, jak i całej Polski i z zagranicy. Przyjmujemy zamówienia od indywidualnych Klientów i przedsiębiorstw.
Oprócz klasycznych części płotu i bram wjazdowych i bramek, oferujemy także słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem domu, nazwą ulicy, a także modnym oświetleniem led — te produkty cieszą się u nas coraz większym zainteresowaniem. Nie sprzedajemy automatyki do bram, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Profesjonalne doradztwo dotyczące budowy ogrodzenia — oferujemy bezpłatne porady

Możesz liczyć na nasze indywidualne podejście do każdego zapytania. Odezwij się do nas po bezpłatną kalkulację kosztów — opisz konkretnie, czym jesteś zainteresowany, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Sporządzimy wycenę całkowitej pracy.
Fello to zakup, który posłuży na długie lata — oczekuj od nas profesjonalnej obsługi na każdym etapie zlecenia!

Sprawdź gdzie jesteśmy: