Szukasz firmy z Włocławka, który zrobi dla Ciebie płot na miarę Twoich oczekiwań? Produkujemy uniwersalne płoty z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najwyższej jakości aluminium , a także stali nierdzewnej. Nasze płoty czy bramy to inwestycja na długi czas, która nie będzie sprawiać problemu w zużyciu. Nasi wykwalifikowani pracownicy przykładają uwagę do każdego etapu prac, a także montażu.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy Fello. Zamówienia realizujemy na terenie Włocławka i okolicznych miejscowości.

Płoty drewnopodobne zapewniające wygodę, bezpieczeństwo oraz prywatność

Ogrodzenia Fello są trwałe, ale i proste - wpasują się w każdy styl architektoniczny. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty, są najlepszego gatunku, aby mogły gwarantować ochronę i bezpieczeństwo przez długie lata, a przy tym uwzględniając wciąż okazały wygląd. Nasze ogrodzenia dopasowane są do wymagań inwestora — obserwujemy aktualne trendy oraz co jakiś czas poszerzamy naszą ofertę o oryginalne pomysły. Z przyjemnością podejmiemy się produkcji ogrodzenia dopasowanego do Twoich oczekiwań, które zostanie wybudowane w Włocławku czy pobliskiej miejscowości. Sprawdź ogrodzenia odporne na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne.

Dlaczego ogrodzenie palisadowe wykonane z aluminium się opłaca?
Na rynku dużą popularnością cieszą się także nowoczesne ogrodzenia panelowe i metalowe. Ogrodzenia panelowe Włocławek są najczęściej wybierane dla obiektów sportowych i przedsiębiorstw. Nie zajmujemy się sprzedażą paneli ogrodzeniowych - w ofercie posiadamy ogrodzenia palisadowe, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów. O czym trzeba wiedzieć przed podjęciem tej decyzji? Panele ogrodzeniowe potrzebują cyklicznej pielęgnacji oraz renowacji. W odróżnieniu od tych produktów, ogrodzenia Fello pozostaną w takim samym stanie — jedyne, co możesz zrobić to delikatnie przeczyścić co jakiś czas, i tyle!

Nasze oryginalne ogrodzenia:

mają niepowtarzalny i ponadczasowy wygląd,
są odporne na trudne warunki pogodowe - promienie słoneczne lub też deszcz,
możemy dopasować je do każdego projektu architektonicznego - mamy wiele wariantów ogrodzeń, możemy także specjalnie dla Ciebie zaprojektować coś oryginalnego, odpowiadającego Twojej autorskiej wizji,
montujemy błyskawicznie, zachowując przy tym sto procent uwagi i profesjonalizmu,
malujemy w naszej lakierni proszkowej - w ofercie mamy wiele farb, które można wpasować w odcienie balustrad lub ścian tak by tworzyły spójny wygląd,
są wykonane dokładnie, co przekłada się na maksymalną trwałość,
to gwarancja solidnego i trwałego zabezpieczenia na długi czas,
to wynik wieloletniej wprawy i pasji do tworzenia nowoczesnych, przydatnych rozwiązań.

Ogrodzenia panelowe — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Z dumą możemy oznajmić, że mamy długoletnie doświadczenie w branży projektowej, produkcyjnej i montażowej. Wszystkie zamówienia wykonujemy kompleksowo, dlatego możesz spodziewać się błyskawicznej realizacji i indywidualnego podejścia. W ofercie mamy także usługi profesjonalnej instalacji, ale działamy również wysyłkowo — jak wolisz. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie ogrodzenie i bramę dwu-skrzydłową oraz bramki w Włocławku. naszą ofertę barierek dopasowanych stylem do płotu! Jeżeli potrzebujesz montażu ogrodzenia - napisz do nas! Ogrodzenia Włocławek - postaw na szeroki wybór ogrodzeń panelowych!

Sublimacja drewnopodobna

Wszystkie elementy wykonane z aluminium malujemy farbami proszkowymi w naszej hali lakierniczej — to dodatkowo chroni ogrodzenie przed uszkodzeniami oraz utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają specjalnej pielęgnacji, w przeciwieństwie do płotów drewnianych desek czy stali ocynkowanej ogniowo. Ogrodzenia Włocławek to nowoczesny wygląd i są idealnym rozwiązaniem na każdej posesji. Malujemy na kolory palety ral i nie tylko. W swojej ofercie mamy także odcienie w imitacji drewna, które do złudzenia przypominają prawdziwe drewno. Dostępne kolory w imitacji drewna: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Bramy ogrodzeniowe we Włocławku

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam idealnie dopasować produkt do Twoich wyobrażeń. Nasz grafik przed przekazaniem zlecenia na produkcję na życzenie Klienta może przedstawić wizualizację tak, byś mógł sprawdzić, jaki będzie efekt. Przez te wszystkie lata istnienia w branży, otrzymaliśmy dużo słów uznania wielu osób z Włocławka, jak i całego kraju i z zagranicy. Wykonujemy zlecenia dla indywidualnych Klientów i przedsiębiorstw.
Oprócz podstawowych części ogrodzenia i bram wjazdowych (brana przesuwna) i furtek, w ofercie znajdują się słupki ogrodzeniowe, czy też słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem domu, nazwą ulicy, a też modnym ledowym oświetleniem — te produkty cieszą się u nas coraz większym zainteresowaniem. Nie sprzedajemy automatyki do bram, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać! Postaw na solidne ogrodzenie Włocławek!

Profesjonalne doradztwo dotyczące budowy płotu — oferujemy darmowe porady

Możesz liczyć na nasze indywidualne podejście do każdego zapytania. Jak producent ogrodzeń możemy zaproponować rozwiązania w dobrej cenie. Odezwij się do nas po bezpłatną kalkulację kosztów — napisz konkretnie, czego szukasz, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Sporządzimy wycenę prac. Oferujemy również montaż ogrodzeń Włocławek, również istnieje możliwość samodzielnego montażu.
Nasza firma to inwestycja na lata — gwarancja zadowolenia!

Jesteśmy również w: