Planujesz budowę ogrodzenia swojej działki w Sulechowie? Produkujemy modułowe płoty aluminiowe, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najlepszej jakości aluminium , a także stali nierdzewnej. Nasze ogrodzenia lub bramy wjazdowe to inwestycja na długi czas, która nie będzie sprawiać problemu w zużyciu. Nasi wykwalifikowani pracownicy przykładają uwagę do każdego etapu prac, a także montażu.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty naszej firmy Fello. Swoje ogrodzenia montujemy na terenie Sulechowa oraz okolicznych miejscowości.

Płoty palisadowe zapewniające komfort, bezpieczeństwo oraz prywatność

Ogrodzenia Fello są solidne, ale i proste - pasują do każdego stylu architektonicznego. Tworzywa, z których wykonujemy nasze produkty, są najwyższej jakości, aby mogły gwarantować ochronę i bezpieczeństwo na lata, a przy tym uwzględniając wciąż estetyczny wygląd. Nasze ogrodzenia dopasowane są do wymagań inwestora — obserwujemy aktualne trendy i co jakiś okres rozszerzamy naszą ofertę o oryginalne pomysły. Z przyjemnością podejmiemy się produkcji ogrodzenia według Twojej wizji, które powstanie w Sulechowie czy pobliskiej miejscowości.

Czy warto wybrać płot palisadowy?
Na rynku dużym zainteresowaniem cieszą się także nowoczesne ogrodzenia panelowe i z metalu. O czym trzeba wiedzieć przed ich zakupem? Panele ogrodzeniowe wymagają cyklicznej pielęgnacji oraz konserwacji. W przeciwieństwie do tych produktów, płoty Fello pozostaną w stanie idealnym — jedyne, co możesz zrobić to delikatnie przetrzeć je co jakiś czas, nic więcej!

Nasze płoty z aluminium:
mają niepowtarzalny i ponadczasowy wygląd,
są odporne na ciężkie czynniki atmosferyczne - słońce czy wilgoć,
możemy dopasować je do każdego projektu architektonicznego - posiadamy wiele opcji płotów, możemy także specjalnie dla Ciebie stworzyć jedyny w swoim rodzaju projekt, który będzie odpowiedzią na Twoją autorską wizję,
montujemy błyskawicznie, dbając przy okazji o profesjonalne wykonanie,
malujemy w naszej lakierni proszkowej - umożliwiamy wybór różnych farb, które można wpasować w odcienie balustrad lub elewacji , aby tworzyły spójny wygląd,
są stworzone bardzo precyzyjnie, co przekłada się na znakomitą trwałość,
to pewność solidnego i trwałego zabezpieczenia na lata,
to efekt wieloletniej wprawy i pasji do tworzenia oryginalnych, przydatnych rozwiązań.

Niezawodne systemy płotów Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Możemy pochwalić się długoletnim doświadczeniem w branży projektowej, produkcyjnej i montażowej. Wszystkie zlecenia wykonujemy kompleksowo, dlatego możesz spodziewać się błyskawicznej realizacji na najwyższym poziomie. W ofercie mamy także usługi profesjonalnego montażu, lecz działamy również wysyłkowo — wybór należy do Ciebie. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie płot i bramę jednoskrzydłową oraz furtki na terenie Sulechowa. Zapoznaj się z naszą ofertą balustrad dopasowanych stylem do płotu!

Lakiernia proszkowa

Wszystkie części zawierające aluminium malujemy farbami proszkowymi w naszej hali produkcyjnej — to na dodatek chroni płot przed uszkodzeniami mechanicznymi i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają dodatkowej pielęgnacji, w przeciwieństwie do ogrodzeń z drewna czy stali ocynkowanej ogniowo. W swojej ofercie mamy też odcienie drewnopodobne, które do złudzenia przypominają naturalną deskę. Kolory drewnopodobne, które oferujemy: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Opcje nowoczesnych ogrodzeń najwyższej jakości dla klientów indywidualnych i inwestorów z Sulechowa

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam idealnie dopasować produkt do Twojej wizji. Nasz pracownik przed przekazaniem zlecenia na halę na życzenie Klienta może zrobić wizualizację tak, byś mógł przekonać się, jaki będzie rezultat. Przez te wszystkie lata istnienia na rynku, otrzymaliśmy dużo słów uznania wielu inwestorów z Sulechowa, jak i całego kraju i z zagranicy. Przyjmujemy zamówienia od indywidualnych Klientów i firm.
Oprócz standardowych części płotu i bram wjazdowych i furtek, oferujemy również słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem domu, nazwą ulicy, a też nowoczesnym ledowym oświetleniem — te produkty cieszą się u nas coraz większą popularnością. Nie sprzedajemy systemów do bram, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Rzetelne doradztwo dotyczące budowy ogrodzenia — oferujemy bezpłatne porady

Możesz liczyć na nasze indywidualne podejście do każdego zapytania. Odezwij się do nas po bezpłatną kalkulację kosztów — napisz dokładnie, czego oczekujesz, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Sporządzimy wycenę prac.
Nasza firma to zakup, który posłuży na długie lata — oczekuj od nas profesjonalnej obsługi na każdym etapie zlecenia!

Sprawdź gdzie jesteśmy: